• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

 

 

 

Yalıkavak, Gümüşlük, Tilkicik ve Gümbet, karşı kıyıda güzeller güzeli Yunan adaları ve Kos adası. Tüm bu güzellikleri en konforlu şekilde gezmenin tek yolu özel tekneniz ile mavi yolculuk yapmaktır. Bodrum yat kiralama imkanlarının zenginliği ile bölgede özellikle bilinen bir noktadır. Hem geniş marinası, hem Yunanistan Adaları dahil tüm Ege ve Akdeniz kıyılarının en güzel noktalarına yakınlığı ile bu özelliğini daha dikkat çekici bir hale getirmiştir. Kiralık yat Bodrum destinasyonu yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. 

Bodrum’da yat kiralama seçenekleri nelerdir?

Bodrum kiralık yat filomuz ekonomik/standart, lüks ve delüks yatlar olmak üzere her bütçeye, her tarza uygun tekne modellerinden oluşmaktadır. En romantik balayı tatilleriniz için de, büyük arkadaş grupları ile keyifli ve eğlenceli bir mavi tur yolculuğu için de kiralık lüks yat modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Lüks yat kiralamalarında günlük kiralama pek tercih edilmemektedir. Genelde haftalık ya da bir kaç hafta ve üzeri kiralamalar yapılmaktadır. Bu turlar konaklamalı yat kiralama seçeneklerinden biri olarak yer alır. Bodrum, Yunan Adaları, Gökova körfezi, Göcek ve Marmaris dahil tüm sahil kıyılarında yapabileceğiniz mavi yolculuk keyfinizi dilerseniz çok daha uzaklara da taşıyabilirsiniz.

Mavi tur için hangi tip yatlar kiralanabilir?

Mavi yolculuk programları için tura katılacak kişi sayısına göre yat modeli seçilmelidir. Kalabalık gruplar için geniş, büyük ahşap gulet tekneler tercih edilirken, az kişilik ya da iki kişilik mavi turlar için daha küçük tekneler ile motoryat tekneler tercih edilebilir. Mavi turlarınızda kirayabileceğiniz yat modelleri ile özelliklerini Mavi tur yat kiralama bölümünde görebilirsiniz.

Mavi turlar için en çok tercih edilen yatlar gulet yatlardır. Geniş ve sağlam olması, uzun yolculuklarda konfor sunması sebebiyle bu tekneler çok tercih edilir. Uzak mesafelere daha hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen misafirlerimiz ise fiber yat dediğimiz motor yatları tercih etmektedirler. Siz nasıl bir mavi yolculuk hayal ettiğinizi ve kaç kişilik bir program istediğinizi söyleyin yeter, deneyimli ekibimiz sizin için en uygun kiralık tekne modelini belirleyecektir. Her bir detayı düşünülmüş kusursuz tatil planınız da sizin için hazır olacaktır.

Yat kiralamak için en doğru yer neresidir?

Tekne kiralamalarını turu yapacağınız yere göre belirlemelisiniz. Akdeniz kıyılarında ve daha güney kesimlerde bir mavi tur planlıyorsanız, teknenizi kiralayacağınız nokta da oraya yakın olmalıdır. Ege kıyılarında ve Yunan adalarında bir mavi tur planlıyorsanız o zaman teknenizi de buraya yakın bir noktadan almalısınız.

Ege kıyıları ve Yunanistan adaları turları için Bodrum, Çeşme, Marmaris yat kiralamak için en çok tercih edilen noktalardır. Bu noktaların Yunan adalarına çok yakın olması, çok geniş marinalarının olması gibi sebepler bu yerleri mavi tur için lüks yat kiralama merkezi haline getirmiştir.

Bodrum’da yat kiralamak ya da lüks yat kiralamak denince akla ilk gelen isim olarak Naviera Yatçılık, Bodrum’a ulaştığınız andan tatiliniz sona erip ayrılana kadar her an sizinledir. Farklı boyutlarda farklı özelliklerdeki kiralık lüks yat modellerimiz Bodrum ve çevresinde çeşitli destinasyonlarda mavi tur yolculuklarınız için hizmetinizdedir. Lüks, delüks ve ultralüks yat modellerimiz ile Bodrum’da yat kiralamak isteyen değerli konuklarımıza kusursuz hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Tekneyle Tatil Planlama 

Kiralık yatlar Bodrum’da günlük tekne turları için günlük olarak,  günlük olmayan turlar için haftalık olarak kiralanır.  Sitemizde görmüş olduğunuz lüks yatlarımızın fiyatları da haftalık olarak belirtilmiştir. Uzun süreli ve farklı tur programları, bilgi alma ve programlama konusunda bize buradan ulaşabilirsiniz.

Tekneyle tatil yapmak için yapmanız gereken tek şey, hangi bölgede ne kadar sürede nasıl bir tatil yapmak istediğinize karar vermektir. Sonrasında gereken tüm çalışmalar bizim tarafımızdan yapılacak, size her detayı özenle düşünülmüş harika bir tatil deneyimi sunulacaktır.

Lüks Yat Kiralamalarına Dahil Hizmetler Nelerdir?

Son zamanların gözde tatil programlarından biri olan lüks tekne kiralayarak mavi tur , Bodrum’u ziyaret eden yerli yabancı herkesin mutlaka en az bir kez denemesi gereken bir etkinliktir. İsterseniz Bodrum da yat kiralama ve mavi turu sadece çevre ada ve adacıkları kapsayacak şekilde planlayabilir, isterseniz çok daha uzun sürecek kapsamlı bir Yunan adaları gezisi ile birleştirebilirsiniz.

Bodrum lüks tatil kavramını, lüks tekne deneyimi ile birleştirip muazzam anılar yaşayabileceğiniz bir cennet köşesidir. Tekne tatili programlarında kaptan, servis hostesleri, teknenin büyüklüğüne bağlı yeterli sayıda gemici ve yardımcı ile, büyük lüks teknelerde alanında uzman aşçılar hizmet verir. Yat kiralama hizmetlerine tüm ekip ve ekipman da dahildir.

Yemek menüsünü dilerseniz kendiniz belirleyebilir dilerseniz de deneyimli ekibimizden sizin için menü hazırlamasını isteyebilirsiniz. Tekne tatiliniz boyunca su sporları yapmak, demirlediğiniz yerlerde daha keyifli zaman geçirmek isterseniz lüks yatlarımızda ihtiyacınız olan tüm ekipmanı, oyuncakları bulabilirsiniz. Özel istekleriniz için ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli. Turunuz boyunca ihtiyacınız olabilecek her şey fazlası ile düşünülecek ve sizin için hazır hale getirilecektir.

Lüks Yat Kiralamalarına Neler Dahil Değildir?

Farklı bir anlaşma yapılmadığı sürece vergiler, marina giriş çıkış ücretleri, misafirler için yiyecek içecek gibi ekstralar yat kiralama paketlerine dahil değildir. Bunlar için ayrı ödeme yapılması gerekir.

Bodrum Yat Kiralama

€ 500
ANDRIAKE GULET
€ 1250
YÜCEBEY 1 GULETİ
€ 2000
TANEM H YAT
€ 1000
SUMRU SULTAN YAT
€ 750
SADRİ USTA GULET
€ 1200
PRINCESS LILA YAT
€ 1000
PINAR 111 GULET
€ 850
PICCOLO GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1700
ARTEMİS & SİMAY GULET
€ 500
IDEFIX GULET
€ 800
HERMES GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...