Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Vedo.b

Tekne Açıklaması

MOTORYAT VEDO B.

Motoryat Vedo B. özel yapım ürünüdür, Bodrum çıkışlı mavi tur organizasyonlarınız için düşünebileceğiniz bir yattır. 2005 yılında üretilmiş olan yat, 2019 yılında yenilenmiş olup şu anki modern görünüşüne kavuşmuştur. 32 metre uzunluğa, 6 metre genişliğe sahiptir. Muadillerinin aksine geniş bir yaşam alanı sunmaktadır. 3 adet kabinde toplamda 6 kişi konaklayabilmektedir. 4 kişilik mürettebat ekibi ise tamamen sizin hizmetinizdedir.

2 adet 1200 HP motor sahip motoryatın ortalama yakıt tüketimi 100 litredir. Maksimum hızda ise bu bu tüketim oranı saat 200 litre olmaktadır. Motoryatın bir diğer donanımsal özelliğe ise seyir hızının 15 Knot olmasıdır. Yolculuklarınızdaki adrenalin seviyesini arttırmak isterseniz bu hızın 30 Knota kaçar çıkabildiğini de hatırlatmak isteriz. Yakıt masrafları kiralama bedeline dahil değildir.

Motoryat Kiralama ve Motoryat Turları

Motoryat kiralama son yıllarda herkes tarafından cazip gelen bir tatil şekli olmaya başlamıştır. Bu sebepten ötürü tatil şeklinde değişiklik yapmak isteyenlerce kiralık motoryat arayışına girmek gibi bir durum söz konusu olmaya başladı. Standart otellerde konaklanılan tatillerin aksine günlerce süren mavi turlar eşliğinde gerçekleştirilen tatiller, tatilseverlerce daha çok tercih edilir hale geldi.

Firma bünyesinde kiraladığımız motoryatlara son derece profesyonelce yaklaşmaktayız. Bakımlarını belirli periyotlarda gerçekleştirip, hijyen konusunu işinde uzman personellerimiz yardımıyla çözmekteyiz.

Motoryat Vedo B.  ve Genel Özellikleri

Motoryat Vedo B.’de 2 tanesi master,  1 tanesi de double nitelikli olmak üzere toplamda 3 adet kabin bulunmaktadır. Kabinlerde klima ve banyolar kişiseldir, ortak kullanım durumu yoktur. Ses sistemi ve wifi hizmeti de bulunmaktadır. Bunun haricinde tüm kabinlerde Smart TV, Netflix ve Blu TV abonelikleri bulunmaktadır. Deniz haricinde dinlenerek zevkinize uygun dizi, filmleri izleyebilirsiniz. Arka ve ön güvertede istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Tam donanımlı muftağı sayesinde istediğiniz şekilde yemek hizmeti alabilirsiniz. Kumanya alışverişini kendiniz yapabilirsiniz, bize yaptırabilirsiniz ya da alışveriş yapmayıp menülerimizin lezzetini deneyimleyebilirsiniz. Yiyecek, içecek hizmetleri tamamen sizin tercihinize kalmış bir konudur.

Yatta bulunan deniz ekipmanlarını da gönlünüzce kullanabilirsiniz. Kano ve ringo ile farklı su sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Motoryat kiralama ve fiyat bilgisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 4588
Uzunluk: 32 m
Genişlik: 6 m
Sınıfı: Motor Yat
Limanı: Bodrum
Yolcu Sayısı: 6
Kabin Sayısı: 3
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2005/2019
Klima: Extra
Jeneratör: 2 X 27 Kwa
Motor: 2 x 1200 HP
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 2500

Fiyatlar

Mayıs
€ 2500
Haziran
€ 2500
Temmuz
€ 2500
Ağustos
€ 3500
Eylül
€ 2500
Ekim
€ 2500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:4
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 21,430 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 1,750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:32
Kabin:16
image
€ 3,000 /günlük
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x