Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Özel Yat Nasıl Kiralanır?

Özel yat nasıl kiralanır; mavi yolculuk tercihlerinde en çok tercih edilen koy bölgelerine ev sahipliği yapan Güney Ege ve Batı Akdeniz coğrafyası, özel yat kiralamaları için de oldukça keyifli rotalar sunmaktadır. Bu bölgeyi özel tekne kiralayarak gezmek isteyen misafirlerimiz için oluşturduğumuz özel yat kiralama hizmetleri, hem coğrafyayı arzu ettiğiniz gibi keşfetmenize olanak sağlayacak hem de su aktiviteleri ve tekne aktivitelerinde doyasıya vakit geçirmenize fırsat sunacaktır.

 

Özel Yat Kiralama Hizmetleri

Özel yat kiralama hizmetleri firmamız tarafından yılın dönemlerine uygun ücretlendirme ile minimum 7 gün üzerinden sağlanmaktadır. Kiralama opsiyonları öncelikli olarak belirlediğiniz tarih aralığının uygunluğuna göre belirlenmelidir. Bölge coğrafyasının eşsiz doğasına en uygun tatil aralığı olan Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Yapacağınız tatil planını opsiyonel olarak Nisan ayından başlayarak Ekim ayına kadar belirleyebilirsiniz.

Rota seçimi bir diğer önemli opsiyondur. Alanında uzman kaptanımızın yönlendirmesiyle oluşturduğumuz rotalarımızdan birini seçebilir ya da kendi seyir rotanızı bizim önerilerimizle oluşturabilirsiniz. Rota üzerinde belirlerken, özel yat kiralama hizmetimize uygun belirlediğimiz seyir aralığı 4 saattir. 4 saatin üzerinde belirlediğimiz ücrete ek ücret talep etmekteyiz.

 

Özel Yat Kiralamada Dikkat Etmemiz Gerekenler

  • Özel yat kiralama hizmetlerinde tatil bütçenizi doğru olarak belirlemeniz oldukça önemlidir. Genelde grup hizmetleri sağlanan hizmetlerimizde, 5 yıldızlı bir otel konforu sağlanmaktadır. Bu hizmetlere dahil olarak mürettebat hizmetleri, temiz su, ekipman kullanımı ve günlük 4 saat rota seyiri planlanmaktadır. Bunlara ek olarak mutfak masrafları opsiyonel olarak satın alınabilmektedir. Tekne boyutu, tekne imkanları, tekne kişi sayısı, mürettebat sayısı ve kiralayacağınız gün sayısı sizin kiralama hizmetlerinizde ücreti belirleyen en başlı seçeneklerdir. Kiralama hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
  • Tekne seçimi sırasında fiyat / performans karşılığını almanız için, öncelikli olarak katılacak kişi sayısını belirlemeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda kişi sayısına uygun olarak, tercih edilecek tekne teçhizatları ve detayları bir araya getirilecektir. Ardından size minimum 1 hafta üzerinden ücretlendirme çıkartılmaktadır.
  • Tekne içerisinde yeme içme hizmetleri opsiyoneldir. Arzu ettiğiniz koşulda alanında uzman personelimiz sizin için alışverişi yaparak günlük ek yemek masrafı yansıtılır. Ancak siz yemek alışverişini yaptığınız koşulda bu hizmet sadece mürettebat hizmeti olarak yansıyarak ek bir ücret yansıtmayacaktır. Mürettebat ayrıca ücretsiz şekilde servis hizmetleri de sunmaktadır.
  • Eğer tekne turu için sadece turistik bölgelere tatil için gitmek istiyorsanız, teknelerimizin bulunduğu limanlara sağladığımız shuffle hizmetinden faydalanabilirsiniz. Shuffle hizmetleri ve detaylarıyla ilgili olarak yine firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Özel Yat Türleri Nelerdir?

Özel yat kiralama ile ilgili merak ettiklerinizi, rezervasyon işlemlerini ve ücret bilgilerini haftanın 7 günü 24 saat firmamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bize ulaşmak için çağrı merkezimizi arayabilir, mail atabilir ya da sitemiz üzerinden iletişim formu doldurabilirsiniz.

marmaris rodos feribot