Şifrenizi Sıfırlayın

Yat - Tekne Kiralama

Naviera Yachting Mavi Tur Güvencesi İle...

EUR 0 to EUR 15,000

Kiralık Ara

EUR 0 to EUR 15,000

Arama Sonuçları

Mavi Tur Tekne Kiralama

Tatil herkes için büyük bir ihtiyaçtır. İş ve yaşamın stresinden kurtulmak isteyen herkes doya doya bir tatil yapmak ister. Bu nedenle doğru tatil alternatifleri değerlendirilmelidir. Günümüzde ise tatil anlayışı hızla değişiyor. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 pandemisi tatil anlayışlarını değiştirdi. Kalabalık ortamlardan uzak durmak isteyenler genellikle mavi tura çıkmayı tercih ediyorlar.

Mavi tura çıkılarak birbirinden güzel ve eşsiz bir tatil yaşama imkanı bulunabiliyor. O nedenle son günlerde Mavi Tur Tekne Kiralama en çok tercih edilen tatil modeli olmuş durumda. Pek çok kişi tatil için mavi tura çıkmayı tercih ediyorlar.

 

Mavi Tur Tekne Kiralama Nedir?

Ülkemizde Bodrum’dan Antalya’ya kadar pek çok farklı rotalara tekne, yatla çıkılan tatil amaçlı gezilere mavi tur denir. Bu tatiller genellikle yaz aylarının başlarında başlar. Yaz mevsiminin sonuna kadar da mavi turlar devam eder.

Yaz aylarında bu tatil imkanın başlamasıyla pek çok kişi bu tatilden faydalanmak istiyorlar. Akdeniz’in eşsiz güzelliği üzerinde güzel bir tatil imkanı yaşanabiliyor. Doğanın ihtişamıyla bütünleşen bu mavi turlar ile Yunan Adaları’nı da görme imkanı sunuluyor. Ege ve Akdeniz’in bakir koyları mavi turlar için benzersiz rotalar oluşturuyor.

Mavi tur için seçebileceğiniz tekne tipleri şöyledir:  Gulet KiralamaMotor Yat KiralamaKatamaran KiralamaTrawler KiralamaÖzel Yat Kiralama

 

Mavi Turlar Tatilcilere Ne Gibi İmkanlar Sunuyor?

Mavi tura çıkmak isteyen kişiler masmavi denizde diledikleri zaman yüzebiliyorlar. Aynı zamanda herkes kolaylıkla balık da tutabiliyorlar. Bunun yanı sıra doğa ile baş başa kalmak için bu tatil imkanı sunuyor. Huzurlu ve keyifli bir tatil yapmak isteyen kişiler bu mavi turları da tercih edebilirler. Farklı ve güzel bir tatil imkanı yaşamak isteyen kişiler için mavi yolculuk da oldukça avantajlı duruyor. Sınırsız olanaklar ve kaliteli hizmetler eşliğinde keyifli bir tatil sunuluyor. İsteğe bağlı olarak farklı tekne ve yat kiralama imkanı da sunuluyor.

 

Türkiye’de Mavi Tur Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin pek çok güzel tatil yöresi var. Özellikle Ege ve Akdeniz’de mavi turlara çıkmak için güzel imkanlar bulunuyor. Bir çok doğal güzelliği turistler ile buluşturacak güzel imkanlar var. Mavi yolculuklara çıkacak olan kişiler teknede istedikleri gibi zaman geçirebiliyorlar. Özellikle istedikleri zaman denize girebiliyorlar.

Günün diledikleri zaman diliminde de yüzebiliyorlar. Bunun yanı sıra tatilciler istedikleri gibi vakit geçirebiliyorlar. Eşsiz doğa güzelliklerinin yanı sıra huzurlu ve eşsiz bir tatil imkanı da yaşanıyor. Bu da güzel ve eğlenceli bir tatil yaşatıyor.

 

Türkiye’de Mavi Tur Yapılacak Şehirler

Türkiye’de oldukça güzel tatil yöreleri bulunuyor. Bu güzel tatil bölgelerinde eşsiz mavi yolculuklar da yapılabilir. Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden birisi olan Fethiye’de mavi tura katılarak tüm kıyılarda gezilebilir. Her yıl dünya genelinden pek çok turisti ağırlayan Fethiye eşsiz doğasıyla ön plana çıkıyor.

Bu açıdan böylesine güzel bir deniz ve yemyeşil doğada yapılan mavi yolculuklarda da unutulmaz anılar biriktiriliyor. Fethiye limanından kalkan mavi yolculuk tekneleri yolcuları temiz ve benzersiz koylara götürüyor. Bu mavi turlar da genel 3-4 günlük olabiliyor. Ama istendiği takdirde mavi turların günleri de uzatılabiliyor.

 

Mavi Turların Sağladığı Avantajlar

Kış aylarında yaşanan yorgunluk ve stres nedeniyle herkeste büyük bir tatil ihtiyacı doğuyor. Yaşamın tüm yorgunluğundan kurtulmak isteyenler mavi tura çıkarak hayata kısa bir mola verebilirler. Hem dinlenmek hem de psikolojilerini iyileştirmek için turistler tatile çıkma ihtiyacı hissedebiliyorlar.

Dolayısı ile bu tatil imkanı da hem huzur hem de keşfetme duygusu yaşatıyor. Mavi turlara çıkarken yepyeni yerler keşfedilebiliyor. Aynı zamanda tekne, yat ya da gulet kiralama imkanı da sunuluyor. Belirli sayılarda kişiler ile çıkılan tekne turları keyifli tatil sunuyor.

 

Lüks Ve Konforlu Bir Tatil İmkanı

Lüks ve konforlu bir tatil imkanı yaşamak isteyen tatilciler mavi tura ilgi gösteriyorlar. Tur boyunca keşfedilen doğal güzellikler unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu mavi turları kalabalık gruplar ya da aileler tercih edebiliyorlar. Her bütçeye hitap eden bu mavi turlar ile benzersiz ve keyifli bir tatil imkanı da ortaya çıkıyor.

Çocuklu aileler de bekar kişiler de rahatlıkla mavi tura çıkabilirler. Bu sayede keyifli ve güzel bir tatil de yapmış olurlar. Mavi turlar boyunca tatil rotaları ve duraklama bölgeleri de kişisel isteklere göre belirlenebiliyor.

 

Mavi Turlarda Bakım Ve Dezenfekte Çalışmaları

Kalabalıktan uzak ve keyifli bir tatil için tekne turları en doğru seçenek. Bu turların da hijyen açısından oldukça önemli olduğunu söylemek mümkün. Otel gibi kalabalık yerlerde tatil yapmak istemeyen kişiler tekne ya da yat gibi alternatifleri değerlendirebilirler. Bu nedenle de mavi tura çıkılmadan önce tüm hijyen koşulları sağlanıyor.

Çıkılacak her mavi tur öncesi yat ya da tekneler ayrıntılı bir şekilde dezenfekte ediliyor. Bu dezenfekte ve temizlik işlemlerinden sonra tatilciler için uygun temizlik koşulları sağlanıyor. Tatilcilerin hijyenik ve keyifli bir tatil yapmaları da sağlanıyor.

 

Mavi Yolculukta Yelkenli Tekne Kiralama

Mavi turlarda genelde lisanslı denizciler yelkenli tekneleri tercih ediyorlar. Mürettebatsız olarak kiralanan ve rotaları denizciler tarafından belirlenen bu tekneler oldukça özel. Yelken seyrine göre dizayn edilen bu teknelerin üretiminde fiberglas kullanılmıştır.

Yelkenli gulet kiralamalarında eşsiz ve güzel zamanlar da geçirilebiliyor. Aynı zamanda trawler tipi tekneler de mavi yolculuklarda kullanılabiliyor. Yıllar evvel balıkçı teknesi olan bu tip tekneler günümüzde gezi amaçlı olarak kullanılıyor. Hem konforlu olan bu tekneler aynı zamanda az yakıt ihtiyacı sayesinde oldukça ekonomiktir.

Mavi Turlar İçin Kullanılan Motor Yatlar

Aileler ya da arkadaşlar ile çıkılan mavi yolculuklarda motor yatlar da sıklıkla kullanılabiliyor. Profesyonel ekipleri ile birlikte tam teşekküllü motor yatlar her bütçeye uygun imkanlar da sunabiliyor.

Teknenizi Seçin

Mavi tur için tekne alternatiflerinden birini seçiniz.