• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Gezi tekneleri ahşap yat ve fiber motor yat tipi olmak üzere iki tipte üretilir. İki direkli ya da üç direkli olabilen ahşap gulet tekneler, mavi tur yolculuklarında en çok tercih edilen lüks tekne modelleridir. Geleneksel tipte tasarlanan bu gulet tekneler ahşap malzemeden üretilir. Ege ve Akdeniz sahilleri boyunca gezi yapmak için son derece uygun özelliklere sahiptir.

Mavi yolculuk için gulet yat kiralama

Guletler, çeşitli boyutlarda konforlu iç yapısı ve güvenli tasarımı sebebiyle mavi turlarda en çok tercih edilen tekne modelleridir. Mavi tur yolculuklarında uzun yolda gösterdiği performans sebebi ile gulet yatlar tercih edilir. Ayrıca bu lüks guletler ile kıyıya yakın bir şekilde seyehat etmek, kıyıdaki güzellikleri daha yakından görmek de mümkündür. İki kişilik romantik bir mavi tur için de, sevdikleriniz ile daha kalabalık bir mavi yolculuk için de  gulet tekne kiralayabilirsiniz. Gulet kiralama Göcek dahil Ege bölgesinin bir çok noktasında yapılabilir.

Mavi yolculuk için gulet yat modelleri tercih edilmesinin bir diğer nedeni de sağlam olmasıdır. Bu guletlerin çok büyük bir kısmı ülkemizde, tamamen Türk malzemeleri ve ahşabı kullanılarak yapılmaktadır. Uzun yola, büyük dalgalara dayanıklı bu gulet tekneler esnek ahşap yapısı ile güven vericidir. Geniş açık ve kapalı oturma alanları, geniş ve ferah kabinleri, yatın ön ve arka kısmında geniş güneşlenme alanları ile teknede bulunan herkesin keyifli zaman geçirebilmesi için imkanlar bulunur.

Kiralık Gulet Modelleri Nelerdir?

Özel gulet kiralama seçenekleri bütçenize göre değişir. Kapasitesi, teknik özellikleri, donanım özellikleri ve aksesuarlarına göre bir çok farklı gulet tekne bulabilirsiniz. Genel olarak gulet yat modelleri üç ana kategoriye ayrılır.

Standart gulet tekneler, boyu yirmi metreye kadar olan, standart tüm özelliklere sahip çok büyük ve geniş olmayan ahşap teknelerdir. Ekonomik gulet modelleri olarak da bilinen bu tekneler ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahip olmakla birlikte kabin ve tekne içi odalar bakımından çok büyük değildir. Eğer çok büyük bir tekneye ihtiyacınız yoksa, tekne gezisinde bulunacak kişi sayısı fazla değilse ve biraz da ekonomik bir mavi tur planlamak isterseniz standart, ekonomik gulet kiralama sizin için en doğru seçenek olabilir.  Ekonomik kiralık teknelerimizin tamamı klimalı ve oldukça konforludur. Bu yatların ekonomik kategoride olmasının sebebi diğerleri kadar geniş olmaması ve iç donanımının daha sade olmasıdır. Türk kara sularında ve Türk kara suları dışında mavi tur için bu yatları tercih edebilirsiniz. Ekonomik kiralık yat modelleri için tıklayınız.

Lüks yapı malzemeleri ve aksesuarlar kullanılarak yapılan, banyolarından kabinlerine her köşesinde ihtişamlı bir döşeme kullanılmış olan gulet tekneler, lüks guletler olarak adlandırılır. Lüks guletlar daha geniş iç yapısı yanında uzunluk olarak da standart guletlerden farklıdır. Bazılarında vip kabinler, bazılarında delüks kabinler yer alır. Mürettabat ile misafirlerimizin ayrı yaşam alanları bulunan kiralık lüks yatlarımız uzun mavi tur planları için özellikle tercih edilmektedir. Lüks gulet kiralama seçeneklerini incelemek için tıklayınız.

Boyu kırk metreye kadar çıkabilen, ilk tasarım aşamasından son noktasına kadar her ayrıntısının özel bir şekilde planlandığı tekneler delüks guletlerdir. Vip kabinlerin banyosundan tuvaletine kadar, ortak yaşam alanlarındaki tüm dekorasyonlar uzman iç mimarlar tarafından özel olarak planlanır. Delüks ahşap tekneleri daha uzun mavi tur yolcukları için de tercih edebilirsiniz. Size özel hizmet personellerinin olmasını isterseniz ve kalabalık bir grup ile seyahat planlamayı tercih ederseniz delüks gulet kiralama sizin için en uygun özel yat kiralama seçeneği olacaktır.  Delüks yat kiralama seçenekleri için buraya tıklayınız. 

Vip yatlar ise, proje planının ilk aşamasından itibaren özel olarak hazırlanan, iç hacmi oldukça geniş, kendinizi yüzen beş yıldızlı bir otelde gibi hissetmenizi sağlayacak yatlardır. Vip guletler, yerli ve yabancı deniz tutkunlarının gözde mavi tur yatlarıdır. İçerisinde muazzam bir ekip ile tam kapsamlı hizmet verilen kiralık vip yatlarımızla, dilediğiniz uzunlukla ve dilediğiniz yerde mavi tur keyfi yaşayabilirsiniz. Vip gulet yatlarda 20-30 kişiye kadar misafir gruplarına hizmet verilebilir. Dünya mutfağının en iyi aşçıları sizler için tüm tur boyunca özel menüler hazırlayıp sizi ve misafirlerinizi dünyanın en şık restoranlarında ağırlıyormuş hissi verebilir. Vip yat kiralamalarını Bodrum, Marmaris, Antalya ve Göcek gibi farklı limanlardan yapabilirsiniz. Vip gulet yat kiralamaları ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için bu kısma bakabilirsiniz.

Naviera Exclusive Yat Kiralama Hizmetleri

Naviera yatçılık olarak kurulduğumuz ilk günden bu güne, hizmet kalitemizden ödün vermeden dünya standartları üzerinde yat kiralama hizmetleri vermeye devam ediyoruz. En şık ve en lüks vip yat kiralama  kapsamında özel müşterilerimize exclusive yat kiralama hizmetleri sunuyoruz. Dünyada eşi olmayan teknik özellikleri, donanımsal özellikleri ve dekorasyonu ile göz alıcı kiralık vip yatlarımız ve  işinde uzman, güler yüzlü mürettabatımız ile kusursuz mavi tur planlarınızı hazırlıyoruz.

Exclusive yat kiralama ve mavi tur hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bize ulaşmak için tıklayınız.

 

Gulet Kiralama

€ 500
ANDRIAKE GULET
€ 2000
TANEM H YAT
€ 1000
SUMRU SULTAN YAT
€ 750
SADRİ USTA GULET
€ 1200
PRINCESS LILA YAT
€ 1000
PINAR 111 GULET
€ 850
PICCOLO GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1700
ARTEMİS & SİMAY GULET
€ 500
IDEFIX GULET
€ 800
HERMES GULET
€ 1425
DENİZ FELIX BALİNA GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...