Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Satılık Gulet Tekneler

Satılık gulet tekneler, firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yat ve imalat sektöründe yer alan ihtiyaçlarınıza uygun ahşap tekneler, guletler, günlük tur yatları sizleri bekliyor olacak. Husisi ya da ticari amaçlı kullanabileceğiniz satılık tekneler arasında onlarca opsiyon bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz gulet seçenekleri arasında üretim yılı, uzunluğu, genişliği, daha önce kullanım amacı, yaşadığı restorasyonlar, kaza geçmişi ve detayları ile ilgili bilgi alabileceksiniz. Gulet alım ve satımlarınızda firmamızı tercih etmeniz koşulunda, deneyimli kadromuz sizlerin ihtiyaçlarına uygun biçimde guleti kontrol ettirecek ve ekspertiz hizmeti de sağlayacaktır.

Satılık Gulet Tekneler ve Fiyatları

Satılık gulet tekneler, ticari ve husisi olarak ikiye ayrılmaktadır. Son 10 yılda Türkiye’de artan denizcilik turizmi, mavi yolculuk ya da tekne turu olarak da anılmaktadır. Satın alacağınız gulet içerisinde tercih edeceğiniz opsiyonları firmamız aracılığıyla ilettiğiniz taktirde, sizlere en uygun yapıda guleti bulma garantisi vermekteyiz. Alanında uzman gulet ekspertizlerimiz, sizin için en iyi fiyata en kaliteli guleti bulmayı vaat etmektedir.

Satılık Tur Tekneleri

Satılık Tur Tekneleri alanında uzman personellerimiz tarafından ekspertiz edilmiş ve satışa hazır durumdaki listelerimizde sizlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirmeye hazırdır. Sitemizde yer alan guletlerin limanları, geçmişi, restorasyonları, indirim ve satış destekleri, kaza geçmişi ve detaylarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Satılık Husisi Tekneler

Kişiye özel kullanılmış ve yine husisi satış gerçekleştirilen gulet ve tekneleri firmamız üzerinden değerlendirip satın alabilirsiniz. Husisi teknelerin daha az yıpranmış olması ve opsiyonel olarak daha ufak olması, fiyatını daha düşük bir standartta tutabilmektedir. Tercih edeceğiniz gulet, trwaler ya da yat içerisinde istediğiniz özellikleri ve genişliği bizlere iletebilir ve kullanım alanınıza uygun biçimde değerlendirmeye alabilirsiniz.

Satılık gulet tekneler üzerinde sağladığımız çeşitli imkanlarla bugün siz de hayal ettiğiniz gulete firmamız aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Tekne satın alma koşulları, ekspertiz hizmetleri, sizlere özel tekliflerimiz ve kamara düzenlemelerimizle ilgili haftanın 7 günü 24 saat canlı destek hattımızdan bilgi alabilir, mail gönderebilirsiniz. Satılık gulet tekneler ve yatlar ile ilgili alternatif kiralama hizmetlerini de yine sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Gulet kiralama hizmetleri ve detaylarıyla ilgili bilgi almak için firmamıza çağrı merkezi, mail ya da iletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama