Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Şartlar ve Koşullar

 1. Naviera Yatçılık kapsamında gerçekleşen tüm tatiller, aşağıdaki şartlara göre düzenlenmektedir.
 2. Sözleşmede adı ve imzası bulunan kişi, bizim tarafımızdan grubun lideri olarak kabul edilecektir. Bu kişi listenin devamında yer alan tüm koşul ve hükümleri, hem kendisi hem de rezervasyonda yer alan tüm kişiler için kabul etmiş olacaktır.
 3. Yatlar için sezona endeksli kiralama bedelleri güncel bir şekilde site içerisinde yayınlanmaktadır. Sayfalarda yer alan ücret bilgileri en son güncellenmiş halleridir. Tazminat ya da geri ödeme yükümlülüğü olmaksızın; sitede yayınlanan servisleri, turları, fiyatları ya da yatları değiştirme hakkımızı saklıdır.
 4. Rezervasyonların kesinliği, tur ücretinin tamamı ya da %40 depozite bedelinin Naviera tarafından alınması ile sağlanır.
 5. Kapalı alanda sigara içmek yasalar çerçevesinde yasaklanmıştır, firmamız yasal prosedürlere tamamen uymaktadır. Bu sebeple tekne içerisinde sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu konuda hassasiyet gösterilmesi rica olunur. Fakat güvertede sigara içmek konusunda herhangi bir kısıt yoktur. Bir mağduriyet yaşanmaması adına rüzgarlı havalarda dikkatli olunması rica olunur.
 6. Firmamız tarafından hizmete sunulan yatlar yalnızca turistik amaçlı kullanıma açıktır. Yasalara uygun olmayan, madde ve eşyalar yat içerisinde bulundurulamaz ve kullanılamaz. Yasa ve yönetmeliklere uyma sonucu yata el konulması durumunda kiracının elde ettiği hakların saklı tutulması kaydı ile sözleşme iptali gerçekleşir.
 7. Açık bir şekilde beyan edilmedikçe, ücretlere hiçbir müşteri için sigorta dahil değildir. Bundan dolayı, müşterilerimize sağlık sigortası (hastalık & kaza),bagaj kaybı/çalıntısı, hırsızlık, iptaller gibi durumlar için kendi sigortalarını yaptırmaları tavsiye edilir. Tur sırasında söz edilen durumların oluşması halinde, firma olarak herhangi bir masraf için taahüt altına girmemekteyiz. Hasarın belli bir kısmı ya da tamamını ödeme mesuliyetinde değiliz.
 8. Naviera Yatçılık’ın sorumlulukları sınırlıdır. Programda herhangi bir gecikme ya da değişiklikten, ekipman veya makinelerin bozulmasından, grev, soygun, bagaj kaybı/çalınmasından, yat konaklaması esnasında oluşan bir zarardan, yemekten, savaş veya terör olaylarından, hava şartlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu gibi sorunlardan oluşacak hasar ve masraflar müşteri tarafından kabul edimek durumundadır.
 9. Naviera seyahat acentesinin; gezilerin, yat konaklamalarının herhangi bir bölümünde, herhangi bir zaman aralığında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Belirtilen ücretleri, yakıt masrafları ya da benzer ürün ve hizmetlerin fiyatarında yapılan artışlar dolayısıyla değiştirilebilir. Böyle bir durumun meydana gelmesinde müşteriler ekstra para ödemek zorundadır.
 10. Müşterilerde oluşacak herhangi bir memnuniyetsizlik halinde, tur henüz devam ederken şikayetlerini Fethiye’deki Naviera genel merkezine iletmelerini öneririz. Böylece yetkililerimiz soruna acil çözüm yaratabilecektir. Sonradan tarafımıza yapılacak olan şikayetler kabul edilmeyecektir.
 11. Tuvalet kağıtları  mutlaka çöp sepetine atılmalıdır. Tuvaletlere yabancı madde atılmamasına özen gösterilmelidir. Servis botları su sporları ekipmanları kaptan bilgisi olmadan kullanılmamalıdır. Bu bilgiler tur öncesi tekrardan size hatırlatılacaktır. Yine de bu sebeplerden dolayı tekne  veya tur programında oluşabilecek aksaklıklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 12. Bu internet sitesinde beyan edilen bilgiler, bizim kanaatimize göre doğrudur. Ancak oluşacak herhangi bir yanlışlıktan dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

İptal Koşulları

 1. Sağlık ya da ailevi nedenlerle ilgili olsa dahi, tekne turu rezervasyonunu iptai etmek isteyen müşterlerimiz aşağıdaki ücretleri kabul etmek durumundadır.
 2. Yat kiralamalarında 90 gün veya daha öncesinde haber verilirse; firmamız iptalinizi kabul edecek ve ödemenizi tarafınıza iade edecektir.
 3. Yat kiralamalarında 90 gün ve daha sonrasında (60.güne kadar) haber verilirse; ödemenin %30’u tarafınıza iletilecektir.
 4. Yat kiralamalarında 59 gün ve daha sonrasında yapılan iptallerde; hiçbir şartta geri ödeme firmamız tarafından yapılmamaktadır.
 5. Müşterilerin tura herhangi bir nedenden dolayı katılmaması, gecikmesi ya da erken ayrılması halinde geri ödeme yapılmamaktadır.