Şifrenizi Sıfırlayın

Fethiye Mavi Tur

Fethiye tekne kiralama sitesi

EUR 0 to EUR 15,000

Advanced Search

EUR 0 to EUR 15,000

Arama Sonuçları

Fethiye Mavi Tur Tekne Kiralama

Günümüzde yaz ayları gelmesi ile birlikte son zamanlarda tatil seçenekleri arasında bulunan mavi tur seçeneği tatilci kişiler tarafından oldukça talep görmektedir. Mavi tur seçeneği sayesinde bir çok Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan yerlere gitmek mümkündür ve bu yerlerde deniz, koy, yeşil alan ve bir çok keşfedilmemiş yer görülmüş olur. Bu bölgelerden en güzeli hiç şüphesiz ki Fethiye seyahatidir. Son zamanlarda Fethiye mavi tur diğer bölgelere oranla daha çok talep görmektedir. Tatilciler buralarda istedikleri gibi tatilin keyfine varacaklardır.

 Fethiye Mavi Tur Yat Kiralama Seçiminin Avantajları

Günümüzde mavi tur tüm turların en çok tercih edilenidir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile mavi tur müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Mavi turun bir çok avantajı vardır bunlardan ilki kişiler tamamen özgür ve istedikleri rotada seyahat imkanı sağarlar ayrıca kişiler ister aile ile isterlerse dostları ile bu mavi tura çıkabilirler. Ayrıca çıkacakları bu yolculuk sayesinde kişiler tam anlamı ile hem heyecan hem de sakinliği yaşayacaklardır. Günümüz koşullarında fethiye mavi tur tekne kiralama seçeneği diğer bölgelere oranla daha yüksek talep görmektedir. Çünkü daha çok gezilecek yerler sahiptir.

​​​​​

Fethiye Mavi Tur Tekne Kiralama Programları

Fethiye, Türkiye de bulunan en güzel tatil yerlerinden biridir. Bu güzel belde her yıl binlerce turist tarafından talep görerek gezilmektedir. Ülkemizde mavi turun yaygınlaşması ve sağladığı avantajlar sayesinde daha çok gezilmesi imkanı bulunmuştur. Tatilciler mavi tur ile Fethiye’nin tüm kıyılarını gezebilirler. Fethiye’de Mavi tur yapma imkanı hem doğanın içinde olmak adına muhteşem bir duygudur hem de sakin ve huzur dolu bir tatil yapmak adına kafa dinleyicidir.

Fethiye, gezilecek ve görülecek bir çok doğal güzelliğin olması sayesinde tüm dünyadan turistleri ülkemize getiren bir belde olmuştur. Böylesine huzurlu bir yörede sıcacık güneş, masmavi deniz ve yemyeşil doğa tatilcileri cezbedecektir. Mavi tur sayesinde bir çok turist Fethiye de bulunan görülmesi gereken bir çok yere ulaşma imkanı bulmakta ve tatillerin mutlu bir şekilde ayrılmaktadır.

Fethiye de mavi tur tekne kiralama seçeneklerinin önemli durağından biri Fethiye limanından kalkmakta olan mavi tur tekneleri tatilcileri sessiz, sakin ve temiz koylara götürmektedir. Tatilciler istedikleri sürede kabin ya da öze bir tekne kiralama imkanına sahiptir. İster 3 ya da 4 günlük isterler ise de 1 ya da 2 haftalık olarak öze bir tekne, yelkenli ya da kabin kiralanabilmektedir. Bu bölge sahip olduğu doğal harikaları nedeni ile diğer beldelerden daha eşsiz bir tabiata sahiptir ve turistik açıdan Türkiye’de bulunan en önemli bölgelerden birisidir.

 Fethiye’ de Mavi Tur Seçimi İle Gezilecek Yerler

Fethiye’ de mavi tur denildiğinde akla ilk gelen yer hiç şüphesiz ki Ölüdeniz’ dir. Tekne kiralayan tatilcilerin isteğine bağlı olarak Fethiye sınırları içinde ister Ölüdeniz’e isterlerse Kelebekler Vadisi’ ne mavi tur programı seçenekler bulunmaktadır. Tatilciler böylece kalabalıktan uzakta, su sporları ve dalışı en iyi şekilde yapabilir harika manzaralar eşliğinde fotoğraflar çekilebilirler. Bu gerçekleştirilecek harika bir deneyim ve unutulmaz bir anı olacaktır.

Fethiye’de mavi tur yolculuğunda aile ya da arkadaş grubu ile seyahat etme imkanı bulunmaktadır. Kişiler ya özel bir tekne ya da kabin kiralayarak bu eşsiz deneyimi yaşayabilirler. Fethiye’ den mavi tur ile gezilip görülecek yerler arasında Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası da bulunmaktadır.

 Fethiye’ den Mavi Tur Seçimi Hangi Beldeler Gezilir?

Fethiye’den tekne kiralayarak mavi tur seyahati yapanlar bir çok komşu beldeye ulaşım sağlama imkanı bulunmaktadır. bu beldelerden bazıları öncelikle Olimpos mavi tur yolculuğu için, Ölüdeniz’in harika manzarasından başlayarak Kaş, Gökkaya ve Olimpos rotası izlenerek buraya ulaşılabilir. Diğer yandan Fethiye’ den Mavi tur programı sayesinde Marmaris’ e mavi yolculuk yapılmaktadır. Bu yolculukta Ekincik, Marmaris, Manastır Koyu, Göcek Adası gibi muhteşem bölgeler ziyaret edilmektedir.

Günümüzde bir çok tatilci tarafından talep görmekte olan bu seçenekte Fethiye 12 Adalar mavi tur programı sayesinde Tersane Koyu, Akvaryum Koyu, Yassıca Ada gibi bir çok adalar ve koylar görülmektedir. Fethiye’ den Kekova mavi yolculuk programında ise görülecek yerler Ölüdeniz, Kaş, Demre, Limanağzı, Firnaz Koyu, Tarzan Koyu, Aperlai Koyu, Fırnaz Koyu bölgeleridir. İsteğe bağlı olarak Fethiye’ den Yunan Adalarına mavi tur programı da tercih edilebilir. Burada ise Rodos, Serçe Koyu, Kadırga Koyu, Ekincik, Simi gibi bazı koylar keyifle ziyaret edilerek harika zaman geçirilebilmektedir.

 Tekne Kiralayarak Mavi Tur Fethiye Gezisi Avantajları

Fethiye hemen hemen her bölgeden önce en popüler hale gelen bir turizm şehridir ve de bir çok turistik yeri içerisinde barındırmaktadır. Tüm dünyada aynısına rastlanılmayacak kumsala ve denizlere sahip olan bu harika bölge dünyadaki herkesin ilgisini çekmektedir. Mavi tur yolculuğu ile fethiye gezisinde kişilerin avantajları arasında Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu gibi doğal güzellikleri görmek vardır. Ayrıca bu bölgede Kaunos, Kadyanda, Tlos, Letoon, Sidyma gibi bir çok antik kent bulunmaktadır. Tatilci kişiler buraya geldiklerinde istedikleri yerlere ulaşma imkanı sağlarlar.

Fethiye, Türkiye’nin en etkileyici ve inci bölgelerinden biri olduğu için insanları büyülemektedir. Mavi tur sayesinde yerli ya da yabancı bir çok turist temiz ve hijyenik koşullar da seyahat yapma imkanı bulmaktadır. Mavi tur yolculuğu turuna çıkmanın avantajlarından biri de hiç şüphesiz ki 5 yıldızlı otel konforunı ve de rahatlığını deniz üzerinde elde edilmesidir. Mavi tur bazı tatilciler için özellikle iş stresinden yorulmuş ya da okuldan yorulmuş kişiler için yaz aylarında tercih edilmesi gerekren bir nevi rehabilitasyon sayılabilecek bir tatildir. Bu keyifli yolculuk sayesinde kişiler zihnini ve bedenini yenileyebilme imkanı bulurlar.

Fethiye’de öne çıkan mavi tur tekneleri