• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

 

Tarihin en eski zamanlarından bu yana aralıksız olarak yaşam olanı olarak kullanılan Fethiye, şimdilerde deniz turizminin en gözde merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Antik kral yolu olan Likta yolu üzerinde bulunan turistik belde; doğal güzelliklerin yanında tarihi ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekiyor. Kelebekler vadisi, Ölüdeniz milli parkı gibi dünyanın en güzel ve özel doğal alanlarına ev sahipliği yapan  belde, geniş limanı sayesinde mavi tur rotalarının da başlangıç noktası olarak dikkat çekiyor.

Neden Fethiye?

Tekneyle tatil ya da mavi tur denince akla gelen ilk yerlerden bir tanesidir. Yeşille mavinin mükemmel buluşması dışında Fethiye en güzel adalara ulaşımın kolay olduğu bir noktadadır. Ayrıca yamaç paraşütü yapmak isteyenler için, likya yolu gibi dünyanın en ünlü trekking rotalarını yürümek isteyenler için, dalış yapmak ya da çeşitli su sporlarını deneyimlemek için harika bir konumdadır. Fethiye lüks yat kiralama konusunda en fazla alternatifi bulabileceğiniz noktalardan bir tanesidir.

Fethiye’de yelkenli kiralayabilir, guletler ile uzun mavi yolculuklara çıkabilirsiniz. Fethiye çevresi sadece deniz yolu ile ulaşım sağlanabilen en gizli kalmış koylara, plajlara sahip özel yerlerden bir tanesidir.

Fethiye çevresinde yapılabilecek tekne turları

Fethiye hem uzun bir mavi tur programı için mükemmel bir başlangıç noktasıdır hem de kısa günübirlik tekne turları için. Aynı zamanda konaklamalı 3 gece 4 gün tekne turu alternatifleri bakımından da oldukça zengindir. Öncelike Fethiye çevresi koylar, adalar ve adacıklar açısından muazzam bir zenginliğe sahiptir. Bu ada ve adacıkları görmenin en kolay yolu  tekne turudur. Fethiye limanından kalkan günlük tekneler, rotaları doğrultusunda sizi bir çok yere götürebilir. Özellikle görmek istediğiniz bir koy, bölge ya da ada varsa yine limandan tur tekneleri ya da balıkçı tekneleri kiralayarak buraları görebilirsiniz.

Göcek, Marmaris, Ölüdeniz doğrultusundaki haftalık turlar genelde lüks yatlar ile yapılan mavi turlardır. Kalabalık arkadaş grupları ya da geniş aileler için özel olarak planlanabilen bu turlarda çeşitli büyüklüklerde guletler tercih edilir. Yelkenli bu guletler ile hava koşullarının el vermesi durumunda yelken keyfini de yaşayayabilirsiniz.

Fethiye mavi tur rotaları bakımından da çok zengin bir noktadır. Geniş marinasında onlarca lüks kiralık tekne bulunmaktadır. Hem Türk sularında hem de uluslararası sularda seyehat edebileceğiniz birbirinden lüks kiralık tekneler hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Fethiye’den Yunan Adaları turuna çıkılır mı?

Fethiye, Marmarisve Bodrum gibi önemli merkezlerle beraber uluslararası yat kiralama konusunda ilk sırada yer alır. Dünyanın bir çok yerine ulaşım sağlayabileceğiniz teknik özelliklere sahip, lüks ve delüks tekneleri Fethiye’den kiralayabilirsiniz. Naviera Yachting bünyesinde bulabileceğiniz yat modelleri dünya standartlarındadır. Lüks yatlarımızın mürettabatları da yılların tecrübesi ile dünya standartlarında hizmet vermektedir. Bu sebeple Yunan adaları mavi tur programları için Fethiye oldukça doğru bir başlangıç noktasıdır.

Fethiye’de Kiralık yat alternatifleri nelerdir?

Fethiye yat kiralama seçenekleri içerisinde en lüks yat modellerinden orta seviye modellere kadar, her bütçeye uygun bir model bulmak mümkündür. Günübirlik, konaklamalı, 3-4 günlük ya da daha uzun mavi tur planları için farklı farklı yat modelleri kiralanabilir. Fethiye yat kiralama şirketleri içerisinde uzun zamandır bilinen ve güvenilen bir şirket olan Naviera yachting, hiç bir detayın atlanmadığı mükemmel mavi tur planlarınızı oluşturmak için sizleri bekliyor.

Günlük tekne kiralamaları nasıl yapılır?

Fethiye günlük tekne kiralama imkanları bakımından oldukça gelişmiştir. Burada gideceğiniz destinasyona ve onun uzaklığına göre büyük, küçük, lüks ya da ekonomik tekneleri kiralayabilirsiniz. Mesela; Dalyan, bu bölgede en çok tekne turu yapılan destinasyonlardan biridir. Dalyan turu için tekne kiralamak isterseniz, büyük lüks yatlardan da kiralayabilirsiniz küçük günübirlik tur teknelerinden de kiralayabilirsiniz. Fethiye limanında ve marinada dilediğiniz tarzda kiralık tekne modellerini bulabilirsiniz.

Haftalık tekne kiralama fiyatları

Teknelerin haftalık kiralama fiyatları kiraladığınız tekneye, kapasitesine ve döneme göre değişir. Yazın yoğun sezonlarda fiyatlar diğer sezonlara göre biraz daha yüksek olabilir. Nisan mayıs dönemi ile eylül ekim döneminde uygun fiyatlı tekne kiralamaları yapabilirsiniz.

Fethiye’den başlayan turlar Fethiye’de mi sona erer?

Fethiye mavi turlarını öncesinde yat kiralama şirketi ile konuşarak dilediğiniz yerde sona erdirebilirsiniz. Bazı teknelerin giriş çıkış yapmaları gereken noktaları vardır, bu tekneleri tam olarak nereden alabileceğiniz ve sonrasında tam olarak nereye bırakmanız gerektiği konusunda detaylı bilgileri bizden alabilirsiniz.

Teknede ihtiyacım olan her şey var mıdır?

Fethiye’de kiralık yatlar ile çıkacağınız tüm turlarda ihtiyacınız olabilecek her şey teknemizde mevcuttur, sizin için sağlanır. Plaj havlusu, plaj terliği, mayo, güneş gözlüğü gibi kişisel eşyalarınızı getirdik dışında başka hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Mavi tur için yat kiralamalar nasıl yapılır?

Başlangıç noktası ile bitiş noktasını belirledikten sonra bu tatil için kaç gününüz olduğunu bize söylemeniz yeterli. Bu süre zarfında turun tüm kapsamı en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek bizim uzman ekibimiz tarafından hazırlanacaktır.  İsterseniz tur süresince hazırlanacak yemekler için menüyü şefimizle beraber oluşturabilirsiniz. Dilerseniz önceden menüyü siz de belirleyebilirsiniz.

Fethiye Yat Kiralama

€ 500
ANDRIAKE GULET
€ 1250
YÜCEBEY 1 GULETİ
€ 2000
TANEM H YAT
€ 1000
SUMRU SULTAN YAT
€ 750
SADRİ USTA GULET
€ 1200
PRINCESS LILA YAT
€ 1000
PINAR 111 GULET
€ 850
PICCOLO GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1700
ARTEMİS & SİMAY GULET
€ 500
IDEFIX GULET
€ 800
HERMES GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...