Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Simay F

Tekne Açıklaması

TRAWLER SİMAY F

Trawler Simay F, 2015’ten beri kullanıma sunulan en yeni trawler tipi teknelerden biri olmuştur. Fethiye başlangıçlı tekne turlarınız için sizi etkisi altına alacak eşsiz tasarım 26 metre uzunluğa, 7.20 metre genişliğe sahip olup emsallerinin aksine geniş bir yaşam alanı sunmaktadır. 4 adet kabine sahip tekne toplamda 8 kişilik bir yolcu kapasitesine sahiptir. 5 kişilik mürettebatıyla ile unutulmaz bir tatil aslında bir telefon kadar uzağınızda. Tekne kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgiler için yazıyı takip edin.

Trawler Simay F ve Fethiye Mavi Yolculuk

Trawler Simay F gibi bir tekne ve tatilin sözlük anlamı kadar özdeşleşmiş Fethiye tatil beldesi mükemmel tatil karışımının kuşkusuz yegane unsurları. Fethiye mavi yolculuk için doğru zamanın geldiğinizi hissedebilirsiniz. Aklınızdaki tatil planına uygun bir mavi yolculuğa çıkmak için beklemenize gerek yok. Trawler Simay F’in size sunacağı hizmet kapasite aklınızı başınızdan alacak.

2 master ve 2 VIP olmak üzere totalde 4 adet yolcu kabine sahip tekne,  Türk ya da yabancı karasularında 8 yolcuyu misafir edebilecek standartlara sahiptir. 2 adet 540 HP güçlü motora ve 2 adet 27+33 Kwa’lık jeneratörüyle kesintisiz elektrik ve sıcak su hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca klima kullanım konusunda kısıt bulunmamaktadır.

Salon ve güvertede düşündüğünüz tüm aktiviteleri yapabilme imkanı sunan tekne, eve döndüğünüzde ardınızda pişmanlık bırakmayacak. “Bunu da yapmalıydım.” demeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Şimdi teknenin dillere destan özelliklerinden ve sağladığı imkanlardan bahsedeceğiz.

Trawler Simay F ve Genel Özellikler

Denizdeki eviniz olarak tanımlayabileceğiniz Trawler Simay F, kabininde iyi standartta bir otel odasının sağlayabileceği pek çok şeyi karşılamanın vaadini sunar. Trawler kiralama ile ne kadar akılcı bir iş yaptığınızı güvertede içkinizi yudumlarken anlayacaksınız.

Her kabinde LCD TV/ DVD oynatıcısı bulunmaktadır. Bunun yanında sağlanan müzik sistemi ile mavi yolculuğunuzu eşsiz tınılarla bütünleştirebilirsiniz. Duşakabinli rahat banyosunda saç kurutma makinesi ve banyo havluları gibi materyallere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu anlamda temiz nevresim ve havlularımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Böylelikle bavulunuzda başka eşyalarınıza kolaylıkla yer açabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kabinlerde güvenlikli kasa bulunmaktadır. Yanınızda getirdiğiniz önemli eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz.

Teknenin kalbi salonda yemek masası, bar, oturma grubu, LCD TV ve müzik sistemi mevcuttur. Salon, sosyal etkinliklerini düzenleyebileceğiniz konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu etkinlikleri güvertede de sağlayabilirsiniz.

Teknemizde ayriyeten bulunan servis botu, kano, su kayağı, ringo ve sea bob ile eşsiz yaz hatıraları oluşturacak etkinlikler düzenleyebilir, Fethiye’nin serin sularında rahatlayabilirsiniz. Maske, palet ve snorkel gibi materyallerimizi kullanarak heyecanlı dalışlar gerçekleştirebilir ya da balık tutma ekipmanları aracılığıyla deniz tutkunuzu tetikleyebilirsiniz.

Bizi arayıp fiyat hakkında bilgi almanız dahillinde size vereceğimiz fiyata tabi hizmetler şunlardır; başlangıç limanı masfrafları ve çıkış işlemleri, seyir belgesi ve gereken işlemler için gemi acentası masrafları, palamar ücretleri, mürettebat servisi, dizel ve benzin giderleri (Tekneye göre değişkenlik gösterebilir.), ekipman kullanımı ve yat sigortasıdır. Tekne kiralama, fiyata dahil olmayan hizmetler ve tatil planınız doğrultusunda almak istediğiniz ekstra bilgiler için iletişim bilgilerinden, tarafımıza ulaşıp aklınızdakileri bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Tekne Detayları
Property ID: 4351
Uzunluk: 26 m
Genişlik: 7.20 m
Sınıfı: Trawler
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 8
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 5
Yapım/Yenileme Yılı: 2015
Jeneratör: 2*33 kwa
Motor: 2*540 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 2000

Fiyatlar

Mayıs
€ 2000
Haziran
€ 2500
Temmuz
€ 2500
Ağustos
€ 3000
Eylül
€ 2500
Ekim
€ 2000

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 1,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 6,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x