Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Tekne Açıklaması

MOTORYAT MY LİLA

Motoryat My Lila, 1990 yılında üretilmiş ve 2017 yılında yenilenerek çağına ayak uyduran bir motor yat halini almıştır. Fethiye çıkışlı bir yat olan My Lila düşlediklerinizi gerçekleştirecek bir sihirli değnektir. Ege’nin serin sularında ferahlayacağınız, tüm stresinizi dalgalar aracılığıyla uzak lokasyonlara taşıyacaksınız. Motoryat My Lila size bunun için garanti vermektedir.

Mavi yolculuğa uzanacağınız bu büyülü yolculukta motoryat kiralama fikrini benimseyeceksiniz. Size ortalama bir bütçe ile ortalamanın üzerinde bir tatil deneyimi yaşatacaktır. Motoryat My Lila’yı bütçenize entegre tasarladığınız tatil planı dahilinde günlük olarak kiralayabilirsiniz. Bunun için size belli bir kısıt konulmamaktadır.

My Lila Motoryat Kiralama ve Fethiye Göcek Turu

Motoryat kiralama, tatilseverler için en uygun tatil planlarından biridir. Stabil bir tatilden çok dinamik tatil arayışında olanlar için vazgeçilmez bir etkinliktir. Ege’nin doğal güzelliğini anbean yat üzerinde seyir ederek yaşamak en güzel anılarınızın oluşması için biçilmiş kaftandır. Düşündüğünüzden çok daha hesaplı bir tatil sizleri bekliyor. Bu konuda önyargılı olmamanızı tavsiye ederiz. Bizimle iletişime geçip, fiyat listemizi dinlemeniz sonrasında hızlı bir kararla tur rotanızı oluşturmuş olmanız muhtemeldir. Günlük olarak kiralayabileceğiniz motor yatımızda fiyata dahil birçok hizmet mevcuttur. Bunları ayrıntılı bir şekilde yazının devamında anlatacağız.

Motoryat My Lila ve Genel Özellikleri

Motoryat My Lila 19 metre uzunluğunda, 5.10 metre genişliğinde özel yapım bir motor yattır. 2 adet 425 HP’lik motora ve 2 adet 16 KWa’lık jeneratöre sahiptir. 7/24 sıcak su ve elektrik hizmeti bulunmaktadır. 3 adet kabini bulunan araç totalde 6 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Bunun yanında 3 kişilik mürettebata sahiptir. Mürettebat hizmeti fiyata dahil bir hizmet olduğunun altını çizmek isteriz.

Motor yatın yakıt giderleri fiyata dahil olmamaktadır. Ama bu konuda üzülmeyin çünkü ortalama yakıt tüketimi saatte 100 litre ve maksimum yakıt tüketimi ise saatte 200 litre olan yat, bütçe dostu ve yakıt tasarrufludur.

Yeme ve içme hizmetleri sizin tercihiniz dahilinde gerçekleşecek olup, fiyata dahil değildir. Bu konuda size üç adet seçenek sunmaktayız. Alışverişi sizin adınıza biz yapabilir, geldiğinizde gerekli ödemeleri tedarikçilere siz yapabilirsiniz. Turdan önce kendi hazırladığınız liste ile alışverişi kendiniz yapabilirsiniz ya da ilk iki seçeneği de tercih etmeyip tüm hizmeti bize bırakırsınız. Böylece size tam pansiyon hizmeti sağlayabiliriz.

Ayrıntılı tüm bilgilere bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Motoryat kiralama artık sizin için bir hayal olarak kalmayacak.

Tekne Detayları
Property ID: 4456
Uzunluk: 19 m
Genişlik: 5.10 m
Sınıfı: Motor Yat
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 6
Kabin Sayısı: 3
Mürettebat: 3
Yapım/Yenileme Yılı: 1990/2017
Klima: Extra
Jeneratör: 2*16 kwa
Motor: 2*425 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 750

Fiyatlar

Mayıs
€ 750
Haziran
€ 750
Temmuz
€ 750
Ağustos
€ 950
Eylül
€ 750
Ekim
€ 600

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 6,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5
image
€ 550 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:3
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 2,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:4

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x