Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Simay s

Tekne Açıklaması

TRAWLER SİMAY S

Trawler Simay S ihtişamlı bir Ege tatili için vazgeçilmez bir vasıtadır. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Bozburun tatil beldeleri için bu tekneyi kirayabilirsiniz. 2015 üretimli Trawler Simay S 25 metre uzunluğa, 6.80 metre genişliğe sahiptir. 5 kabine sahip olan tekne, 4 kişilik çalışanıyla size güzel bir Ege macerası yaşatmak için hazırlar. Trawler kiralama ve Simay S hakkındaki detaylar yazının devamında yer almaktadır.

Trawler Kiralama ve Fethiye Tekne Turları

Trawler kiralama için en doğru adreste olduğunuzu hatırlatmaya gerek duymuyoruz, yapacağınız tatil planına uygun maceralı bir tekne turu zaten güzel geçen tatilinizi vazgeçilmez kılmaya yetecek. Trawler sınıfına mensup birçok teknemizde olduğu gibi Trawler Simay S’de de kiralama süreleri sezonsal bazda çeşitlilik göstermektedir. Yaz sezonunda en az bir haftalık kiralayabilirken, mayıs-ekim aralığında sezonun daha az yoğun zamanlarda dilediğiniz kadar kiralayabilirsiniz.

Trawlerda tatil yapma deneyiminizi ertelemeyin. Yüksek prestijli otellerden beklediğiniz her şeyi hatta daha da fazlasını hizmetinize sunduğumuz trawlerlardan karşılayabilirsiniz. Trawler Simay S, 2 adet 480 HP güçlü motora ve 2 adet 22+25 KWa’lık jeneratöre sahiptir. 7/24 sorunsuz sunulan sıcak su ve elektrik hizmetinin yanı sıra klima kullanma kısıtı kesinlikle yoktur.

Trawler Simay S ve Genel Özellikler

Trawler Simay S sunduğu geniş imkanlarla konaklayanları kendine hayran bırakan, özellikleri bakımından tam puan almış bir yattır. 3 master ve 2 double kabiniyle totalde 5 adet kabine sahiptir. 10 kişilik yolcu kapasiteslne sahiptir. Türk ve yabancı karasularından farketmeksizin yat kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Kabinler ve ortak kullanım alanları olan salon ve güvertede birçok sosyal, sportif etkinliği gerçekleştirmenize olanak sağlayan tüm donanım ve materyale sahiptir. Tüm kabinlerde TV, klima, duşakabinli banyolar ve WC bulunmaktadır. Bunun yanında kendinizi evinizde hissedeceğiniz şekilde saç kurutma makinesi ve havlu da bulunmaktadır.

Servis botu, kano, paddle board, su kayağı ve ringoya sahip teknede sayısızca su sporunu deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca balık tutma ekipmanları ile hobinizi gerçekleştirebilir, maske, şnorkel ve palet gibi materyallerle harika dalışlar yapabilirsiniz.

Tatil boyunca yemekler, içecekler ve temizlik için kullanılacak malzemelerin temini sizin tarafınızdan hazırlanacak kumanya listesi ile sağlanacaktır. Kumanya alışverişi ile ilgili 3 adet opsiyonunuz bulunmaktadır. Öncelikle fiyat gibi genel konularda ve kumanya alışverişi gibi daha özel konular için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabillirsiniz. Trawler kiralama ile ilgili kafanıza takılan tüm konuları aydınlatmak için hizmetinizdeyiz.

 

 

Tekne Detayları
Property ID: 4404
Uzunluk: 25 m
Genişlik: 6.80
Sınıfı: Trawler
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 10
Kabin Sayısı: 5
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2015
Klima: Full
Jeneratör: 2*25 kwa
Motor: 2*480 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 2000

Fiyatlar

Mayıs
€ 2000
Haziran
€ 2500
Temmuz
€ 2500
Ağustos
€ 3000
Eylül
€ 2500
Ekim
€ 2000

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 1,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 6,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5
image
€ 550 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:3

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x