Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Tekne Açıklaması

MOTORYAT ROSE

Motoryat Rose, planladığınız mavi tur yolculuklarınız için hizmete sunulmuş bir yattır. Bodrum çıkışlı olan özel yapım Motoryat Rose, 25 metre uzunluğa ve 6.30 metre genişliğe sahiptir. Servis hizmeti sağladığı 3 kişilik mürettebatıyla 8 kişiyi konforlu bir şekilde ağırlamayı misyon edinmiştir.

1999 yılından bu yana en çok tercih edilen motoryatlardan biri haline gelen Motoryat Rose, alışılmışın dışında bir tatil anlayışını oluşturmak için varlığını sürdürmektedir. Motoryat kiralama kararı vermeden önce Rose’un avantajlarını detaylı bir şekilde araştırmanızı tavisye ederiz. Sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

MOTORYAT ROSE Motoryat Kiralama ve Bodrum Turu

Motoryat kiralama denildiğinde akla ilk gelen limanlardan biri hiç kuşkusuz ki Bodrum Limanı’dır. Harikulade yüzen cennetlere ev sahibi olan Bodrum, Motoryat Rose’a da bunu sağlamaktadır. Bodrum çıkışlı oluşturduğunuz mavi yolculuk güzergahlarınızda size günlük, haftalık ya da aylık olarak eşlik edebilir. Bütçeniz dahilinde süreyi gün bazında da ayarlayabilirsiniz.

2 adet master ve 2 adet twin olmak üzere totalde 4 adet kabini bulunmaktadır. Her kabinde istisnasız bir şekilde aynı konfor sağlanmaktadır. Kabinlerde TV ve uydu sistemi, müzik sistemi, klima, duşa kabinli banyo, tuvalet buna ek olarak saç kurutma makinesi, banyo ve el havluları bulunmaktadır. Klima kullanımı fiyata dahil olup günlük 4-6 saat olarak kısıtlanmıştır.

Motoryat Rose ve Genel Özellikler

Motoryat Rose sahip olduğu özelliklerle tatilseverlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Konforlu kabin özellliklerinin yanı sıra aynı konfor salon, güverte ve mutfak gibi ortak alanlarda da mevcuttur. Salonda yemek masası, oturma grubu, LCD TV ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Güvertenin ve yatın geri kalanının tasarımıyla en ufak bir sarsıntı hissetmeyeceksiniz. Güverte minderine uzanmış güneşlenirken aynı anda kitabınızı okurken ya da içkinizden bir yudum almış otururken kendinizi denizin daha ilerisine taşımak isteyeceksiniz. Ortalama hızı 15-20 olan yatla daha uzaklar sizin için hayal olmaktan çıkacaktır.

Tüm sosyal aktiviteleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan alanda yapabilecekleriniz saymakla bitmez. Servis botunu kullanabilir, balık tutabilir ya da maske, palet gibi ekipmanları kullanarak su dünyasına geçiş yapabilirsiniz.

Anlatılanlara ek olarak belirtmek isteriz ki tatil boyunca yatın yakıt masrafları size vereceğimiz fiyata dahil değildir. Fakat yatın ortalama yakıt tüketimi saatte 180 litre olup, yakıt tasarrufludur. Fiyata dahil olan ve olmayan hizmetler için ya da motoryat kiralama bodrum hakkında ayrıntılı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 4525
Uzunluk: 25 m
Genişlik: 6.30 m
Sınıfı: Motor Yat
Limanı: Bodrum
Yolcu Sayısı: 8
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 3
Yapım/Yenileme Yılı: 1999
Jeneratör: 2 x 12 KWA
Motor: 2 X 1000 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1500

Fiyatlar

Mayıs
€ 1500
Haziran
€ 1500
Temmuz
€ 1500
Ağustos
€ 1700
Eylül
€ 1500
Ekim
€ 1500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 6,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5
image
€ 550 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:3
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 2,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:4
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 21,430 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x