Şifrenizi Sıfırlayın

Marmaris Yat ve Tekne Kiralama, Marmaris Mavi Tur

Marmaris yat kiralama ile deniz üzerinde masmavi bir yolculuk ile unutulmaz bir tatile ne derseniz? Marmaris yat ve tekne kiralama için Naviera Yachting doğru adres!

EUR 0 to EUR 15,000

Kiralık Ara

EUR 0 to EUR 15,000

Arama Sonuçları

Marmaris’te mavi tur içn kiralayabileceğiniz önce çıkan tekneler

Marmaris Yat Kiralama

Marmaris Yat Kiralama – Marmaris Mavi Tur

 

 

Marmaris Yat Kiralama

Marmaris yat kiralama ile deniz üzerinde masmavi bir yolculuk ile unutulmaz bir tatile ne derseniz? Marmaris yat ve tekne kiralama için Naviera Yachting doğru adres!

Yat kiralama Marmaris ve çevresinde en çok tercih edilen tatil etkinlikleri arasındadır. Özellikle yaz mevsiminde neredeyse her tatilcinin mutlaka bir gün dahi olsa mutlaka yer verdiği bu güzel ve farklı etkinlik için 2021 yılında büyük talep olmuştur.

Bireysel tatiller, aile ve arkadaşlarla beraber tatiller ya da çeşitli programlar için yat kiralama hizmeti oldukça isabetlidir. Özellikle haftalık yat kiralama Marmaris turu oldukça ilgi görmüştür.

Marmaris Yat Turu 2021

Marmaris özel yat kiralama kapsamında; doğum günleri, bayi toplantıları, kına&düğün organizasyonları, after party ya da evlenme teklifi organizasyonları oldukça etkileyici bir konseptte yapılmaktadır.

Lüks yat kiralama Marmaris genelinde en sık tavsiye edilen tatil aktiviteleri arasında ilk sıralarda geldiği için eğer bölgeye ilk defa geliyorsanız bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız.

Marmaris Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları Marmaris genelinde seçilen yat ve tekne türüne göre, yat turu boyunca yapılacak etkinliğin türü ve kapsamına, bu süreçte sunulan ikramlara ve çalışacak personel sayısına göre değişmektedir.

Bu nedenle yat kiralama fiyatları için teklif almak istiyorsanız, tüm bu detayları eksiksiz şekilde belirtmenizde fayda vardır. Tabi aldığınız fiyat tekliflerinde hizmetlerde detaylı karşılaştırma yapmanız alacağınız hizmet kalitesinin de ne kadar önemli olduğunu gösterecektir.

Özel Yat Kiralama Marmaris

Marmaris yat turu fiyatları özel yat turları ve toplu yapılan turlar olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Bu noktada eğer özel yat turu kiralamak istiyorsanız tüm detaylar hakkında bilgi almak için Naviera Yachting ile iletişime geçebilirsiniz.

Marmaris Yat Kiralama Çeşitleri

Marmaris yat kiralama ve tekne kiralama işlerinde fiyatta belirleyici olan bir diğer etken süredir. Marmaris yat turu için ne kadar bir süreye ihtiyacınız varsa tur programını da buna göre seçmelisiniz.

1- Marmaris Haftalık Yat Kiralama

Marmaris yat turu kiralama aşamasında özellikle tur için 1 ya da birden fazla haftaya yayılacak sürelerde haftalık yat turu programını seçmekte fayda vardır. Uzun süreli yat kiralama fiyatları günlük kiralama işlemine göre çok daha hesaplı olabilmektedir.

2- Marmaris Günlük Yat Kiralama

Marmaris yat turu için tatilinizden bir günü ayıracak ya da tekne kiralama hizmeti yalnız 1 günlüğüne işinize yaracaksa bu durumda günlük yat kiralama hizmeti kapsamındaki programlar size göre olacaktır. Marmaris Bozburun yat kiralama hizmeti günlük yat ve tekne kiralama kapsamında en çok tercih edilen turlar arasındadır.

Yaz aylarında insanların daha kıştan hayalini kurduğu en eğlenceli ve en dinlendirici tekne gezintilerine katılıp mavi bir tura çıkarak ülkemizin doğal güzelliklerini keşfederek bütün bir yılın stresini atabilirsiniz.

Mavi tur deyince akla gelen ilk adres olan marmaris mavi tur ile siz de sonsuzluğa yelken açabilir ve denizin üzerinde özgürlüğü sonuna kadar hissedebilirsiniz. Bütün bir yılın stresini, yorgunluğunu ve yıpranmışlığını üzerinizden atmanızı sağlayacak eşsiz güzellikler görürken eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz mavi turlara katılarak yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğlenceli Tekne Turları İle Marmaris’i Keşfedin!

Marmaris’in eşsiz koylarını gezmek ve ülkemizin doğal güzelliklerini keşfetmek için mavi tura katılabilirsiniz. Mavi turlar ihtiyacınız olan her şeyi karşılayacak şekilde tasarlanıyor. Aynı zamanda da gulet kiralama desteği de bulunuyor.

Denizin ortasında kafa dinlemek, kalabalıktan uzak sessiz, sakin ve huzurlu bir yaz tatili geçirmek için tekne turlarını tercih edebilirsiniz. Sadece belli kapasite ile çalışan mavi turlar sayesinde hiç bilinmedik eşsiz güzelliklerdeki koylarda denize girme ve kalabalık plajlardan kurtulma imkanı da bulabilirsiniz.

Sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirirken animasyonlarla da eğlencenin tadına varabilirsiniz. Aynı zamanda gulet yat kiralama hizmetinden yararlanarak tatilinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Marmaris Mavi Tur

Ülkemizin en çok yerli ve yabancı turist çeken bölgelerinden biri olan Marmaris’te mavi tura katılarak eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle şehrin gürültü ve stresinden uzakta kafa dinleyerek özgürce tatil yapabilmenize imkan sunacak mavi turlara katılarak kalabalıktan kaçabilir ve huzurlu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Aileniz ve arkadaşlarınızla mavi tura çıkarak huzurlu ve eğlenceli bir tatil deneyimini çok uygun bir fiyata yaşama şansı bulabilirsiniz. Lüks ve konfor beklentilerinize uygun farklı fiyat seçeneklerinde teknelerle istediğiniz kişi sayısı kadar büyüklükte size uygun bir mavi tura katılabilirsiniz.

Fethiye’nin eşsiz koylarında kiralayacağınız yat ve teknelerle güzel ve eğlenceli bir gezinti yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla eşsiz güzellikleri görerek güzel bir mavi tur deneyimi yaşama şansı elde edebilirsiniz.

Türkiye’nin Gözde Tatil Beldelerinden Marmaris

Marmaris, her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı turiste kucak açıyor. Doğal güzellikleri, samimi insanları, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ve misafirperver sıcakkanlı insanları ile dikkat çeken Marmaris’e gelen pek çok kişi mavi turlara katılarak tatilini daha güzel bir hale getiriyor.

Tur içinde eğlenceli dakikalar yaşamanız için yapılan müzik ziyafetleri de turunuzu keyifle geçirmenize yardımcı olur. Her gün başka bir yerde uyanmak ve her seferinde başka plajlarda ve koylarda denize girmek istiyorsanız mavi turlara siz de adınızı yazdırabilirsiniz.

Günümüzde tatilcilerin en çok tercih ettiği mavi turlar ile görülmesi gereken pek çok yeri kolaylıkla hiçbir çaba sarf etmeden, sadece keyfini çıkararak gezme ve görme şansı elde edebilirsiniz. Marmaris, Bodrum, Fethiye, Göcek gibi gözde tatil beldelerini tatile gideceğiniz kişilerle gezme ve mavi tura çıkma imkanı bulabilirsiniz.

2-3 kişilik çıkacağınız tatilde küçük tekneleri tercih ederek tasarruf edebilir ve konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Küçük teknelerde de ileri düzey bir konforun sağlanması için her önlem alınıyor. Bu teknelerde ihtiyacınız olabilecek her şey bulunuyor.

Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliklerdeki teknelerle keyifli, huzurlu ve sakin bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem küçük teknelerde hem de büyük teknelerde güneşlenmenin için geniş bir alan da bulunuyor.

Bu sayede eve döndüğünüzde harika bir bronzluk yakalayarak dönme şansı elde ediyorsunuz. Her yandan eşsiz, huzurlu, mutlu ve eğlenceli bir tatil deneyimi yaşamak için güvenilir ve işini iyi yapan bir mavi tur şirketi ile görüşebilirsiniz.

Marmaris Mavi Tur Fiyatları

Ülkemizde son zamanlarda pek çok kişi ekonomik bir tatil seçeneği olarak mavi turlara katılıyor. Özellikle de kalabalık gruplar için uygun bir tatil seçeneği olarak gulet yat kiralama seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Bu yatların fiyatları yatın modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Lüks ve konfor ikilisini size birlikte sunmayı amaçlayan gulet yatlarla keyifli ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

1500 Euro’ya kadar yükselen fiyat seçenekleri ile birbirinden farklı yat seçeneklerini tercih ederek bütçenize uygun en iyi tatil deneyimini yaşayabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentilerinize en uygun tekne seçeneklerini bütçenize uygun seçeneklerle bulabilirsiniz. Özellikle de çocuklu aileler mavi tura çıkmak ve rahat bir tatil deneyimi yaşamak için mavi turları tercih ediyor.

Çok uygun fiyatlara da daha yüksek fiyatlara da bütçenize ve aradığınız özelliklere göre pek çok tekne çeşidi bulabilirsiniz. El değmemiş koylarda sıcaktan bunaldığınızda denize girerek serinleyebilirsiniz.

Kafa dinleyerek, doğanın sesini dinleyerek ve eğlenerek sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Her bütçeye uygun teknelerle eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Türkiye’nin Eşsiz Güzelliklerini Tekne Turları ile Keşfe Çıkın!

Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden olan Marmaris, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Marmaris’i tekne ile gezerek keşfetmek ve eğlenceli bir mavi tura çıkmak için bütçenize uygun çok farklı mavi tur seçenekleri bulunuyor.

Kalabalık gruplar ortak olarak lüks yatlar kiralayarak konforlu bir tatil deneyimi yaşıyor. Hep özendiğiniz lüks ve konforlu yatlarda kış boyunca resimlerine bakıp iç geçirdiğiniz koylarda gezinmek ve denize girmek için mavi tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için yola çıkmadan önce yapılacaklar listenizi hazırlamayı unutmamalısınız.

Denizin eşsiz güzelliği, huzur veren maviliği, kuşların cıvıltısı ile serinleten bir tatil deneyimi yaşamak için size özel bir tekne tercih edebilirsiniz. Küçük ve konforlu teknelerle de uygun fiyata rahat bir tatil yapabilir, şehrin kalabalığından kaçarak nefes alma imkanı bulabilirsiniz.