Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Prenses Bugce

Tekne Açıklaması

Prenses Bugce

2017 yılında üretimi gerçekleştirilen Gulet türündeki Prenses Bugce, her sezon misafirlerinin konforu, rahatlığı ve güvenliği için baştan aşağıya bakıma sokularak hizmet vermeye başlıyor. Açık salonunun sade ve şık tasarımı, aydınlık ve ferah bir ortam sunması ile dikkat çeken bu tekne, aynı zamanda hem iç hem de dış dekorasyonu ile misafirlerine son derece şık, konforlu ve göz alıcı bir yaşam alanı sunabiliyor.

Yaklaşık olarak 31 metre uzunluğuna imal edilen Prense Bugce yatı, toplamda 6 kabine sahip olan bir yattır. Kabinlerden biri master, ikisi triple ve üçü double tarzında tasarlanmış, misafirlerin ihtiyacı ve rahatlığı düşünülerek her bir kabinde duş ünitesi ile WC’ye yer veriliyor. Sahip olduğu geniş kabinleri ile 12 misafirin ve 5 gemi personelinin ağırlanabileceği bir genişliğe sahip olan Prenses Bugce yatı, yolculuk süresinde misafirlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak olan gemi personeli için ayrı kabinlere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sayede gemi personelleri işi olmadığı zamanlarda kendi kabinlerine çekilerek misafirlerin rahat etmesini sağlıyor.

Son derece lüks ve yüksek standartlarda bir yat olan Prenses Bugce’de, tur süresince yolculara kaptan, aşçı, gemici ve 2 host ya da hostes eşlik ediyor. Yat mürettebatının her biri teknenin günlük bakımlarını, temizliğini, yolcuların yemeklerini ve ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda temiz, sağlıklı ve güvenli bir ortamda tatile çıkabilmelerini sağlıyor.

Prenses Bagce ile Ege ile Akdeniz’in masmavi denizlerini, koylarını, doğal güzelliklerini keşfe çıkan tatilciler, tur süresince çeşitli su sporlarını deneyimleme şansına da sahiptir. Bu doğrultuda teknede yolcular için muz, kano, su kayağı, wakeboard, ringo, olta takımı, stand up paddle board ve şinorkel ekipmanlarına yer verilirken, yolcular diledikleri takdirde bunların dışındaki ekipmanları da kiralayabilme şansına sahiptir.

Marmaris ve çevresinde genellikle en az 1 haftalık süre ile kiralayabilmenin mümkün olduğu Prenses Bagce teknesi, tur süresince yolcuların rahatlığını sağlayabilmek adına sahip olduğu tüm ekipman ve donanımları ile hizmet verebiliyor. Tavladan kar oyunlarında, güverte duşundan, güverte minderlerine, TV, DVD ve ses sistemlerinden yelken ekipmanlarına kadar pek çok farklı donanıma sahip olan bu tekne, misafirlerini rüya gibi bir yolculuğa çıkarabilme, onlara hayatı boyunca unutamayacağı bir tatil yaşatabilme imkanı sağlayabiliyor.

Tekne Detayları
Property ID: 3593
Uzunluk: 31 m
Genişlik: 8,20 m
Yolcu Sayısı: 12
Kabin Sayısı: 6
Mürettebat: 5
Yapım/Yenileme Yılı: 2017
Klima: Var
Jeneratör: 2 x 30 Kwa
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 400 Hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1750

Fiyatlar

Mayıs
€ 1750
Haziran
€ 2000
Temmuz
€ 2000
Ağustos
€ 2500
Eylül
€ 2000
Ekim
€ 1750

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:18
Kabin:8
image
€ 1,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:16
Kabin:9
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 11,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 11,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:6
image
€ 1,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x