Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Teknede Yemek Hizmetleri

31 Mayıs 2020 by naviera

Mavi Yolculuk İçinde Yaşam

Mavi yolculuk içinde yaşam (gulette yaşam), misafirlerine 5 yıldızlı konaklama imkanı sağlayan bir deniz yolculuğudur. Bu rota içerisinde günde 2 ya da 3 kez duraklama olarak ardından geceyi geçirilecek koya ilerleme şeklinde ilerlemektedir. Hava koşullarına bağlı olarak seyir işlemleri sürdürülür. Fakat opsiyonel olarak isteğinize bağlı seyir de yapılabilmektedir. Seyir işleyişleri ve ek rota ücretlendirmeleri ile ilgili firmamızdan detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

Mavi Yolculuk İçinde Misafirleri Ne Bekliyor?

gulet-yemek

Gulet içerisinde akşam yemeği uygulamalarında, Türk ve dünya mutfağından eşsiz tatlar sunulmaktadır.

Mavi yolculuk içerisinde gezi rotası boyunca standart tekne teçhizatları ve mürettebat hizmetleri sizleri bekliyor olacak. Gezi içerisinde şnorkel ekipmanları, servis botları, rüzgar sörfü, kano gibi temel spor etkinlikleri olduğu gibi; klimalı kabinler, salonda müzik sistemi, masa oyunları da sizleri bekleyen bir diğer etkinliklerdir. Etkinliklere ek olarak motorlu su aktiviteleri için de anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığıyla çeşitli aktiviteler sürdürmek mümkündür. Tercih edeceğiniz koy gezileri içerisinde özel yat kiralama yaparak ek konaklama imkanınız da olacaktır. Demirlediğiniz koylarda ayrıca karaya çıkma şansınız olacağı için vadi gezileri ve insan yaşamayan adaları da ziyaret edebileceksiniz.

Mavi Yolculuk Su Sporları

Mavi yolculuk boyunca en çok tercih edilen aktiviteler su sporu aktiviteleridir. Bunlara genel olarak gündüz aktiviteleri diyebiliriz. Bu aktiviteler içerisinde çeşitli su sporları ve motorlu su ekipmanları yer almaktadır. Firmamızda yer alan guletlerin tamamında en az 3 adet su sporu teçhizatı yer almaktadır. Bunlara ek olarak kiralama yapabileceğiniz teçhizatlar da yine firmamız tarafından temin edilebilmektedir.

Mavi Yolculuk Tekne Ekipmanları

Gulette yaşam içerisinde sizleri tam teşekküllü mutfak, TV, DVD player, klima, masa oyunları, kart oyunları beklemektedir. Gece aktiviteleri olarak geçen bu teçhizatlarla gündüzlerinizi su sporlarıyla geçirmenizin ardından akşamlarınızı da oldukça keyifli şekilde geçirebileceksiniz. Tercih edeceğiniz rota boyunca ek olarak kiralayabileceğiniz Playstation ve laptop gibi hizmetlerimizle de çeşitli aktiviteler yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca gulet içerisinde yer alan kıç ve ön güverte minderlerinde güneşlenebilecek ve doyasıya vakit geçirebileceksiniz.

Gulet kiralama hizmetleri ve detaylarıyla ilgili bilgi almak için firmamıza çağrı merkezi, mail ya da iletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz.