Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Gulet Teknik Servis Hizmetleri

20 Ağustos 2020 by naviera

Gulet Teknik Servis Hizmetleri

Gulet teknik servis hizmetleri firmamız tarafından tüm yatlara ve guletlere uygulanabilmektedir. Tüm yatlara uygulanan sezon öncesi periyodik bakımlar firmamız tarafından güvenle sağlanmaktadır. Tekne demirbaş ekipmanlarının bakımları, düzenlenmesi ve yağ kontrollerinin yapılması, tekne ömrünü uzatacak çeşitli düzenlemelerin sağlanması, yıllık makine, jeneratör, su pompaları, klima bakımlarının uygulanması ve elektronik cihaz düzenlemlerini uygulayan firmamız, bunlara ek olarak marangoz, boyacı ve döşemeci ile de oluşmuş ya da oluşabilecek çeşitli bozukluklarınıza da müdahale edebilmektedir.

Gulet Teknik Servis Uygulamaları

Gulet ve tekne yat teknik servis uygulamamız, 2 yılda 1 kez karaya çekilerek sörvey kontrolüne uygun hale getirilir. Boya, tutya değişimleri, su altı kesim tamir, gulet bakımları bu süre zarfında uygulanmaktadır. Tekrar denize alındığında, yine sörvey kontrolünden geçirilerek elverişlik belgesi ile teslim edilir. Periyodik bakımlar, gulet ve yat ömrünü uzatmaktadır. Oluşabilecek çeşitli olumsuzlukların önüne geçerek, gulet bakım ve onarımını zamanında uygulamak gerekmektedir. Firmamız tarafından sağlanan bu hizmetlerden faydalanmak için çağrı merkezimizi arayabilir, mail atabilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz. Gulet Teknik Servis Uygulamaları ise aşağıdaki gibidir.

Gulet Teknik Servis ve Ahşap Bakımı

Firmamıza bağlı bulunan marangozlar, sizlerin guletinizi daha uzun süreli kullanmanız adına çürük tespiti, değişimi, güverte tik bakımı, onarımı ve tamiri uygulayabilmektedir. Alanında uzman marangoz personellerimiz, hasar tespiti ve düzenlenmesi konusunda sizlere hizmet sağlamaktadır.

Gulet Teknik Servis ve Makina Bakımı (Yardımcı Elemanlar Bakımı)

Gulet teknik servislerinde en önemli bakımlardan birisi makina bakımlarıdır. Makina bakımları; ana makine ve yardımcı makine bakımları olarak iki ayrı kategoriden düzenlenmektedir. Teknenin özelliklerine bağlı olarak; pompa, ısıtma, soğutma, aydınlatma devreleri, jeneratörler bu listeye dahil edilebilir. Bu yapılara uygulanacak periyodik bakımlarla birlikte kullanım süresi uzadığı gibi oluşabilecek herhangi olumsuzlukların da önüne geçilmesi planlanmaktadır.

Gulet Teknik Servis ve Elektrik Devre Bakımı

Gulet içerisinde elektronik aksanlar zaman içerisinde deniz ortamından kaynaklanan nem yüzünden yıpranmakta ve oksitlenmektedir. Tüm bunların gerek önlenmesi gerekse de yıllık elektrik hat kontrolünün sağlanması adına firmamız, guletler üzerinde bu kontrolleri baştan sona halletmektedir. Buna ek olarak klima devrelerinin de bakım ve onarımını yine firmamız sağlayabilmektedir.

Gulet Teknik Servis ve Döşeme Bakımı

Yat döşemesi, gün boyunca güneşin altında kalması ve sürekli nemli bir alanda bulunması sebebiyle zarar görebilmektedir. Bu zararın önüne geçmek adına yıllık periyodik bakımların uygulanması gerekmektedir. Uygulanan bakımlar ile sezonu rahatlıkla geçirebileceksiniz.

Gulet Teknik Servis ve Temiz, Pis Su Tesisatı Bakımı

Yıllık periyodik bakımlarda en önemli kıstaslardan birisi, temiz ve pis su tesisat bakımıdır. Bu bakımın alanında uzman kişiler tarafından uygulanması ve kontrollerinin sağlanması gerekmektedir. Bu bakımlar ve detaylarıyla ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Gulet teknik servis ve gulet bakımı ile ilgili merak ettiklerinizi ve yaptırmak istediğiniz bakım işlemlerini haftanın 7 günü 24 saat çağrı merkezimizden bilgi alarak yönlendirmeniz mümkün olacaktır.

Gulet tekne kiralama için tıklayınız

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama