Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Gulet Yelkenli ve Motoryat İmalatı

20 Ağustos 2020 by naviera

Gulet üretimi yapılan tesisimizde; ahşap yapıda yat ve tekne imalatı yapılmaktadır. Ege ve Akdeniz bölgesinde sıklıkla tercih edilen gezi amaçlı tekne turları, mavi yolculuk turları ve günübirlik seferler için kullanılabilen guletler arasında, ihtiyaçlarınıza uygun biçimde tasarım ve üretim gerçekleştirilmektedir.

Ahşap Gulet Üretimi ve Ahşap Yat Üretimi

Türkiye, mavi yolculuk ve tekne gezileri konusunda çok büyük imkanlara sahip olan bir ülke konumundadır. Özellikle Akdeniz ve Ege kıyılarında yer alan gezi rotaları, koylar ve vadileri görmek üzere yerli ve yabancı turistler her yıl ziyarete gelmektedir. Bu talebin doğrultusunda da gezi amaçlı gulet, yat ve tekne imalatı konusunda da üretim tesislerinde artış meydana gelmiştir. Arzulanan ölçü, kalite ve standartlara uygun olarak imal edilen guletler, uzun yıllar boyu dayanıklı ve sürekliliği olan bir yapıda misafirlerine hizmet etmektedir.

Gulet üretimi konusunda yılların verdiği deneyimi, modern tekniklerle bir araya getiren firmamız, sizler için 5 yıldızlı otel konforunu sağlayacak guletler inşa etmekteyiz. İmalat sırasında ahşap, metal ve fiber malzemeler başta olmak üzere çeşitli boyda ve kalibrede imalat standartları oluşturabilmekteyiz.

Ahşap Tekne İmalatı

Ahşap tekne imalatında, opsiyonunuza ve kullanım amacınıza bağlı olarak; çam, meşe, dut, kestane, tik ve maun ağaçları kullanılabilmektedir. Üretimden önce gulet ömrünü uzatmak için uygulanan fırınlama ve empernye işlemleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Böylece tekneler istenilen tasarım ve standarta uygun olarak inşa edilmeye başlanır. Uluslararası standartlar ve belgelere sahip olan firmamız, mavi yolculuk ve günlük rutin tekne turları ile sınırlı kalmayarak uzun vadede kullanıma müsait olan guletler de üretmektedir.

Gulet Yaptırmak İçin Bilmeniz Gerekenler

  • Projeyi oluşturarak ilk adım atılır.
  • Proje kullanım amacı ve istenilen büyüklüğe göre oluşturulur.
  • Sonrasında uygun ağaç seçimi gerçekleştirilir.
  • 10-24 ay boyunca sürecek inşa süresi boyunca başka ek bir çaba sarf etmenize gerek kalmaz.
  • Lamine teknikleri doğrultusunda üretimin her adımı tekrar tekrar kontrol edilerek sürdürülmektedir.
  • Tekne üretimi konusunda uluslararası sertifikalara sahip olan firmamız, bu standartlara uygun biçimde üretimi sürdürmektedir.
  • Makine motor tesisatları, elektronik devreler, yelken donanımları, mobilya aksanları yine üretim sırasında gerçekleştirdiğimiz işlemlerdir.

Gulet üretimi ile ilgili merak ettikleriniz, fiyatlandırmamız ve bu eksen içerisinde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri iletişim numaramızdan, mail adresimizden ya da iletişim formu doldurarak internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Gulet kiralama hizmetleri ve detaylarıyla ilgili bilgi almak için firmamıza çağrı merkezi, mail ya da iletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama