Şifrenizi Sıfırlayın

Antalya Tekne Kiralama

Türkiye'nin tatil cenneti Antalya

EUR 0 to EUR 15,000

Kiralık Ara

EUR 0 to EUR 15,000

Arama Sonuçları

Antalya Mavi Tur Yolculukları

Antalya mavi tur yolculukları kullanıcılarına hem deniz ile bütünleşme şansı tanırken, hem de yol üstünde olan koyları gezme ve limanlar üzerinden bölgeleri ziyaret etme şansı tanımaktadır. Güzergahı kendiniz belirleyebildiğiniz gibi, daha öncesinde hazırladığımız güzergahları da tercih edebilirsiniz. Genellikle tercih edilen güzergahlar:

  • Finike
  • Demre
  • Kekova

Tercih ettiğiniz güzergahlar arasında bir ya da birden fazla bölgeyi eklemek mümkün. Güzergah seçimini yapmadan önce başladığınız lokasyonu ve tatilinizin süresini belirlemek büyük ölçüde tatil planınızı etkileyecek temel faktörlerdir. Sizlere yazımızın devamında tur güzergahlarını ve tur gereksinimlerini temel olarak aktaracağız.

 

Antalya Mavi Tur Güzergahları

Antalya mavi yolculuk turları arasında yukarıda da belirttiğimiz üzere tercih edebileceğiniz birçok eşsiz bölge ve koy bulunmaktadır. Güney Ege ve Batı Akdeniz bölgesinde yer alan beldelerimiz arasında, tercihinizi kalkış yapacağınız liman, güzergah ve turu tamamladığınızda ayrılacağınız limanı belirleyerek yapmanız mümkün.

Örneğin: Tura Bodrum limanından başlayarak, bölge içerisinde Akyaka ve Marmaris koylarını gezerek turun sonunda Finike limanından ayrılmanız mümkün. Detaylar için rezervasyon hattımız ya da mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Antalya Mavi Tur Yolculukları: Finike

Finike tekne turu açısından oldukça revaçta bir bölgedir. Antalya şehir merkezine 120 km uzaklıkta, Batı Akdeniz kıyılarında yer alan bir beldedir. Beldenin 18 km uzunluğunda olan geniş sahili ve eşsiz koyları, tekne turu ile bölgeyi ziyaret eden misafirleri için eşsiz bir deneyim sağlar. Buna ek olarak bölge içerisinde yer alan tarihi yapılar da tatilinize ayrı bir anlam katacaktır. Her gün için ayrı bir aktivite yapabileceğiniz bu tatil planında hem günlerinizi dolu dolu geçirebilecek hem de eşsiz bir tekne gezisiyle kendi doğal yolculuğunuzu da tamamlayabileceksiniz.

Antalya Mavi Tur Yolculukları: Demre

Demre tekne turu güzergahında sizleri hem deniz yolunda eşsiz bir tatil beklerken hem de doğa ve tarihi güzelliklerle beslenmiş bir coğrafya karşılayacak. Bölge içerisinde bulunan Myra Antik Bölgesi, tatilinizi eşsiz güzelliklerle süsleyecektir. Demre bölgesinde yer alan koyların her geçen yıl daha fazla revaça geçmesi, tekne turlarında yapılan rotaların bu yönde ilerlemesine de sebep olmaya başlamıştır. Su sporları yapmayı seven misafirler için koylarda bulunan doğal dalga kıranlar keyifli deneyim yaşamalarına da sebep olacaktır. Bölgenin doğal turkuaz mavisi suyu sizlere unutulmaz bir su deneyimi yaşatacaktır. Ayrıca sahillerinin temizliği de bölgenin bir diğer önemli ayrıntısıdır. Akdeniz tatil bölgeleri arasında tekne turu turizmi için en çok tercih edilen yerlerin başında yer almaktadır.

Antalya Mavi Tur Yolculukları: Kekova

Kekova tekne turu Kaş bölgesinde yat kiralayan misafirlerimizin sıklıkla tercih ettiği bir güzergahtır. Bir diğer ismi olan Kaleköy içerisinde yapılan tatil planları kullanıcılara Simena, Aperlae, Dolichiste ve Teimioussa gibi eşsiz antik kentleri de gezme fırsatı sunmaktadır. Tur içerisinde bulunan koylar ise sizlere hayatınız boyunca unutmayacağınız bir deneyim yaşatacaktır. Kekova 4.5 km2’lik bir ada olarak eşsiz doğasını ve bozulmamış doğasını tekne turu ile tatil yapmak isteyen misafirlerine sunuyor. Adada insan yaşamının bulunmaması ve doğal sit alanı olması coğrafyasının bozulmamasının en önemli sebepleri arasındadır. Bir diğer güzergah olan Batık Şehir ise su altı dalışı yapabilecek ekipmanlarla birlikte tercih edebileceğiniz bir güzergahtır.

Antalya Mavi Tur Kapsamı ve Fiyatları

Tur için yukarıda da belirttiğimiz üzere kalkış limanı ve tatil sürenizi belirlemenizin ardından tekne seçimine geçmeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz tekne içerisinde size tur boyunca eşlik edecek minimum 2 mürettebat katılım gösterecektir. Tur boyunca size ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hareket edecek ekip arkadaşlarımız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mutfak, temizlik ve tekne gereksinimlerini yerine getirecektir. Teknenin mutfağında tercih ettiğiniz yemekler için arzu ettiğiniz koşulda biz alışveriş yapabilir ya da siz daha önceden yaptığınız alışverişi bize getirerek erzaklarınızla tekne turuna çıkabilirsiniz. Tatilinizi eşsiz bir tekne turuyla süslemek aslında görüldüğü kadar pahalı değil. Günlük kişi başı 25 €’dan başlayan fiyatlarla siz de eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz.

Antalya mavi tur yolculukları hakkında detaylı bilgi almak için telefon ya da mail yoluyla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır, eşsiz bir tatil planı sizin için bir telefon uzakta.