• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

 

Göcek, Ege ve Akdeniz bölgesinin en bakir koylarına, eşsiz adalarına, yeşil ile mavinin muhteşem buluşmasına ev sahipliği yapar. Göcek mariadan tekneniz ile ayrıldıktan 10 dakika sonra kendinizi doğanın ve mavinin kalbinde, her şeyden uzak bir noktada bulabilirsiniz. İsteyene doğal güzellikler, orman ve deniz, isteyene antik kentler, antik trekking yolları ve batık kent görme imkanı sunan bu bölge mavi tur rotalarının güzelliği ile dikkat çekmektedir.

Göcek’te yat kiralama hizmetleri

Naviera yatçılık olarak bir çok bölgede olduğu gibi Göcek’te de yat kiralama hizmeti veriyoruz. Göcek bölgesinin en özel köşelerini keşfedebileceğiniz mavi tur programları için sizin ve ailenizin ya da arkadaş grubunuzun harika zaman geçirmesi için özel teknelerimizi seçiyoruz. Mavi tur boyunca teknede keyifli zaman geçirebilmeniz için ferah oturma alanları olan lüks guletlerimizde çeşitli su sporu malzemeleri ve su oyuncaklarını da sizler için hazırlamış oluyoruz.

Göcek yelkenli kiralama seçenekleri bakımından ülkemizdeki en zengin yerdir. Çevrenin muhteşem güzelliğini yakından keşfetmek isteyenlerin tercih ettiği yelkenli tekneler, yelken deneyimi ya da eğitimi olan herkes tarafından hava koşulları uygun olduğu sürece kullanılabilir.

Tekneyle mavi tur programlarında yat kiralamaları bir haftadan başlar, 15 gün ve 1 aya kadar devam eder. Türk suları dışında Yunan adaları ve çevresi için bir mavi tur planlıyorsanız o zaman ona uygun bir tekne kiralamanız gerekir. Bazı tekneler sadece Türk kara suları içerisinde hizmet vermektedir. Lüks kiralık yatlarımızın hepsinde turunuz boyunca kullanabileceğiniz tüm ekipmanlar yer almaktadır. Ayrıca tüm yatlarımızda Türk kara sularında olduğunuz sürece kullanabileceğiniz uydu bağlantıları ve internet hizmeti de bulunmaktadır.

Mavi tur başlangıç noktaları nerelerdir?

Turu yapmak istediğiniz yere bağlı olarak bu başlangıç noktaları değişir. Göcek mavi tur rotalarının kesişim noktası olduğu için güneye gidecekler için de kuzeye gidecekler için de harika bir başlangıç noktasıdır. Göcek marinası ve limanının dört mevsim elverişli şartları da tekne sahiplerinin burayı merkez almasının diğer bir sebebi.

Kısa bir süre öncesine kadar sessiz sakin, kendi halinde bir köy olan Göcek, doğal liman özellikleri, güzel ada ve adacıkları ile mavi severlerin ilgisini çekti. Şimdi en lüks yat modellerinin marinasını süslediği harika bir mavi tur merkezi haline geldi. Göcek’in mavi tur rotalarında başlangıç noktası seçilmesinin bir kaç sebebi var. Birincisi, burası Yunanistan adalarından güney Ege sahillerine, Kuzey Ege koylarına ve Akdeniz kıyılarına kadar her yere ulaşımın çok kolay olduğu bir nokta. Buradan dilediğiniz yere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Göcek’ten tekne kiralamanın bu kadar popüler olmasının bir diğer sebebi ise her tür tekne modelinin bulunabilir olması. Göcek çıkışlı tekneler o kadar çok ki, her bütçeye her tarz ve kişi sayısına göre bir model bulmak mümkün.

Göcek’ten hangi yat modelleri kiralanabilir/ kiralanmalıdır?

Her yat modelinin kendine has bazı özellikleri vardır. Fiber yatlar dediğimiz motoryatlar, manevra kabiliyeti yüksek, hafif ve hızlı yatlardır. Bu lüks yatlar uzun mavi tur yolculuklarından ziyade kısa süreli yolculuklar için tercih edilir. Gulet dediğimiz ahşap yatlar ise otel konforu sunan, geniş büyük yatlardır. Bu gulet yatlar daha çok uzun ve yavaş mavi tur programları için tercih edilir. Trawler yat dediğimiz tekneler ise tüm bu teknelere göre daha dayanıklı olup, oldukça lüks bir iç donanım sunan teknelerdir.

Göcek marinadan ya da limandan bu tekne modellerinin her birini kiralayabilirsiniz. Mavi tur organizasyonları konusunda uzman olan Naviera Yachting, sizin için en doğru tekne modeli hangisidir belirleyecektir. Turun en başından son noktasına kadar  her şeyin kusursuz olması için mükemmel bir hizmet sunacaktır.

Göcek başlangıçlı tur programları ve danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek’ten yelkenli kiralanabilir mi?

Yelkenli tekneler öncesinde eğitim ve uzmanlık ister. Özellikle tek başınıza yani profesyonel bir ekip olmadan aileniz ile yelken deneyimi yaşamak isterseniz dikkatli olmalısınız. Öncesinde yelken eğitimi almış herkes de hava ve deniz koşullarının uygun olması durumunda yelken keyfini yaşayabilir. Naviera kiralık yat modelleri içerisinde hemen hemen tüm teknelerde full yelken donanımı yer almaktadır. Koşulların uygun olduğu durumlarda yatı yelkenli olarak kullanabilirsiniz.

Vip tekne kiralamak için en doğru yer neresidir?

Göcek vip tekne kiralama konusunda en iyi seçenekleri bulabileceğiniz yerdir. Vip tekneler hem iç donanımı, hem teknik özellikleri hem de tekne içi mürettabatı ile özeldir. Ayrıca mavi tur öncesi ve sonrası ulaşımı konusunda da vip konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Neden Göcek’ten başlayan bir mavi tur?

Göcek yat kiralama hizmetleri konusunda bir cennettir. Bunun temel sebebi de bu bölgenin doğal liman özellikleridir. Hem yat kiralama şirketleri hem de yat sahipleri teknelerini  yaz kış göcek limanında tutabilirler. Bu da Göcek ve çevresini doğal bir mavi tur cenneti haline getirir. Ayrıca bu bölgede gez gez bitirilemeyecek kadar ada, adacık, koy ve plaj vardır.

Sessiz sakin huzur dolu bir tatil hayal ediyorsanız, tekneyle gezmek için Göcek’i tercih etmelisiniz. Kusursuz bir tatil planı ile unutamayacağınız deneyimler yaşayacaksınız.

Göcek Yat Kiralama

€ 500
ANDRIAKE GULET
€ 1250
YÜCEBEY 1 GULETİ
€ 2000
TANEM H YAT
€ 1000
SUMRU SULTAN YAT
€ 750
SADRİ USTA GULET
€ 1200
PRINCESS LILA YAT
€ 1000
PINAR 111 GULET
€ 850
PICCOLO GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1700
ARTEMİS & SİMAY GULET
€ 500
IDEFIX GULET
€ 800
HERMES GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...