Şifrenizi Sıfırlayın

Gocek Mavi Tur Tekne Kiralama

Göcek tekne turu için en güzel koylara sahip yerlerden biridir.

EUR 0 to EUR 15,000

Advanced Search

EUR 0 to EUR 15,000

Arama Sonuçları

Göcek Yat Kiralama

Göcek Mavi Tur Yat Kiralama

Tatil herkes için büyük bir ihtiyaçtır. Özellikle yaz mevsiminde arkadaşlar ile ya da aile ile güzel bir tatil yapmak da herkesin hayalidir. Kış aylarının yoğunluğu ve yorgunluğu yazın yapılan tatiller ile bir nebze de olsa hafifletilir. Çünkü günlük hayatta iş yoğunluğu ve stresinden uzaklaşmak için tatile çıkma ihtiyacı doğar. Türkiye genelinde de tatil yapmak için farklı destinasyonlar ve cennet koyları bulunuyor.

 

Günümüzde otellerde yapılan konaklamalı turizm seçenekleri çok fazla tercih ediliyordu. Her yıl binlerce kişi yurt dışından ve yurt içinden tatil yapıyorlardı. Son yıllarda tüm dünyada etkisini gösteren covid-19 pandemi salgını nedeniyle turizm seçenekleri de farklılaştı. Günümüzde çoğu kişi otellerde tatilini yapmayı tercih etmiyor. Oteller yerine tekne ve ya yat kiralanarak mavi tur seçenekleri tercih ediliyor. Bunda da seçenekler çoğaldı.

 

Mavi Tur Nedir?

Akdeniz’den Ege’ye kadar farklı rotalar üzerinde tekne, yat ve gulet ile çıkılan tatil amaçlı yolculuğa mavi tur deniliyor. Deniz üzerinde keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler genellikle bu mavi turları tercih ediyorlar. Akdeniz ya da Ege kıyılarında benzersiz ve keyifli bir tatil yapılmış oluyor. Aynı zamanda Yunan Adalarında da mavi yolculuk yapılabiliyor.

 

Göcek’te Mavi Turun Getirdiği Tatil Anlayışı

Göcek’te Mavi tur yapan kişiler aileleri ya da arkadaşları ile birlikte kalabalıktan uzak bir keyifli bir tatil yapabilirler. Uygun rotalarda birbirinden güzel ve keyifli tatil imkanı bulunuyor. Doğanın kalbinde yer alan ve kıyısı bulunan tatil beldelerinde yeşil ve mavinin en güzel uyumunu görmek mümkün. Mavi yolculuklar turistlerde ruhsal ve fiziksel bir rahatlama da sağlıyor.

 

Türkiye’deki Mavi Tur Rotaları Nerelerdir?

Türkiye’de birbirinden güzel mavi tur rotaları bulunuyor. Ege’den Akdeniz’e kadar birbirinden güzel destinasyonları kısa sürede gezmek mümkün. Mavi turlarda Antalya, Marmaris, Kekova, Kaş, Kalkan, Fethiye, Göcek ve Marmaris kıyıları da gezilebiliyor. Ayrıca Mavi yolculukta Yunan Adalarında da güzel yolculuklar yapılabiliyor. Mavi turlarda keyifli ve güzel zamanlar geçirmek mümkün.

 

Göcek Mavi Turda Neler Yapılır?

Tatili geçirmek için Göcek’te mavi tura çıkıldığında masmavi denizde istenildiği zaman yüzülebilir. Aynı zamanda dilendiği zaman balık tutma imkanı da var. Tekne turlarında su sporları ve su eğlenceleri de yapılabiliyor. Masmavi denizin eşsiz güzelliğinin yaşandığı turların günü ve rotaları tatilciler tarafından belirleniyor. Ayrıca tüm detaylar da bu şekilde belirleniyor.

 

Tarihi Ve Doğasıyla Eşsiz Güzellik Göcek

Türkiye’de en güzel tatil imkanının olduğu şehirlerden biri de Göcek’tir. Bu eşsiz doğada insanlar kendilerini dinleyerek birbirinden güzel zamanlar geçirebilirler. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok kişi tatil için Göcek’i tercih ediyorlar. Göcek’te istendiği takdirde mavi tur imkanlarından da yararlanılabilir. Bunun yanı sıra Göcek mavi tur seçenekleri de çok fazla tercih ediliyor.

 

Göcek Koylarındaki Mavi Turlar

Dünya genelinde sayılı yat rotalarından birisi de Göcekte’dir. Göcek sakin ve tertemiz koyu ile tatilcilerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Tertemiz doğası sayesinde Göcek, mavi tur için en beğenilen koylardan bir tanesidir. Özellikle yaz aylarında her kesimden insanlara hitap edebilir. Bu bölgede her bütçeye uygun mavi tur yapma imkanı vardır.

 

Göcek’in Coğrafi Güzellikleri

Fethiye ilçesinin batısında kalan Göcek’in Dalaman ilçesi ile de sınırı bulunuyor. Muğla’nın içerisinde yer alan harika tatil belgesine ilgi çok büyük. Ulaşımın da çok kolay olduğu Göcek’e turistler yoğun ilgi gösteriyorlar. Köycek iskelesinin bulunduğu Göcek’te mavi tur için yat ve teknelerin uğrak mekanı olmuş durumda. Göcek’te mavi tur sırasında mola verilebiliyor. Bu molalarda turistler denize de girebiliyorlar. Çünkü deniz oldukça berrak ve temizdir.

 

Göcek’te Yelkenli Kiralama İmkanı

Göcek’te mavi tur için yelkenli de kiralanabiliyor. Bu yelkenlilerde de kaptanlı ya da kaptansız turlar yapılabiliyor. Bu şekilde tüm Göcek koyları da rahatlık ile gezilebiliyor. Özellikle mavi tur denildiğinde Göcek ön plana çıkıyor. Bu tatil beldesinde mavi tur oldukça güzel imkanlara sahip. Yemyeşil çam ormanları ve berrak masmavi deniz eşliğinde keyifli bir mavi tur yapılabiliyor.

 

Doğanın Kalbi Göcek

Oldukça keyifli ve güzel bir mavi tur yaşamak isteyenler için rota seçimi çok önemli. İstenilen rotalar belirlendikten sonra tekne ve ya yat ile benzersiz bir tatil yapılabilir. Temiz suları ve eşsiz koyları ile mavi tur için Göcek çok güzel bir rota olabilir. Yat limanları ile ünlü olan Göcek’te keyifli bir tatil yaşama imkanı yapılabilir.

 

Tekne Ve Yatların Bakımı Ve Temizliği

Tekne ve yatların bakım ve temizliği oldukça önemlidir. Özellikle son yıllarda bu temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerine daha çok önem veriliyor. Tüm tekne ve yatlar tur başlamadan önce tüm detayları ile dezenfekte ediliyor. Aynı zamanda misafirlerin bulunacağı tüm bölümlerin de ayrıntılı temizliği yapılıyor.

 

Mavi Tur İle Yaşanacak Keyifli Bir Tatil

Tatilini sessiz ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyenler için mavi tur eşsiz bir seçenek olacak. Keyifli anlar yaşamak için en beğenilen rotalarda masmavi denizin ferahlığı hissedilebilecek. Yemyeşil doğanın kalbinde bulunan Göcek’te yat ve tekneler ile benzersiz ve keyifli bir tatil geçirmek mümkün. Bunun için tatil planlaması yapılmalı.

 

En Keyifli Mavi Tur Aktiviteleri

Mavi turda yapılabilecek pek çok farklı aktivite bulunuyor. Keyifli ve neşeli zaman geçirmek için mavi turun tüm imkanlarından yararlanılabilir. Taze ve lezzetli balık menülerinin yer aldığı yemekler ve eğlenceler mavi turda bulunan imkanlardan. Aynı zamanda kanoyla gezilebilir ve çeşitli su sporları da yapılabilir. Mavi tur, turistlere pek çok farklı ve yeni eğlence imkanı da tanıyor. Mavi turda balık tutmak ve denizde yüzmek de en keyifli aktivitelerden.

Göcek’te mavi tur yapabileceğiniz bazı tekneler