Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Prenses Lila

Tekne Açıklaması

Prenses Lila

2003 yılında imal edilen ve o tarihten beri de Göcek’in serin mavi sularında hizmet veren Prenses Lila teknesi, 36 metre uzunluğu ile devasa büyüklüğe sahiptir. Kapasite bakımından da kalabalık arkadaş gruplarına ya da ailelere hitap edebilen bu tekne, en üs düzeyde kaliteye sahip olmasıyla dikkatleri üzerine topluyor. Modern ve geniş kabin tasarımlarının yanı sıra güvertesinin ve salonunun sadeliği, şıklığı ve lüks görünümü ile görenleri kendine hayran bırakan Prenses Lila, misafirlerine son derece güzel ve özel anlar yaşatabilme gücüne sahiptir.

Totalde 6 double, 2 twin olmak üzere 8 adet kabin ile 16 kişiye kadar oldukça rahat ve konforlu bir tatil imkanı sunan Prenses Lila, tüm kabinlerinin klimalı ve serin olması ile önemli bir avantaj sunabiliyor. Üstelik hemen hemen her kamarada WC ve duş ünitelerine yer verildiği için misafirlere konforlu bir yaşam alanı sunulan bu teknede, ayrıca her türden ayrıntıya yer verilen bir mutfak, açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı yemek salonu da bulabilmek mümkündür.

Misafirleri için oldukça keyifli bir tatil imkanı sunan Prenses Lila, DVD, TV ve ses sistemlerine sahip olan bir teknedir. Dolayısıyla günün her anında eğlenmek isteyenlerin küçük çaplı bir parti dahi verebileceği nitelikte olan bu tekne, sabaha kadar dans etmek, coşmak, eğlenmek isteyenler için muhteşem bir tercih olarak değerlendirilebilmektedir.

Prenses Lila teknesi ile konuklara lüks mobilya kullanımlarının yanı sıra tam anlamıyla profesyonel bir hizmet de sunulabilmektedir. Maksimum 16 kişilik konukların yanı sıra 4 kişilik mürettebata sahip olan bu teknede, mürettebat tarafından teknedeki günlük iş ve işlemler yerine getirilmekte, konukların ihtiyaçları giderilmekte, teknenin düzen ve tertibatı sağlanabilmektedir. Ayrıca konukların yemekleri ve servisleri de yine personeller tarafından hazırlanmakta, onların rahatlığını ve konforunu sağlayabilmek, tekneden memnun bir şekilde ayrılabilmelerine yardımcı olmak adına profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Göcek’te sevdiği, kıymet verdiği insanlarla keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için doğru bir tercih olarak değerlendirilebilen Prenses Lila yatını haftalık olarak kiralayabilmek mümkündür. Bunun için firmamız ile iletişime geçebilir, kendinize uygun fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 3620
Uzunluk: 36 m
Genişlik: 7,6
Yolcu Sayısı: 18
Kabin Sayısı: 8
Mürettebat: 5
Yapım/Yenileme Yılı: 2003 / 2012
Klima: Var
Jeneratör: 44 Kwa + 33 Kwa
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 450 HP Iveco
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1200

Fiyatlar

Mayıs
€ 1200
Haziran
€ 1900
Temmuz
€ 1900
Ağustos
€ 2500
Eylül
€ 1900
Ekim
€ 1200

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:16
Kabin:9
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 11,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 11,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:6
image
€ 1,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
/günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x