Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Queen Lila

Tekne Açıklaması

Queen Lila

2004 yılında üretimi gerçekleştirilmiş olan Queen Lila yatı, sahip olduğu hem açık hem de kapalı salonlarının modern tasarımı, iç açıcı görümü ve lüks bir yaşam alanı sunması ile dikkat çekiyor. Misafirlerinin tüm ihtiyaçları, rahatlığı ve konforu göz önünde bulundurularak dizayn edilen bu yat, mürettebatının göstermiş olduğu ilgi ve sunmuş olduğu hizmetler ile Göcek ve çevresinde masmavi bir tur ve unutulmaz bir tatil imkanı sunuluyor.

Queen Lila teknesi 30 metre uzunluğuna sahip olan bir teknedir. Her birinde 2’şer adet olmak üzere master, double ve triple üründe 6 adet kabine sahip olan bu tekne, 12 yolcunun ve 4 tekne mürettebatının rahatlıkla konaklayabileceği bir kapasiteye sahiptir. Üselik diğer pek çok teknede olduğu üzere Queen Lila’da da tekne mürettebatının kabinleri ayrı olurken, bu sayede işi biten gemi personelleri kendi kabinine çekilerek yolcuları yalnız bırakabilmekte ve rahatça vaki geçirebilmelerine olanak sağlayabilmektedir.

2006 yılında yolcularının daha rahat, güvenli ve konforlu bir tura çıkabilmeleri için baştan aşağıya yenilenmiş olan Queen Lila teknesi, tam donanımlı bir mutfak, açık ve kapalı salonlarda yemek alanları ve klima bulunuyor. Aynı zamanda salonunda TV’den DVD’ye, internetten ses sistemlerine kadar birçok teknolojik cihazla donatılmış olan bu tekne, bir hafta boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmek üzere üretilmiştir.

Queen Lila Yatı, Ege’nin ya da Akdeniz’in açık denizlerinde masmavi su ile doyasıya eğlenmek, yüzmek ve hata çeşitli su sporlarını deneyimlemek isteyenler için de olanak sunabiliyor. Teknede ringo, windsorf, kano, su kayağı, olta takımı ve şnorkel ekipmanlarına yer verilirken, yolcular aynı zamanda tur süresince farklı spor ekipmanlarını da kiralayabiliyor.

Queen Lila ile çıkılan mavi rüyada yemekler de işinin ehli olan şefler tarafından hazırlanıyor. Menüler genellikle misafirlerin talepleri ve kiralama standardı ile alakalı değişiklik gösterebilirken, şef aşçı yardımcıların ile beraber genellikle birbirinden leziz yemekler ile misafirlerine mükellef bir sofra hazırlayabiliyor.

Göcek ve çevresinde hem kendisi hem de sevdikleri için hayatı boyunca unutamayacağını ve mutlaka tekrar etmek isteyeceği bir tatil geçirmek isteyenlerin yapması gereken ek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede en uygun fiyat tekliflerini alabilmek ve uygun olması halinde rezervasyon yaptırabilmek mümkündür.

Tekne Detayları
Property ID: 3634
Uzunluk: 30 m
Genişlik: 7,1 m
Yolcu Sayısı: 12
Kabin Sayısı: 6
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2004 / 2006
Klima: Var
Jeneratör: 2 x 22.5 kVa
Servis Botu: Var
Motor: 2 x Cummins 420 Hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1500

Fiyatlar

Mayıs
€ 1500
Haziran
€ 1750
Temmuz
€ 1750
Ağustos
€ 2250
Eylül
€ 1750
Ekim
€ 1500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 11,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 11,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:6
image
€ 1,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
/günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:3

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x