Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Diamond

Tekne Açıklaması

MOTORYAT DIAMOND

Motoryat Diamond 2000 yılında imal edilmiş, 2019 yılında yenileme sürecine girip bu yaz tatilinde ilgililerinin hizmetine sunulmuştur. Özel yapım olan bu Diamond Göcek çıkışlı adeta yüzen bir tatil misyonudur. 24 metre uzunluğa, 6 metre genişliğe sahip olan motoryat 4 adet kabiniyle birlikte geniş yapılıdır. 8 kişilik yolcu kapasitesine 3 kişilik mürettebat hizmet vermektedir.

Göcek çıkışlı Motoryat Diamond ile gerçekleştireceğiniz rüya gibi bir tatil hayat boyu deneyiminizin en iyileriden biri olacak. Motoryat kiralama kararınızla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz. Ege’nin büyüleyici güzelliğinden gözlerinizi alamayacak, bir sonraki tatil planınızı yapmak için sabırsızlanacaksınız.

Motoryat Kiralama ve Mavi Yolculuk Turları

Motoryat kiralama, konusunda firmamızın size sunacağı ayrıcalıklardan haberdar olmanız, tatil planınızı tümüyle değiştirmenize neden olabilir. Mavi yolculuk turunu deneyimlemeden geçireceğiniz tatil içinizde birçok pişmanlığa sebep verecektir. Bu yüzden üzerinde fazla düşünmeyin hala geç kalmış sayılmazsınız. Uygun ödeme seçenekleri ile size en avantajlı turları, alternatifleri sizin için düşüneceğiz. Size ise arkanıza yaslanıp güneşin tadını çıkarmak kalacak.

Motoryat Diamond, 3 adet double, 1 adet twin olmak üzere totalde 4 adet kabine sahiptir. Türk ya da yabancı karasuları farketmeksizin 8 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Her kabin yolcuların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Her kabinde klima, duşakabinli banyo, ev tipi tuvalet, saç kurutma makinesi, banyo ve havluları bulunmaktadır. Ayrıca bu ekipmanların kullanımı vereceğimiz fiyata dahildir. Fakat klima kullanımı konusunda günlük 8-12 saatlik bir kısıt olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu kabinler sayesinde yolculuğunuz ev konforunda geçecek.

Motoryat Diamond efektif tasarımı sayesinde misafirlerine en avantajlı tatil deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Eğer 8 kişi iseniz 4 kabin motoryat kiralama sizin için en makul olan seçenek olacaktır.

Motoryat Diamond ve Genel Özellikler

Motoryat Diamond’ın iç tasarımı ve genel özellikleri sizi kendisine hayran bırakacaktır. Salon, güverte, mutfak gibi ortak kullanım alanlarında aradığınız birçok şeyi bulacak ve istediğiniz etkinlikleri gerçekleştirebileceksiniz.

Salonda yemek masası, oturma grubu,  LCD TV ve müzik sistemi bulunmaktadır. Salonda kendi çapınızda düzenleyeceğiniz eğlenceli partilerle yaz gecelerinizi renklendirebilirsiniz. Daha sakin bir tatili amaçladıysanızda güvertede güneşe karşı kitabınızı okuyup dalgaların sesine kendinizi kaptırabilirsiniz. Servis botu ve yatımızda bulundurduğumuz çeşitli ekipmanlarla balık tutabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Motoryat kiralama ve güncel fiyat bilgisi almak için bizimle kontak kurmanız yeterli. Size sunacağımız fırsatları bekleyin.

Tekne Detayları
Property ID: 4441
Uzunluk: 24 m
Genişlik: 6 m
Sınıfı: Motor Yat
Limanı: Göcek
Yolcu Sayısı: 8
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 3
Yapım/Yenileme Yılı: 2000/2019
Klima: Extra
Jeneratör: 2*24 kwa
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 2000

Fiyatlar

Mayıs
€ 2000
Haziran
€ 2000
Temmuz
€ 2000
Ağustos
€ 2500
Eylül
€ 2000
Ekim
€ 2000

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 1,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 6,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5
image
€ 550 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:3
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x