Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

New Dawn

Tekne Açıklaması

MOTORYAT NEW DAWN

Motoryat New Dawn, Bodrum’dan itibaren gerçekleştireceğiniz rotalarınızda size hizmet etmek için tasarlanmıştır. 20 metre uzunluğa, 6.30 metre genişliğe sahip olan motor yatın 4 kabini bulunmaktadır. Muadillerinin aksine geniş bir yaşam alanı sunan Motoryat New Dawn mavi turdan tüm beklentilerinizi otel konforunda sağlayacaktır. Bu konfora yardımcı olan 3 kişilik mürettebatı bulunmaktadır.

Tatil rotanızda totalde 8 kişiyseniz Bodrum 4 kabinli motoryat kiralama fikrine cazip bakmaya başlasanız mantıklı bir karar almış olursunuz. Türk ya da yabancı karasuları farketmeksizin 8 kişinin rüya gibi bir tatil geçirmesini ekibimizce sağlayacağız.

Motoryat New Dawn tercih edeceğiniz arasında en iyilerinden biridir. Bütçenize göre günlük olarak kiralayabilirsiniz. Fiyat skalası sezonsal bazda değişim göstermektedir. Bu sebeple ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

New Dawn Motoryat Kiralama ve Bodrum Mavi Tur

Motoryat kiralama girişiminiz Bodrum’da geçireceğiniz her ana değer katacaktır. Ege’nin berrak suyunu günün her saati keşfedebilme imkanına sahip olmak sizi ayrıcalıklı hissetirecek. Doğal güzellikleri böyle yakından yaşayarak gözlemleyebilmek ruh sağlığınıza iyi gelecek. Şimdiye kadar geçirdiğiniz tüm tatilleri bir kenara bırakın ve tatil konusunda milatı başlatın.

Motoryat New Dawn ve Genel Özellikler

Motoryat New Dawn 1 adet master, 1 adet VIP ve 1 adet ranzalı olup totalde 4 kabine sahiptir. Her kabininde klima duşa kabinli banyo, ev tipi tuvalet, saç kurutma makinesi ve havlular bulunmaktadır. Ekipmanlarımız belirli periyotlarda temizlenmektedir. Bu konuda içinize şüphe düşürmeyin. Size temiz bir tatil sunmak için canla başla çalışıyoruz.

Salonda yemek masası, oturma grubu, LCD TV ve müzik sistemi bulunmaktadır. Dilediğiniz şekilde vaktinizi geçirebilirsiniz. İster masa oyunlarıyla rekabet ortamı yaratırsınız, isterseniz de dostlarınızla kendinizi müziğin ritmine kaptırırsınız. Birçok sosyal aktivite olanağı sunan yatta sıkılmak aklınıza bir anlık bilr gelmeyecek.

Tam güvenlik ekipmanları bulunan yatımızda olumsuz bir durumda, mürettebatımız tetiktedir. Can yelekleri, yangın söndürücüler ve navigasyon ekipmanları gibi birçok güvenlik önlemini almış bulunmaktayız. Bu anlamda aklınız kalmasın sizin güvenliğiniz bizim için en önemli konudur.

Motoryat kiralama hizmeti kapsamında yakıt masraflarının fiyata dahil olmadığını belirtmek isteriz. Fakat yatlarımız yakıt tasarruflu modellerdir. Güncel fırsatlardan haberdar olmak ve fiyat/ hizmet bilgisi almak için bizi arayın.

Tekne Detayları
Property ID: 4484
Uzunluk: 20 m
Genişlik: 6.30 m
Sınıfı: Motor Yat
Limanı: Bodrum
Yolcu Sayısı: 8
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 3
Yapım/Yenileme Yılı: 1999/2018
Klima: Extra
Jeneratör: 2 x 12 Kwa
Motor: 2 X 1000 HP
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1300

Fiyatlar

Mayıs
€ 1300
Haziran
€ 1300
Temmuz
€ 1300
Ağustos
€ 1700
Eylül
€ 1300
Ekim
€ 1300

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 6,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5
image
€ 550 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:3
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 2,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:4
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x