Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Tekne Açıklaması

MOTORYAT SYANA

Motoryat Syana, 2003’te yapılmış 2019’da ise yenileme yapılmış Bodrum çıkışlı mavi tur organizasyonlarında kiralayabileceğiniz bir motoryat sınıfında bir teknedir. Ekonomik ve lüks bir tatil artık bir telefon kadar uzağınızda. Ege’nin doğal güzelliklerini koy koy keşfedebileceğiniz bu tatil size düşündüğünüzden daha iyi gelecek.  Motoryat kiralama farkı ile tatilin farklı boyutlarını göreceksiniz.

Motoryat Syana, 14 metre uzunluğa ve 3.95 metre genişliğe sahiptir. 2 kabin bulunan tekne, totalde 3 kişilik bir yolcu kapasitesine sahiptir. Daha minimal düzeydeki gruplara konaklama fırsatı sunmaktadır. 2 kişilik mürettebata sahiptir, mürettebat servisi kiralama bedeline dahil bir hizmettir.

Motoryat SYANA ile Bodrum Turları

Motoryat kiralama, tatil anlayışınıza reform niteliğinde bir hareket katacak. Aşılmışın dışında bir tatil deneyimi yaşatacak Motoryat Syana size başta Bodrum olmak üzere tüm Ege’yi tanıtacak. Gözünüzü korkutmayan, bütçenizi sarsmayan lüks bir tatili yoğun geçen kış döneminden sonra siz de hak ediyorsunuz. Motoryat Syana’yı istediğiniz şekilde kiralayabilirsiniz. Günlük ya da haftalık olarak tatil planınıza en uygun rotayı izleyerek bütçenizi zorlamayacak bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Motoryat Syana, beklentilerinizin çok üzerinde bir hizmet anlayışı sağlayacaktır. İşinin ehli, güleryüzlü mürettebatıyla ve eşsiz tasarımıyla aklınızı başınızdan alacak.

Motoryat Syana ve Genel Özellikleri

Motoryat Syana, 2 adet kabin bulunmaktadır. Kabinlerin birinde double yataklı olup, kabin master niteliklidir. Diğer kabin ise tek kişilik yatağa sahip olup, single niteliktedir. Banyo ve tuvalet ortak kullanıma uygundur. Kabinlerde klima bulunmamaktadır. Diğer ortak kullanım yerleri olan salonda oturma alanı, arka güvertede yemek masası ve ön güvertede ise güneşlenme minderleri ve oturma grubu bulunmaktadır. Bahsedilenler flybrigde katında mevcuttur.

7/24 wifi internet, müzik sistemi, derin dondurucu, kahve makinesi, balık tutma ekipmanları, snorkel ve paletler, tavla ve oyun kartları bulunmaktadır. Denize girmediğiniz vakitlerde teknede etkin bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Ekipmanların kullanımı da ödediğiniz kiralama bedeline dahil hizmetler arasındadır. Bodrum motoryat kiralama hizmetleri bunlarla sınırlı değildir.

2 adet 270 HP mercruiser motora sahip teknenin ortalama yakıt tüketimi saatte 20 litredir. Maksimum hız yapıldığı taktirde de saatlik 30 litrelik bir yakıt tüketim kapasitesi vardır. Günübirlik kiralama durumunda yakıt bedeli kiralama bedeline dahildir. Konaklamalı hizmetlerde ise yakıt masrafları kiralama bedeline dahil değildir.

Motoryat kiralama ve fiyata dahil olan/ olmanyan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 4571
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 550

Fiyatlar

Mayıs
€ 550
Haziran
€ 600
Temmuz
€ 600
Ağustos
€ 650
Eylül
€ 600
Ekim
€ 550

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 2,200 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:4
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 21,430 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 1,750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:32
Kabin:16

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x