Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Tekne Açıklaması

TRAWLER DALİ

Trawler Dali, 2010 yılından bu yana tekne turlarının vazgeçilmezi olan yüksek prestijli trawler tipi bir seyahat teknesidir. Bodrum çıkışlı mavi yolculuklarını bu tekne aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.  28 metre uzunluğa, 6.30 metre genişliğe sahip tekne 4 kabine sahip olup yolcu kapasitesi Türk ve yabancı karasularında farketmeksizin 8 kişidir. Trawler Dali, 5 kişilik üstün hizmet veren mürettebatıyla vazgeçilmez bir tatil fırsatı sunuyor.

Trawler Kiralama ve Bodrum Tekne Turları

Trawler kiralama ile planan tekne turları tatil anlayışınızı tümden değiştirecek ve gittiğiniz koylarda gördüğünüz güzellikler karşısında büyüleneceksiniz. Tatile bakış açınızı genişletecek bu harikulade tasarım ile aklınıza gelecek bütün aktiviteleri yapabilirsiniz. Su aktiviteleri ya da başka bir konu adına endişelenmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Teknede tüm güvenlik önlemleri sağlanmış olup bu önlemleri destekleyici güvenlik materyallerinin temini yapılmıştır. Ekstrem durumlara karşı mürettebatımız eğitilmiş olup, size rehber olacak niteliklere sahiptirler. Bir tatilden beklenilenin fazlasını karşılayan tekne için kiralama olanakları ve teknenin tüm özellikleri için yazıyı okumaya devam edin.

Trawler Dali ve Genel Özellikleri

Trawler Dali donanımsal özellikleri ile göz dolduran bir tekne olmuştur. Bodrum tekne kiralama sektöründe önemli yere sahip teknelerden biridir. 2 adet 750 HP motora ve 2 adet 22,5 Kwa’lık jeneratöre sahip tekne kesintisiz sıcak su, elektrik ve klima kullanma hizmetlerini sunmaktadır. Dalgalara aldırmayan tasarımı ile sarsıntısız ve sakin bir yolculuk vaat eder.

1 master, 3 adet ise double olmak üzere toplam 4 adet yolcu kabine sahiptir. Her kabinde zamanınızı geçirebileceğiniz ve yolculuğunuzu kolaylaştıracak eşyalar bulunmaktadır. Ortak alan olan salonda bulunan birçok şey kişisel kabinlerde de mevcuttur. LCD TV/ DVD oynatıcısı, tam teşekküllü müzik sistemi bulunmaktadır. Bunun yanında banyo duşakabinli olup, banyoda saç kurutma makinesi ve kullanabileceğiniz temiz havlular bulunmaktadır.

Kabinlerdeki konfor salonda da mevcuttur. Yemek masası, bar, oturma grubu,  TV ve müzik sistemine sahip salonda sosyalleşebileceğiniz birçok aktiviteyi gerçekleştirmeniz mümkün. Tavla, okey gibi masa oyunları oynadığınız arkadaş grubunuzla,  şarkı söyleyip dans edebilirsiniz. Tatil kapsamında minimal partilerinizi bu salonda gerçekleştirebilirsiniz.

Denizde gerçekleştirebileceğiniz sosyal aktivitelerden de söz etmek isteriz. Bu donanım ve materyallere sahip teknede su kayağı, ringo, banana ve stand up paddle’ı kullanıp berrak suyun tadını çıkarabilirsiniz. Balık tutma ekipmanlarını kullanarak gözde deniz hobinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyata dahil hizmetler liman masrafları, seyir belgesi, palamar ücretleri, mürettebat hizmeti, kullanma suyu, dizel ve benzin giderleri (Bazı teknelerde değişkenlik göstermektedir.), genel anlamda ekipman kullanımı ve yat sigortasıdır.

Trawler Dali ile hayalinizdeki tatil planını hayata geçirin. Tekne kiralama, avantajlı ödeme seçenekleri ve fiyata dahil olmayan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Tekne Detayları
Property ID: 4327
Uzunluk: 28 m
Genişlik: 6.30 m
Sınıfı: Trawler
Limanı: Göcek
Yolcu Sayısı: 8
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 5
Yapım/Yenileme Yılı: 2010
Klima: Full
Jeneratör: 2*22.5 Kwa
Motor: 2*750 Hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 2500

Fiyatlar

Mayıs
€ 2500
Haziran
€ 3250
Temmuz
€ 3250
Ağustos
€ 4500
Eylül
€ 3500
Ekim
€ 2500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 1,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x