Şifrenizi Sıfırlayın

Trawler Kiralama

Yaşam alanı ve Ferah kabinler...

EUR 0 to EUR 15,000

Kiralık Ara

EUR 0 to EUR 15,000

Trawler Kiralama

Mavi Turda Trawler Kiralama
Mavi tura çıkılırken tekne, yat ve ya trawler kiralanabilir. Trawler tipi tekneler 1800’lü yıllardaa ortaya çıkmıştır. İlk kez Brixham limanında inşa edilen bu tekneler ahşap malzemelerden yapılmıştır. Balıkçı teknesi de olan bu araçlar dayanıklılıkları sayesinde çok fazla talep görüyor. Özellikle günümüzde bu tekneler mavi tura çıkmak isteyenler için de kiralanabiliyor.

Konforlu Ve Ekonomik Trawler Tekneler
Klasik yat hayranı olan kişiler de mavi yolculuğa çıktıklarında trawler tekneleri tercih ediyorlar. Bu tarz tekneler konforlu oldukları kadar aynı zamanda çok ekonomikler. Bu tekneler genellikle 2 kattan oluşuyor. Bu teknelerin kabinleri de oldukça büyük ve konforlu. O nedenle de herkes tarafından beğeniliyor. Ultra lüks olan bu trawler tekneler oldukça şık bir şekilde dizayn ediliyor.

Rahatına Düşkün Kişiler İçin Trawler Tekne Çeşitleri
Rahatına düşkün ve tatil yapmayı seven kişiler trawler tekne çeşitlerini tercih ediyorlar. Bu teknelerde ev tipi banyo ve WC’lerin yanı sıra jakuziler bile bulunabiliyor. Neredeyse 40 metreye kadar uzanabilen bu tekneler oldukça geniş ve konforlu oluyor. Bu tekneler her mevsimde de rahatlık ile kullanılabiliyor.

Trawler Teknelerin Bakım Ve Dezenfeksiyon İşlemleri
Günümüzde tekelerin bakım ve temizliğine çok dikkat etmek gerekir. Özellikle her tur öncesinde tekneler ayrıntılı bir biçimde dezenfekte ediliyor. Teknenin tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar temizleniyor. Tüm bu temizleme işlemleri her tur öncesinde yapılıyor. Bu sayede teknede dezenfekte ve temizlik işlemleri tamamlanıyor.

Trawler Tekne Kiralama Hakkında

image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:9
Kabin:4
image
€ 1 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:9
Kabin:4
image
€ 1 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:7
Kabin:3