Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Troy

Tekne Açıklaması

TRAWLER TROY EXPLORER

Trawler Troy Explorer, konforuyla adından söz ettiren hayalinizdeki deniz yolculuklarına cesurca çıkabileceğiniz yüksek standartlara sahip bir teknedir. Başlangıç noktası Bodrum olan bütün seyahatllerinizi bu tekne aracılığıyla gerçekleştirmeniz işten bile değildir. Totalde 4 kabini bulunan Trawler Troy Explorer, 9 yolcuya kadar hizmet vermektedir. Trawler kiralama ile istediğiniz güzergahı istediğiniz zaman aralıkları ile planlama fırsatı bulabilmeniz mümkündür.

Trawler Kiralama ve Tekne Turları

Yaz aktivitelerin büyük bir paydasını oluşturan tekne turları Trawler Troy Explorer ile tatilinize damga vuracak. Ödül almış dahiyane tasarıma sahip Trawler Troy Explorer, tercih eden tatilcilerden yüksek oranda olumlu geri dönüşler almıştır. Bodrum’da tekne turu denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan bu eşsiz tasarım arka ve ön güverteye ek olarak flybridge olarak tabir edilen alanı ile misafilerine muazzam bir deneyim yaşatmaktadır.

Kaptan, aşçı ve gemici olmak üzere totalde 3 adet personele sahip tekne, personele ait yaşam alanları da bulundurmaktır.

Trawler Troy Explorer ve Genel Özellikleri

Trawler tekne özellikleri ile muadillerine kıyasla oldukça rahat ve konforlu bir seyahat olanağı sağlar. Trawler Troy Explorer’ın genel özelliklerine bakacak olursak göze en çok çarpanı yolcu kapasitesi ve kabinlerin konforlarıdır. 2 adet master, 1 double ve 1 adet de triple kabini bulunan tekne, 4 kabine sahiptir. İstisnasız tüm kabinlerde klima ve banyo yer almaktadır.

Donanımsal özelliklerine bakıldığında 2 adet 340 HP motoru, 2 adet 25 KWa jeneratörü ile kesintisiz sıcak su ve elektrik hizmeti vermektedir. Hareket halindeyken sarsıntıyı azaltıcı stabilize ve manevrayı kolaylaştıran Bow Thruster ile misafirlerine sakin bir yolculuğu vaat eder.

23 metre uzunluğa, 6.10 m genişliğe sahip Trawler Troy Explorer misafirlerine sunduğu büyük yaşam alanıyla beraber birçok imkan sunar. Tasarım harikası teknenin salon bölmesinde TV + müzik sistemi bulunmaktadır. Okey, tavla gibi masa oyunlarını gerçekleştirebileceğiniz bir aktivite alanı mevcuttur. 100 HP servis botuna sahip tekne ile dilediğiniz su sporunu gerçekleştirme olanağınız mevcuttur. Bu tekne ile kendinizi evinizde hissedecek tatil yaptığınızı unutacaksınız. Ta ki mavilikleri görünceye kadar. Tekne kiralama hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın. Avantajlı turlardan ve indirimli fiyatları kaçırmayın.

 

 

 

 

 

Tekne Detayları
Property ID: 4226
Uzunluk: 23.00 m
Genişlik: 6.10 m
Sınıfı: Trawler
Limanı: Bodrum
Yolcu Sayısı: 9
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 3
Yapım/Yenileme Yılı: 1998 / 2010
Klima: Full
Jeneratör: 2*25 Kwa
Motor: 2*340 Hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1

Fiyatlar

Mayıs
€ 1
Haziran
€ 1
Temmuz
€ 1
Ağustos
€ 1
Eylül
€ 1
Ekim
€ 1

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:7
Kabin:3
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:9
Kabin:4
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x