Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Daphne

Tekne Açıklaması

TRAWLER DAPHNE

Trawler Daphne, 2016 yılında yapılmış genellikle Fethiye Göcek başlangıçlı seyahatlerinizde konaklayabileceğiniz trawler türünde eşsiz bir teknedir. Fethiye’de tatilinde olmazsa olmaz olarak bilinen tekne turları ile unutamayacağınız bir tatil fırsatı ayağınıza kadar geldi. 20 metre boya, 6 metre genişliğe sahip tekne size büyük bir yaşam alanı sağlar. Bu yaşam alanı ile sağladığı olanaklar ise anlatmakla bitmez. Trawler kiralama hizmetleri ile hayatınızın tatilini yaşayabilirsiniz.

DAPHNE Teknesi ile Haftalık Tekne Turları

Trawler kiralama, Fethiye’de başlayacağınız tekne turu için verilmiş en doğru karardır. Trawler Daphne bu anlamda bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliklere sahip bir tasarımdır. Toplamda 4 adet kabine sahip olan tekne 1 master, 2 double ve 1 triple kabine sahiptir. Toplamda 9 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. 9 kişi için dahi oldukça geniş bir alana sahip teknede tur boyunca birçok aktiveyi özgürce gerçekleştirebilirsiniz.

Trawler tekne kiralama süresine gelecek olursak her trawler teknede olduğu gibi Trawler Daphne’de en az bir hafta olacak şekilde kiralama yapabilmektesiniz. Sezonsal olarak değişim gösteren kiralama süreleri ve fiyatları hakkında bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilrsiniz.

Trawler Daphne ve Tekne Özellikleri

Trawler Daphne’nin sahip olduğu 4 kabinde de klima, duşa kabinli banyo ve tuvalet mevcuttur. Kabinlere kesintisiz elektrik ve sıcak su hizmeti vermektedir. Yalnızca klima hizmeti günlük 6 saat ile sınırlı tutulmuştur. Ek olarak banyoda saç kurutma makinesi ve havlu gibi materyaller de bulunmaktadır. Kabin içersinde yolcuların rahatlığı ön planda tutulmuştur.

Kabin dışındaki ortak alan olan salonda oturma grubu, TV ve müzik sistemi bulunmaktadır. Bu alanda okey, tavla ya da kart oyunları oynarak kaliteli bir zaman geçirip, sosyalleşebilirsiniz. Bunun yanında servis botu, 1 adet kano ve balık tutma ekipmanlarının birçoğuna sahip teknemizde zamanınınız tamamını sıkılmadan suda geçirebilirsiniz. Kesintisiz internet hizmeti ile acil işlerinizi tatildeyken de kontrol altında tutabilirsiniz.

Güverte bölmesinde de etkili zaman geçirmeniz mümkündür. Tik ağacı ile kaplanmış konforlu zeminde bulunan alanda güneşlenme minderlerinde saatlerce güneşlenebilir. Kabin haricinde güvertede de duş alabilirsiniz.

Trawler tekne özellikleri bunlarla sınırlı değildir. Tam mutfak donanmınına sahip teknede kahve keyfinizi sekteye uğratmadan yaşayabilirsiniz. Filtre kahve makinesi ve espresso makinesi ile kahve gurmesi yolcuların hayalini süsleyen bir seyahat fırsatı sunmaktadır.

Konfor ve kaliteli zaman geçirmenin yanında dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise yolcularımızın güvenliğidir. Tam güvenlik ekipmanları, navigasyon hizmetleri, can yelekleri ve yangın söndürücülere sahip teknemiz, olumsuz bir durumla başa çıkacak standartta hizmet vermektedir, bu sebeple aklınızda soru işareti kalmasın.

Trawler kiralama hizmetlerini oluşturan pakette liman masrafları ve çıkış işlemleri, seyir belgesi ve diğer gemi acentası masrafları, palamar ücretleri, mürettebat servisi, kulanma suyu, genel ekipman kullanımı ve yat sigortası (Kişisel seyahat sigortası opsiyonel olup yaptırmanızı tavsiye ederiz.) size vereceğimiz fiyata dahil olmaktadır. Fiyata dahil olmayan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden yararlanıp bize ulaşabilirsiniz. Bizi arayın, tatil planınızı yapalım.

Tekne Detayları
Property ID: 4297
Uzunluk: 20 m
Genişlik: 6 m
Sınıfı: Trawler
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 9
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 3
Yapım/Yenileme Yılı: 2016
Klima: Günlük ortalama 8 saat
Jeneratör: 1*17 kwa
Motor: 2*285 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1250

Fiyatlar

Mayıs
€ 1250
Haziran
€ 1500
Temmuz
€ 1500
Ağustos
€ 1500
Eylül
€ 1500
Ekim
€ 1250

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 1,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x