Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Maske 3

Tekne Açıklaması

TRAWLER MASKE 3

 

Trawler Maske 3, 2017 yılında üretilen 20 metre uzunluğunda ve içerisinde barındırdığı 3 kabineyle 7 yolcuya kadar konaklama imkanı veren bir yattır. Trawler, sunduğu imkanlarla hem eşsiz koyları gezebilecek hem de sizin ve misafirlerinizin bütün ihtiyaçlarına karşılık verecektir. Tekne kiralayarak tatil yapmayı arzulayan misafirlerimize yılların verdiği deneyimle hizmet sunan firmamız, Trawler Kiralama hizmetleri kapsamında sizlere, mürettabat hizmetleriyle birlikte haftalık ya da aylık olarak hizmetlerini sunmaktadır.

 

Trawler Kiralama ve Uzun Süreli Tekne Turları

Trawler ahşap yapısı ile ısı yalıtımı da sağlayan bir yat olarak, sıcak yaz akşamlarında sizlere rahat bir konaklama imkanı sunarken geniş yapısıyla sosyal alan da yaratmaktadır. Böylece deniz, koy ve limanlarda yakalayabileceğiniz hareket imkanını, tekne içerisinde de bulabilecek ve zamanınızı daha kıymetli geçirebileceksiniz.

 

Trawler kapasitesi İçerisinde bulunan 1 master, 1 double ve 1 triple kabin ile toplam da 3 kabin ile hizmet sağlamaktadır. Ortalama olarak 3 mürettebat ve 7 yolcu kapasitesiyle hizmet sağlayan yat, hayal ettiğiniz tatil deneyimini fazlasıyla size sunacak. İki motor ile itme ve çekme gücünü yakalarken, motorların çalışmasının da oldukça sessiz olduğunu belirtmekte fayda var.

 

Trawler Maske 3 ve Genel Özellikleri

Trawler özellikleri, alternatif sınıflarına kıyasla çok daha rahat bir gezi imkanı sunmaktadır. Fethiye limanı merkezli çıkan teknemiz, 2017 yılı menşeili olup, 20 metre uzunluğundadır. 2 adet 280 HP motor ünitesi ve 2 x 15 Kwa jeneratörü ile sizlerin konaklama sırasında rahatlıkla seyahat etmenizi sağlayan güç ünitesiyle desteklenmektedir. Su sistemi, açık denizde olsanız dahi tatilinizde temiz su ihtiyacınızı uzun süre karşılayarak sizin liman ya da koya duraklama yapmadan hareket etmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca bir tekne turunda ihtiyaç duyabileceğiniz su sporları, ringo, fribord ve kano gibi bütün aktivitelere erişim sağlayabilmektesiniz. Opsiyonel olarak başlangıç limanınızı Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ya da Yunan Adaları olarak belirleyebilirsiniz.

 

Trawler kiralama işlemleri içerisinde ücrete dahil olarak sunulan liman masrafları, çıkış işlemleri, seyir belgesi, palamar ücretleri, mürettebat servisi, temiz su, yakıt giderleri, yat ekipmanlarının kullanımı ve yat kullanımı ile unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız. Alternatif sorularınız için iletişim numarası üzerinden bizim ile irtibata geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Trawler Maske 3 yatını tercih ederek, keyifli bir tatil geçireceğinizi garanti ediyoruz.

Tekne Detayları
Property ID: 4258
Uzunluk: 20 m
Genişlik: 6 m
Sınıfı: Trawler
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 7
Kabin Sayısı: 3
Mürettebat: 2
Yapım/Yenileme Yılı: 2017
Klima: Günlük ortalama 8 saat
Jeneratör: 2*15 Kwa
Motor: 2*280 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1

Fiyatlar

Mayıs
€ 1
Haziran
€ 1
Temmuz
€ 1
Ağustos
€ 1
Eylül
€ 1
Ekim
€ 1

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:9
Kabin:4
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 750 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x