Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Trawler Kiralama Hakkında

Tatil herkes için büyük bir ihtiyaçtır. Kış aylarının yorgunluğu ve yoğunluğunu almak için yaz aylarında tatil planları yapılır. Fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamak için de tatile çıkma ihtiyacı doğuyor. Bu nedenle yaz aylarında yapılan güzel bir tatil dinginlik ve büyük bir mutluluk sağlar. Bu nedenle de deniz ve doğanın içinde yapılan güzel bir tatil mutluluk hissi verecektir.

 

Tatil Yapmak İçin Hangi Alternatifler Vardır?

Son yıllarda otellerde her şey dahil sistemde tatil yapmak oldukça popüler bir hal aldı. Pek çok kişi bu tatil olanaklarını tercih ediyorlardı. Son aylarda ise tüm dünyaya yayılan covid-19 pandemisi nedeniyle ülkelerdeki tatil anlayışları da değişti. Özellikle turizm cenneti olan Türkiye’de mavi tur ile tatil yapma talepleri hızla arttı. Dolayısı ile mavi tura ilgi de hızla arttı.

 

Mavi Tur Nedir?

Ege ve Akdeniz’de belirlenen rotalar üzerinde tekne, gulet ve yat kiralanarak yapılan tatil amaçlı yolculuğa mavi tur denilir. Bu mavi turlarda da belirlenen rotalar üzerinde keyifli bir tatil imkanı yaşanır. Yaz aylarının başlaması ile birlikte yaz sezonunun sonuna kadar mavi yolculuk yapılabilir. Akdeniz ve Ege denizi üzerinde yapılan mavi yolculuk ile Yunan Adaları’na da gidilir. mavi tur için tıklayınız

 

Eşsiz Koylar Üzerinde Keyifli Bir Tatil İmkanı

Tatil için mavi turları tercih eden kişiler, masmavi deniz üzerinde diledikleri kadar kalabilirler. Kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda rotalar seçilir. Aynı zamanda belirlenen günler içinde bu tatil gerçekleştirilebilir. O nedenle de Ege ve Akdeniz’in el değmemiş koylarında keyifli ve güzel bir tatil geçirilmiş olacaktır. Tarihten günümüze kadar gelen doğal güzellikler bu tatilde derinlemesine aşanabilir.

 

Mavi Tur Rotaları Nerelerdir?

Türkiye gerçek anlamda bir tatil cennetidir. Bu açıdan mavi tur yapılabilecek birbirinden güzel rotalar da var. Antalya, Marmaris, Kekova, Kaş, Kalkan, Fethiye ve Bodrum mavi tur için en sevilen rotalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda Göcek’te de mavi tur rahatlık ile yapılabiliyor. Mavi tura çıkmak isteyen kişiler aynı zamanda Yunan Adalarına da gidebiliyorlar.

 

Mavi Turda Hangi Aktiviteler Yapılır?

Tatil amacıyla mavi tura çıkıldığında masmavi denizde yüzmek oldukça keyifli olacaktır. Ayrıca doğa ile baş başa bir tatil imkanından da yararlanılabilir. Aynı zamanda mavi turda su sporları ve su eğlenceleri de yapılabilir. Mavi turlarda yapılan eşsiz eğlenceler ile birbirinden güzel zamanlar yaşanabilir. Bu sayede keyifli ve eğlenceli bir tatil deneyimi de yaşamak mümkün olacaktır.

 

Mavi Yolculuklarda Hangi Hizmetler Verilir?

Mavi yolculuklarda tatilini gerçekleştirmek isteyenler kendi rotalarını oluşturabilirler. Bu rotalarda huzurlu ve keyifli bir tatil de yaşanacaktır. Mavi yolculukların avantajları saymakla bitmez. Özellikle sınırsız ve kaliteli hizmetler ışığında isteğe göre tekne ya da yatlarda mürettebatlar da olabilir. Tatil süresince isteğe bağlı kabinler kiralanabileceği gibi teknenin tamamı da kiralanabilir.

 

Mavi Turda Yemek Seçenekleri Nasıl Olur?

Mavi tur ile çıkılan tatillerde genellikle balık menüsü hazırlanır. İsteğe bağlı olarak bu yemek alternatifleri değişebilir. Ama çoğunlukla tekne ve ya yatlarda balık menüleri yapılır. Taze ve lezzetli su ürünlerinin yanı sıra her sabah güzel bir kahvaltı imkanı da verilir. Mavi turlarda hem eğlenmek hem de birbirinden lezzetli yemekler ile buluşmak mümkün.

 

Mavi Yolculukların Sağladığı Ruhsal Ve Fiziksel Rahatlama

Hayatın stresinden kurtulmak isteyen herkes güzel bir mavi yolculuğa çıkabilecektir. Mavi yolculuklarda da stres ve yorgunluktan uzak durulur. Denizin mavisi ve doğanın yeşili arasında huzurlu bir tatil imkanı sağlanır. Bu mavi tur ile çıkılan tatillerde fiziksel ve ruhsal bir rahatlama sağlanır. Mavi turlarda unutulmaz anlar yaşanır. Güzel de bir tatilin keyfi çıkarılır.

 

Mavi Turda Trawler Kiralama

Mavi tura çıkılırken tekne, yat ve ya trawler kiralanabilir. Trawler tipi tekneler 1800’lü yıllardaa ortaya çıkmıştır. İlk kez Brixham limanında inşa edilen bu tekneler ahşap malzemelerden yapılmıştır. Balıkçı teknesi de olan bu araçlar dayanıklılıkları sayesinde çok fazla talep görüyor. Özellikle günümüzde bu tekneler mavi tura çıkmak isteyenler için de kiralanabiliyor.

 

Trawler Kiralamalarında Nelere Dikkat Edilir?

Günümüzde mavi tura trawler kiralama ile de çıkılabilir. Bu sayede kaliteli ve güzel bir tatil yapılmış olur. Günümüzde gezi amaçlı kiralanan bu tekneler çok fazla değişime uğramıştır. Mavi yolculuklarda bu trawler teknelerin kiralanmasının nedeni gövde yapılarının sağlam olmasıdır. Aynı zamanda stabil oluşlar ve az yakıt harcamaları sayesinde de bu tekneler tercih ediliyor. Aynı zamanda konfor da sağlayan bu trawler tekneler her bütçeye de uygundur.

 

Konforlu Ve Ekonomik Trawler Tekneler

Klasik yat hayranı olan kişiler de mavi yolculuğa çıktıklarında trawler tekneleri tercih ediyorlar. Bu tarz tekneler konforlu oldukları kadar aynı zamanda çok ekonomikler. Bu tekneler genellikle 2 kattan oluşuyor. Bu teknelerin kabinleri de oldukça büyük ve konforlu. O nedenle de herkes tarafından beğeniliyor. Ultra lüks olan bu trawler tekneler oldukça şık bir şekilde dizayn ediliyor.

 

Rahatına Düşkün Kişiler İçin Trawler Tekne Çeşitleri

Rahatına düşkün ve tatil yapmayı seven kişiler trawler tekne çeşitlerini tercih ediyorlar. Bu teknelerde ev tipi banyo ve WC’lerin yanı sıra jakuziler bile bulunabiliyor. Neredeyse 40 metreye kadar uzanabilen bu tekneler oldukça geniş ve konforlu oluyor. Bu tekneler her mevsimde de rahatlık ile kullanılabiliyor.

 

Trawler Teknelerin Bakım Ve Dezenfeksiyon İşlemleri

Günümüzde tekelerin bakım ve temizliğine çok dikkat etmek gerekir. Özellikle her tur öncesinde tekneler ayrıntılı bir biçimde dezenfekte ediliyor. Teknenin tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar temizleniyor. Tüm bu temizleme işlemleri her tur öncesinde yapılıyor. Bu sayede teknede dezenfekte ve temizlik işlemleri tamamlanıyor.

Trawler Tekne Kiralamak için Tıklayınız

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama