Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Kaptan Mehmet Bugra

Tekne Açıklaması

Gulet Kaptan Mehmet Bugra

Marmaris’teki en büyük ve en geniş teknelerden biri olarak karşımıza çıkan Gulet Kaptan Mehmet Bugra, 39 metre uzunluğuna ve 8.20 metre genişliğine sahiptir. 2014 yılında Gulet türünde imal edilmiş olan bu tekne, süper lüks yat kategorisinde değerlendirilebiliyor. Üstelik tasarımı açısından eşsiz bir güzelliğe sahip olan bu tekne, bölgede en çok ilgi gören ve yer bulması oldukça zor olan bir tekne olmasıyla biliniyor.

Yaklaşık olarak 18 misafirinin rahatlıkla ağırlanabildiği Kaptan Mehmet Bugra 4 double, 2 master ve 2 triple olmak üzere 8 kabine sahiptir. Ekstra olarak 4 kişilik gemi mürettebatı için de kabinlere yer verilen bu tekne, yolcularına ve mürettebatına geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunuyor. Öte yandan misafirlerinin hemen hemen her ihtiyacı göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş olan bu teknede, kabinlerin her birinde WC, duş ünitesi ve klimalara yer verilebiliyor.

Misafirlerinin tatili boyunca kesintisiz ve doyasıya eğlenebilmesi için her türlü imkanı sağlayan Kaptan Mehmet Bugra, DVD, müzik sistemleri, TV, internet gibi çeşitli donanımlara sahiptir. İç dekorasyon olarak da misafirler için lüks bir ortam oluşturulabilmesi adına birinci sınıf kalite ile dizayn edilmiş olan bu tekne, hem güvertesinin hem de kabinlerinin şıklığı ile görenleri kendisine hayran bırakabilecek güzelliktedir. Güvertedeki açık salonda bulunan lüks yemek masasında aşçı ve yardımcıları tarafından göz alıcı sofralar kurulurken, misafirler ise bu sofralarda kendileri için hazırlanan farklı menü ve lezzetleri tadımlama imkanına sahip oluyor.

Piyasadaki en kaliteli, en büyük ve en rahat teknelerden biri olması sebebiyle büyük ilgi gören Kaptan Mehmet Bugra ve ekibi, yolcularına unutulmaz bir tatil yaşatmanın garantisini verebilmektedir. Güvertesindeki jakuzisinden güneşlenme minderlerine kadar misafirlerinin deniz, güneş ve suyun keyfini en verimli şekilde çıkarabilmelerine olanak sağlarken, aynı zamanda Ege’nin ve Akdeniz’in denizlerinde su sporlarını deneyimleme keyfi de sunabiliyor. 6 kişilik mürettebatı ile yolcuları bu alanda da olanak sunan yat Kaptan Mehmet Bugra, muz, jetski, kano, ringo, su kayağı, wakeboard, mono kayak, olta takımı ve şnorkel ekipmanları ile her anlamda muhteşem bir tatilin kapılarını aralıyor.

Denizin mavisi, özgürlük ve huzura çağırır insanları. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak, güzel bir tatil yapmak ve kafa dinlemek için en güzel ve etkili yöntem yat kiralamadır. Sevdiklerinizle baş başa veya kalabalık bir arkadaş grubuyla yapabileceğiniz bu işlem unutulmayacak anılar biriktirmenize olanak sağlayacaktır.
Bunun yanı sıra yat kiralama işlemi, organizasyonlar için de oldukça özel bir konsept olmaktadır.

Firmamızın Vizyonu

Yapacağınız bu mavi yolculuk aklınızdan çıkmayacak güzel anılarınızdan birisi olacaktır. Sizin ve misafirlerinizin uzun yıllar aklınızdan silinmeyecek benzersiz bir deneyim olmayı hedefler.

Yat kiralama İşlemi Neden Yapılır?

Bu Mavi Tur da; doğum günü organizasyonları, evlilik teklifleri, bekarlığa veda partileri, kokteyl, söz, kına, tatil gibi bir çok amaç için yapılabilmektedir. Sıradan kutlamaların dışında sizlere özel bu turlarda her türlü organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yatlarımız oldukça geniş ve ferah bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra hijyenik ve temiz bir ortamı sizlere sunar. Memnuniyetiniz bizler için önemli olduğundan sizler için en konforlu şekilde planlama yapmaktayız.

Herkesin hayatında bir kez dahi olsa yapması gereken bu deneyim sizler için en iyi şekilde planlanmaktadır.

Tekne Detayları
Property ID: 2409
Uzunluk: 34
Genişlik: 8,2
Sınıfı: Gulet
Limanı: Marmaris
Yolcu Sayısı: 18
Kabin Sayısı: 8
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2014
Klima: Var
Jeneratör: 48 kva + 26 kva
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 500 HP Caterpillar
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 4500

Fiyatlar

Mayıs
€ 4500
Haziran
€ 4500
Temmuz
€ 4500
Ağustos
€ 5000
Eylül
€ 5000
Ekim
€ 4500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 700 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:4
Kabin:2
image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 5,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 3,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 5,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x