Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Gulet Kiralama

Günümüzde tatil alışkanlıkları da değişmeye başladı. İnsanlar artık kalabalıklardan uzaklaşmak, şehrin gürültüsünden, stresinden ve karmaşasından uzaklaşmak için mavi turlara katılmayı tercih ediyor. Mavi turlara katılan kişiler ülkemizin en önemli ve en güzel saklı güzelliklerini keşfetme imkanı yakalıyor. Sevdiklerinizle daha rahat bir tatil deneyimi yaşamak için gulet kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Sadece istediğiniz kişilerle ortaklaşa kiralayacağınız lüks ve konforlu yatlarla da harika bir mavi tur yapma imkanı bulabilirsiniz. Her bütçeye ve her beklentiye uygun farklı tekne ve yat kiralama seçeneği bulunuyor. Yat fiyatları özelliklerine, lüks ve konfor yapısına göre 1.500 Euro’ya kadar yükseliyor.

Tekne Turları ile Mavi Bir Tura Hazırlıklı Olun!

Mavi bir tura 2-3 kişi çıkmak için büyük yatlar yerine küçük tekneleri tercih edebilirsiniz. Küçük teknelerde de yüksek konfor yaşayabilmeniz için gerekli tüm tedbirler alınıyor. Bu teknelerde ihtiyacınız olabilecek her türlü ekipman yer alıyor. Denizin maviliğini izlerken sonsuzluğu hissetmek ve kendinizi özgür hissetmek için uzun sürecek bir deniz yolculuğuna çıkabilirsiniz. Eşsiz bir tatil deneyimi yaşarken sevdiklerinizle, aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmek için gulet kiralayabilirsiniz. Ülkemizde pek çok insan artık otellerde konaklamak yerine hem daha çok gezebileceği hem de 5 yıldızlı otel konforunu yaşayacağı tekne ve yatlar kiralayarak tatil yapmayı tercih ediyor.

 

Fethiye’yi Mavi Turla Keşfet

Ülkemizin en gözde tatil bölgelerinden olan Fethiye’nin eşsiz koylarında serinlemek, bütün bir yolun stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atmak için tekne turlarına katılabilirsiniz. Büyük teknelerdeki konforu küçük teknelerde de yakalayabileceğinizi unutmamalı ve oda sayısı azaldıkça konforun da azaldığı düşüncesine kapılmamalısınız. Küçük teknelerin üst katında da rahatça güneşleneceğiniz geniş bir alan bulunuyor. Mavi tura çıkarken gitmek istediğiniz yerleri ve yapmak istediğiniz şeyleri not ederek zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fethiye’ye geldiğinizde uygun fiyatlı tekne turlarına katılabilir ve bütçenize uygun mavi tur fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

 

Marmaris Mavi Tur Fiyatları

Ülkemizde son yıllarda revaçta olan mavi tur fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile müşterilere sunuluyor. Kalabalıktan uzaklaşmak, sakin ve huzurlu bir tatil sürmek için siz de bütçenize uygun teknelerle mavi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kafanızı dinlemek, deli gibi eğlenmek lüks ve konforu birlikte yaşamak için gulet yat kiralayabilirsiniz.

Marmaris’in elsiz güzelliklerini keşfedebilir ve el değmemiş koylarında serinleyebilirsiniz. Aynı zamanda teknenin güneşlenme bölümünde istediğiniz kadar güneşlenerek çok güzel bronzlaşmış bir şekilde evinize dönebilirsiniz. Çok uygun bir fiyata kaliteli bir tatil yapmak için doğru seçim yapmanız gerekir. Herkesin bütçesine göre mavi tur seçenekleri bulunuyor. Özellikle de çocuklu aileler çok odalı tekneleri tercih ederek konforlu bir tatil geçirmeyi planlıyor.

Herkesin tatil anlayışı farklıdır. Bazen insanlar değişik bir tatil yaşamak ister ve bunun İçin alternatif tatil seçeneklerini araştırır. Sizin de böyle bir arayışınız var ise mavi turu deneme ve değişik bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun farklı tekne ve tur seçenekleri bulunuyor. Bu alternatiflerden sizin için en uygun olanı seçebilir ve siz de sonsuz denizlere kendinizi bırakabilirsiniz.

 

Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi İçin Mavi Tura Çıkın!

Anılarınıza eşsiz anlar eklemek, sevdiklerinizle birlikte çok güzel bir tatil deneyimi yaşamak için birçok görülmesi gereken yeri geçebileceğiniz mavi tura çıkabilirsiniz. Herkesin kendi bütçesine uygun farklı lüks ve konforda tercih edebileceği tekne turları bulunuyor. Gezdiğiniz ve gördüğünüz her yeri hafızanıza kazımak isteyeceğiniz birbirinden güzel koylarda sakin bir tatil deneyimi yapabilirsiniz. Günümüzde mavi turlar ve tekne turları büyük ilgi görüyor.

Televizyonlarda görüp özendiğiniz ve iç çekerek seyrettiğiniz o tekne ve yatların içinde olmanız artık hayal değil. İstek ve beklentilerinize uygun pek çok çeşit tekne seçeneği bulunuyor. Unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için doğru planlama yapmanız gerekir. Denizin ortasında kendinizi özgür hissetmek ve mavilikler içinde kaybolmak için mavi turla eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Gulet Kiralayarak Tatilin Tadını Çıkarın!

Ülkemizde gulet kiralayarak unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Mavi turda anılarınızı ölümsüzleştirebilir, eğlenceli müziklerle doyasıya eğlenme imkanı bulabilir ve güneşlenirken kitap okuyarak kafanızı dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda plajların kalabalığından kurtularak en güzel koylarda ve plajlarda denize girme imkanı bulabilirsiniz.

Ülkemizde son zamanlarda bu tatil seçeneği çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle de çocuklu ailelerin ve bekarların tüm istek ve beklentilerine cevap verecek özellikleri içeren pek çok tekne çeşidini tercih ederek yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Çok odalı tekneler ve yatlar kalabalık aileler için uygun bir alternatif olabilir. Son zamanlarda yeni tatil alternatifi olarak gulet kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Lüksü ve Konforu Hissedin!

Lüks ve konforlu bir tatil yaşamak için bütçenize uygun yat modellerini inceleyebilirsiniz. Yatların model ve özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösteriyor. Fakat özellikle de kalabalık gruplar halinde gelen insanlar yat kiralandığı zaman uygun fiyata kaliteli bir tatil yapma şansı elde ediyor. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle güzel anılar biriktirmek ve yepyeni yerleri en sevdiğiniz kişilerle birlikte keşfetmek size büyük mutluluk verecek. İstediğiniz süre boyunca sizinle olacak bu yatlarda evinizin konforunda hissedecek ve evinize döndüğünüzde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

 

Sevdiğini bir grup insanlar tatilin tadını çıkartmak için kiralama işlemlerinizi önceden yapabilirsiniz. Bodrum, Marmaris, Göcek gibi eşsiz doğa güzelliklerini barındıran pek çok yeri bir de su üzerinden keşfetme imkanı bulabilirsiniz. Lüks beş yıldızlı otellerde kalmak yerine özgürce istediğiniz yere gidebilmek, istediğiniz her yerde denize girebilmek ve kendinizi özgür hissetmek için yat kiralayabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz anları daha da güzelleştirmek için eğlenceli müzik ve animasyonlarla tatilinizi renklendirebilirsiniz.

 

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama