Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Daima

Tekne Açıklaması

Gulet Daima

Gulet Daima, Bodrum Liman’ı başta olmak üzere diğer limanlardan da kiralayabileceğiniz mavi yolculuk organizasyonlarınız için kullanabileceğiniz yelkenli yattır. 2009’dan bu yana binlerce misafire yaz tatilinde eşlik etmiştir. 42 metre uzunluğa, 8.50 metre genişliğe sahip olup toplamda 5 adet kabine sahiptir. Bu kabinlerin 1’i Master, 2’si Double ve diğer 2’si de Twin niteliktedir. Bu lüks kabinlerde totalde 10 kişi misafir edilebilmektedir. Her kabinin kendine ait WC ve duşu mevcuttur, ortak kullanım söz konusu değildir. Hijyenin önem verilmesi gereken bu alanlarda rutin temizlik işlemleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Pandemi döneminde bu konuda hassasiyeti en üst noktaya taşıyarak dezenfekte işlemlerini de sıklaştırarak arttık. Bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması açısından tedbirlerimizi alıyoruz. Misafirlerin sağlığı bizim için en önemli konulardan birisidir.

Gulet kiralama işini ilk kez gerçekleştiriyorsanız, bu konuda araştırmalarınızı iyi yapıp bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. Aksi taktirde hazırladığınız tatil planı sekteye uğrayabilir. Bu noktada zaman ve para kayıpları yaşamanız ihtimal dahilindedir.

Gulet Daima Kiralama ve Bodrum Turu

Gulet Daima kiralama konusunda tereddüt yaşamayacağınız bir yatımızdır çünkü üstün standartlara sahiptir. 2 adet Caterpillar 490 Hp motora sahip olup, 12 Knot’luk hız yapabilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca Gulet Daima yakıt tüketimi konusunda bütçe dostudur, tasarrufludur. Bu sayede Bodrum turunuza hız kesmeden ortalama bir bütçe ile devam edebileceksiniz.

Gulet Daima’da 2 adet 44 kVa’lık jeneratör bulunmaktadır. Bu anlamda elektrik hizmetinden kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ekstrem bir durumda ise mürettebatımızda bulunan teknik personelimiz arıza ile ilgilenecektir. Yatın her alanında klima bulunmaktadır, klima kullanımı ile ilgili herhangi bir kısıt bulunmamaktır 7/24 kullanabilirsiniz.

Gulet Daima Mürettebatı

Gulet Daima mürettebatı işinde profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi oluşturmuş kişilerin oluşturduğu bir ekipten meydana gelmektedir. Kaptan, aşçı, güverte ve servis personellerinden oluşan 7 kişilik bir ekiptir. Kaptan size Bodrum turu başta olmak üzere birçok güzergahta güvenli bir şekilde ilerleme sağlayabilecek niteliklere sahiptir. Şef aşçımız, geniş bir skalaya sahip menüleri ile size lezzetli yemeklerini sunacaktır. Diğer personellerimiz ise yolcuğunuz boyunca konforunuz ve güvenliğiniz için hizmetine hız kesmeden devam edecektir.

Gulet Daima Ekipmanları

Gulet Daima ekipmanları müşterinin her alanda ihtiyacı düşünülerek tasarlanıp, donatılmıştır. Başta kabinler olmak üzere yatın diğer alanlarında da etkin bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Aksiyon arayışındaysanız dinghy with 160 Hp outboard engine tam size göre bir ekipmandır. Ege’nin serin sularında bu motorlu sandalla farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Daha sakin bir tatil amacınız varda güvertede içeceğinizi yudumlarken, kitabını okuyabilirsiniz. Eğlencenin doruğuna çıkmak istiyorsanız ekibimizin desteğiyle ufak çaplı partiler düzenleyebilirsiniz. Tatilinizi nasıl geçireceğiniz tamamen size bağlı opsiyonlarla değişkenlik gösterebilir.

Gulet kiralama fiyatları sezona bağlı olarak değişmektedir. Günlük olarak kiralayabilme imkanınızda varken yoğun dönemlerde minimum bir haftalık kiralama zorunluluğu da oluşabiliyor. Gulet kiralama ve yatımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizelere ulaşabillirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 2542
Uzunluk: 42,5 m
Genişlik: 8,5 m
Yolcu Sayısı: 10
Kabin Sayısı: 5
Mürettebat: 7
Yapım/Yenileme Yılı: 2009
Klima: Var
Jeneratör: 2 x 40 kW Onan + 1 x 22,5 kW Onan
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 490 hp CAT C12 DITA
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 9300

Fiyatlar

Mayıs
€ 9300
Haziran
€ 9300
Temmuz
€ 9300
Ağustos
€ 11500
Eylül
€ 9300
Ekim
€ 9300

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:16
Kabin:8
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 625 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,700 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,700 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x