Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Caner 4

Tekne Açıklaması

Gulet Caner 4

Bodrum’da konumlana Gulet Caner 4, Vip gulet  sınıfında değerlendirilen Caner 4 , 36 metre uzunluğuna ve 8.15 metre genişliğine sahiptir.

Misafirlerin 5 yıldız otel konforuna sahip olabilmesi ve lüks içerisinde bir tatil yapabilmelerini sağlamak adına en yeni teknoloji ve tasarımlarla donatılan Caner 4, 2 master, 2 twin ve 2 double olmak üzere toplamda 6 kabine sahiptir. Bu sayede 12 misafirin rahatlıkla konaklayabileceği bir kapasite ile hizmet veren Caner 4, kabinlerinin her birindeki klimalar, duş ünitesi ve WC ile dikkatleri üzerine toplayabiliyor. Üstelik bu teknede yalnızca salonda değil, kabinlerde de TV, DVD, müzik sistemleri gibi çeşitli teknolojik ekipmanlara da yer verilebiliyor. Bu gibi teknik ve teknolojik donanımları sayesinde yolcuların gece – gündüz fark etmeksizin kesintisiz olarak eğlenebilmesini, keyifli vaki geçirebilmesini sağlayabiliyor.

Caner 4 teknesinde yolculuk boyunca konuklara 6 kişilik bir yat ekibi eşlik ediyor. Aşçı, kaptan, denizci, 2 adet host ya da hostes ve housekeeping tarafından tüm tur boyunca yolculara hizmet verilirken, salonundaki ve güvertedeki masalarda göz alıcı masaların kurulması, birbirinden lezzetli menülerin hazırlanması aşçının ve yardımcılarının görevidir. Bu teknede her bir personele önemli görevler düşerken, yolcuların daha sağlıklı, güvenli, huzurlu ve konforlu bir ortamda hafızalardan silinmeyecek bir yaşamalarını sağlayabilmektedir.

Adrenalin tutkunlarına Bodrum açıklarına, Ege ya da Akdeniz sularında çeşitli su sporlarını deneyimleme şansı sunan Caner 4 teknesi, jetski, su kayağı, wakeboard, olta takımı, kano, ringo, stand up paddle board ve şnorkel ekipmanlarını da bünyesinde bulunduruyor. Bu sayede yolcular diledikleri araçlar ile açık denizlerde adrenalini dibine kadar hissedebilme şansına kavuşuyor. Öte yandan misafirler isteğe göre bunların dışındaki farklı ekipmanları da kiralayarak dilediği su sporunun keyfini çıkarabiliyor.

 

Tekne Detayları
Property ID: 2489
Uzunluk: 36 m
Genişlik: 8,15 m
Yolcu Sayısı: 12
Kabin Sayısı: 6
Mürettebat: 5
Yapım/Yenileme Yılı: 2009
Klima: Var
Jeneratör: 2 x 27,5 kw Onan
Motor: 2 x 500 HP Iveco
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 2000

Fiyatlar

Mayıs
€ 2100
Haziran
€ 3250
Temmuz
€ 3250
Ağustos
€ 5000
Eylül
€ 3600
Ekim
€ 2000

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 5,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 9,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 1,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:16
Kabin:8
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x