Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Kaptan Yilmaz 3

Tekne Açıklaması

Kaptan Yılmaz 3

Kaptan Yılmaz 3, 2006 yılında Bodrum’da inşa edilen ve bölgede en çok rağbet gören teknelerden biridir. 2015 yılında tepeden tırnağa yenilerek misafirlerine layık bir hale getirilen bu tekne, birbirinden geniş ve kullanışlı kabinleri, güvertesi ve bu gibi konukları için özel olarak tasarlanmış olan salon ve güneşlenme minderleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kaptan Yılmaz 3 teknesinde 2 master, 4 triple olmak üzere totalde 6 lüks kabine sahiptir. Kaptan Yılmaz 3, 12 kişilik kapasitesi ile Akdeniz ve Ege’nin serin sularında süzülmektedir. Kabinlerinin her birinde yolcularının rahat edebilmesi adına tuvalet, duş, TV, DVD gibi çeşitli donanımlara yer verilen bu teknede, ayrıca 4 kişilik mürettebat için de ayrı kabinler bulunmaktadır. Personeller işleri olmadığı zamanlarda kendileri için tahsis edilen bu alanlara çekilerek konukların mahremiyetine saygı duyabilmekte ve rahat hareke edebilmeleri için olanak sağlayabilmektedir.

Konuklarının günün her saatinde eğlenebilmesi, keyifli vakit geçirebilmesi, adrenalini doyasıya yaşayabilmesi için pek çok farklı eğlence ve ekipmana sahip olan Kaptan Yılmaz 3 teknesi, konuklarına 5 yıldızlı bir otel standardında hizmet vermektedir. Yüksek sezonlarda en az 1 haftalık kiralanabilen bu tekne, düşük sezonlarda ise bir ya da birkaç günlük olarak kiralanabilmektedir.

Sizlerde Bodrum’da eşi benzeri görülmemiş bir tatil geçirmek istediğinizde bize telefon açmanız yeterli olacaktır. Tek bir telefonla Kaptan Yılmaz 3 teknesi hakkında ayrıntılı bilgi edinebilmek ve müsaitlik durumunu sorgulayabilmek mümkündür. Ayrıca rezervasyon işlemleri de yine telefon üzerinden yürütülebilmektedir.

Tekne Detayları
Property ID: 3208
Uzunluk: 32 m
Genişlik: 7,5 m
Yolcu Sayısı: 12
Kabin Sayısı: 6
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2006
Klima: Var
Jeneratör: 22 kw Onan
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 450 HP Iveco
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1500

Fiyatlar

Mayıs
€ 1500
Haziran
€ 2000
Temmuz
€ 2000
Ağustos
€ 3000
Eylül
€ 2000
Ekim
€ 1500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 3,600 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 2,570 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 495 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 1,400 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:4
image
€ 3,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:18
Kabin:8

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x