Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Deniz Felix Balina

Tekne Açıklaması

Gulet Deniz Felix Balina

2004 yılında imal edilmiş olan Deniz Felix Balina guleti. Yolcularının tam anlamıyla konforlu ve lüks bir tatil yapabilmesi için 2018 yılında yeniden restore edilen, en yeni teknoloji ve ekipmanlarla donatılan bu gulet, son derece geniş ve aydınlık olan salonu, ahşabın sıcaklığı ile oldukça samimi bir ortam sunan kabinleri ile dikkat çekiyor.

34 metre uzunluğuna sahip olan Deniz Felix Balina yatı, delüks kategorisinde bulunuyor. Yolcularının rahat edebilmesi, lüks bir villa konforunu yaşayabilmesi için tasarlanan salon ve kabinleri ile oldukça modern bir görünüme sahip olan bu tekne, 6 double 2 twin olmak üzere toplam 8 kabine sahiptir. Dolayısıyla 16 misafirin rahatlıkla konaklayabileceği genişlikte olması, ayrıca 6 kişilik mürettebatı için ayrı kabinlere sahip olması da bu tekneye artı bir değer kazandırıyor.

Deniz Felix Balina, tam donanımlı ayrı bir mutfağa, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı salona, kabinlerde ve salonda klimalara, yine salonda TV, DVD müzik sistemini gibi ekipmanlara sahip olan bir teknedir. Bol bol güneşlenmek ve bronz bir tene sahip olmak isteyenler için de güvertede minderler ile oluşturulan bir güneşlenme alanı bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra gittikleri yerlerde su sporlarını deneyimlemek isteyen yolcular için de olta takımından kanoya, wakeboarddan su kayağına kadar pek çok farklı ekipman sayesinde adrenalini doruklarında yaşayabilme şansı elde edebiliyor. Deniz Felix Balina teknesinde yolcular diledikleri takdirde ekstra farklı su sporu ekipmanlarını da kiralayabilme olanağına da sahiptir.

Fethiye,Göcek,Bodrum  çevresinde minimum 1 haftalık süre ile kiralayabilmenin mümkün olduğu Deniz Felix Balina yatı, Akdeniz ve Ege’nin masmavi sularında eşsiz bir yolculuğa çıkabilme, su altını keşfedebilme, yeni koylar, kaleler, köyler, tarihi mekanlar ve bunun gibi daha pek çok farklı yer görebilme imkanı sağlıyor. Kendisi ve yakınları için hafızalara kazınacak, ömür boyu hatırlanacak bir mavi tur yapmak isteyenler için ideal bir tercih olan Deniz Felix guletini kiralamak isteyenlerin bizimle iletişime geçmesi ve uygun fiyat tekliflerinin almasını önerebiliriz.

Tekne Detayları
Property ID: 2568
Uzunluk: 34 m
Genişlik: 7,5 m
Sınıfı: Gulet
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 16
Kabin Sayısı: 8
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2012
Klima: Var
Jeneratör: 42 + 28.5 kVa
Servis Botu: Var
Motor: 2 x Caterpillar 490 Hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1500

Fiyatlar

Mayıs
€ 1500
Haziran
€ 2150
Temmuz
€ 2150
Ağustos
€ 2500
Eylül
€ 2500
Ekim
€ 1500

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 2,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 625 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,700 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,700 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:6
Kabin:3
image
€ 400 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x