Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Azra Can

Tekne Açıklaması

Gulet Azra Can

2016 yılından bu yana Türkiye’nin en önemli turizm beldelerinden biri olan Bodrum ve çevresinde hizmet vermekte olan yat Azra Can, her sene düzenli periyotlarla bakımdan geçirilerek denizlere açılmaktadır.Azra can guleti, küçük olmasına rağmen oldukça şık, konforlu ve rahat bir tatil garantisi sağlayabilmektedir.

18.5 metre uzunluğuna sahip olan ve 1 adet master, 1 adet de convertible olmak üzere 2 farklı kabine sahip olan gulet Azra Can, kabinlerindeki klima, duş ünitesi ve WC ile rahat bir kullanım imkanı sağlayabilmektedir. Toplamda 4 misafir ve 2 personel olmak üzere 6 kişinin rahat bir şekilde mavi tura çıkabileceği bu teknede, tur boyunca misafirlere kaptan ve şef/denizci eşlik etmektedir. Personeller misafirlerini rahat ettirebilmek, tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve günlük faaliyetlerin yürütülmesini sağlayabilmek adına temizlik, bakım, onarım, yeme – içme gibi çalışmalar yürütmektedir. Tüm bu çalışmaları titizlikle yürüten gulet personelleri, işlerinin olmadığı zamanlarda misafirlerinin rahat hareket edebilmesi için kendi kabinlerine çekilmektedir.

Azra Can teknesinin tasarımına göz atmak gerekirse; bu teknenin kıç güvertesinde geniş minderli bir alan bulunmakta ve bu alan misafirlerin güneşlenebilmesi, bronz bir tene kavuşabilmesi için tahsis edilmiştir. Ayrıca güvertesindeki yemek masası ve salonu ile en özel, en güzel anların paylaşılabileceği bir mekan sunan Azra Can teknesi, kapalı salonunda da klima, yemek masası, TV, DVD, müzik sistemi ve bu gibi alanlara sahiptir.

Bodrum’da daha yakın çevre ile sessiz sakin bir tatil yapmak isteyenler açısından ideal bir tercih olan Azra Can teknesi, adrenalin bağımlısı olan misafirleri için de çeşitli aktivite imkanı sağlayabilmektedir. adrenalini damarlarında hissetmek isteyenler bu tekne ile Ege’nin en muhteşem sularında birbirinden farklı sporlar ile eğlenceli zaman geçirebilmektedir.

Azra Can teknesini en az 7 gün olacak şekilde kiralayabilmek mümkündür. Özellikle de yüksek sezonlarda 7 günden aşağıya kiralanmayan bu tekne, Mayıs ya da Eylül – ekim gibi dönemlerde birkaç günlüğüne uygun koşullarda da kiraya verilebilmektedir. Sizlerde yaz sezonunda kıymet verdikleriniz- özel olduğunu düşündüğünüz insanlarla kendinizi değerli hissedebileceğiniz bir tatile çıkmak isterseniz bizimle iletişim kurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca müsaitlik durumu hakkında da bilgi edinebilir ve dilediğiniz zaman için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 2435
Uzunluk: 18,5 M
Genişlik: 5,70 M
Sınıfı: Gulet
Limanı: Bodrum
Yolcu Sayısı: 4
Kabin Sayısı: 2
Mürettebat: 2
Yapım/Yenileme Yılı: 2016
Klima: Var
Jeneratör: 21 kVa
Servis Botu: Var
Motor: 1 x Iveco 240 Hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 700

Fiyatlar

Mayıs
€ 700
Haziran
€ 800
Temmuz
€ 800
Ağustos
€ 1000
Eylül
€ 900
Ekim
€ 700

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,250 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 5,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 3,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 5,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x