Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Lycian Queen

Tekne Açıklaması

Lycian Queen

Lycian Queen 37 metre uzunluğu ve 8.30 metre genişliği ile bölgedeki en büyük yatlardan biri olarak karşımıza çıkan Lycian Queen, ultra lüks bir yat olması ile dikkatleri üzerine topluyor. 1 adet VIP, 1 adet master, 2 adet triple ve 4 adet double olmak üzere toplamda 8 kabinde 18 misafiri ağırlayabilecek genişliğe sahip olan bu tekne, misafirlerinin tüm ihtiyaçları, rahatlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Bodrum ve çevresinde kiralayabilmenin mümkün olduğu Lycian Queen yatı, geniş ve kullanışlı tasarımı, parlak ahşap detayları ile modern ve lüks görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Misafirlerinin en iyi koşullar altında yüzmesi, tatil yapabilmesi, açık denizlerin keyfini çıkarabilmesi için tasarlanmış olan bu yat, aynı zamanda mürettebatı ile de krallar gibi tatil yapabilme imkanı sağlıyor. Güvertede bulunan açık salonda mükellef bir sofra kuran yat mürettebatı, misafirlerinin kendilerini özel hissedebilmelerini sağlıyor. Salonunda TV’den DVD’ye, radyodan ses sistemlerine kadar çeşitli ekipmanlara da yer verilen Lycian Queen teknesinde yolculara gece gündüz diledikleri kadar eğlenebilme şansı sunuluyor.

Lycian Queen Sahip olduğu ayrı mutfağında en iyi aşçılar tarafından hazırlanan birbirinden şık ve lezzetli menüleri adımlayabilme imkanına sahip olan Lycian Queen misafirleri, aynı zamanda teknede denizin ve güneşin doyasıya keyfini sürebilmek adına güvertedeki minderleri kullanabiliyor. Tur süresince güzergah üzerindeki koylarda denizin keyfini çıkarabilme şansı elde eden yolcular, aynı zamanda şnorkel ekipmanları ile de denizaltını keşfedebilme, yüzlerce farklı balık türünü görebilme şansı da elde edebiliyor.

Lycian Queen teknesinde kaptan, aşçı, denizci ve host ya da hostes olmak üzere toplamda 4 gemi mürettebatı yolculuk süresinde misafirlerine eşlik etmekte, yemek, temizlik, bakım ve güvenlik gibi ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Ayrıca çeşitli konularda da misafirlerine yardımcı olabilen gemi mürettebatı, bu sayede konukların en iyi ve lüks şartlar altında muhteşem bir tatil geçirebilmelerine olanak sağlayabiliyor.

Bodrum’da ya da çevre koylarında en az 1 haftalık süre ile kiralanabilen Lycian Queen yatı, sunmuş olduğu birbirinden lüks olanaklarına rağmen emsallerine göre oldukça uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Sizlerde yazın keyfini unutulmayacak bir mavi tur ile çıkarmak isterseniz bizimle iletişime geçerek fiya teklifi alabilirsiniz.

 

Tekne Detayları
Property ID: 3366
Uzunluk: 37 m
Genişlik: 8,3 m
Yolcu Sayısı: 18
Kabin Sayısı: 8
Mürettebat: 5
Yapım/Yenileme Yılı: 2015
Klima: Var
Jeneratör: 2 x 33 kva
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 440 hp
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 3000

Fiyatlar

Mayıs
€ 3000
Haziran
€ 4000
Temmuz
€ 4000
Ağustos
€ 5000
Eylül
€ 4000
Ekim
€ 3000

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 7,150 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 7,860 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 1,450 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:20
Kabin:10
image
€ 770 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x