• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Destinasyon Haritası

Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü tatil beldelerinden biri olan Göcek, Fethiye ilçesine bağlı bir mahalledir. Çok eski bir yerleşim yeri olmamakla birlikte bölgede bulunan en sakin, huzur verici, doğal güzellikler ile dolu tatil köşelerinden bir tanesidir.

Göcek ismini rivayete göre yöre halkının göç zamanı geldiğinde göçek göçek, demesinden aldığı bilinmektedir. Muğla Fethiye yolu üzerinde bulunan mahalleye ulaşım oldukça kolaydır. Yeni açılan tünel sayesinde havalimanından Göcek’e ulaşım yaklaşık 18 km yani 20 dakikadır.

Göcek’e ulaşım

Muğla Fethiye karayolu üzerinde bulunan Göcek araç ile oldukça kolay bir ulaşım noktasındadır. Dalaman havalimanından 18 km uzaklıktaki mahalleye deniz yolu ile ulaşım da oldukça kolaydır. Yat turizmi ve mavi tur denince ülkemizde ilk akla gelen yerlerden biri olan Göcek’te altı adet yat limanı vardır. Her biri birbirinden gelişmiş imkanlara sahip yat limanları yaz kış hizmet vermektedir.

Göcek yat kiralama imkanları bakımından oldukça gelişmiştir. Lüks, süper lüks ve ultra lüks yat kiralama seçenekleri çok fazladır. Ege ve Akdeniz kıyılarını karadan ve denizden görebilmek için en güzel plan Göcek mavi yolculuk planıdır. Beldeyi özel ve doğal bir liman haline getiren Göcek adası dahil onlarca ada, plaj ve koyu görebileceğiniz mavi yolculuk rotalarınıza Yunanistan kıyıları ile Yunan adalarını de dahil edebilirsiniz.

Diğer Destinasyonlar

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...