Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları
26 Ekim 2020

Uygun Fiyata Tekne Kiralama!

Uygun fiyata tekne tatili yapabilmek düşündüğünüz kadar zor değildir. Tekne tatili hayaliniz var ise aklınızdan bu düşünceleri çıkarmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Fethiye tekne kiralama şirketi üzerinden yapacağınız uygun fiyatlı tatil deneyimini hayatınız boyunca unutamayacaksınız.

Mürettebatımız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size gerekli hizmeti bir araya getirerek sunmaktadır. Buna ek olarak da sizlerin güvenlik önlemlerinizi ve günlük tekne işleyişlerini bir araya getirmektedir. Bugüne özel fırsatlardan yararlanarak bütçenize uygun eşsiz bir tatil deneyimi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bodrum bölgesi içerisinde tekne kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için siz de sitemiz içerisinde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyata Tekne Kiralayabileceğiniz Firmalar

Tekne kiralama aşamasında uygun fiyata tekne bulmanızın yanı sıra kiralama işlemini gerçekleştireceğiniz güvenilir bir şirket de bulmanız oldukça önemlidir. Naviera ile mavi yolculuk tatil tercihlerinizde, unutamayacağınız bir tatil deneyimini, bütçenize uygun fiyatlarla değerlendirebilecek ve bugün siz de rezervasyon hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. Kaliteli bir tatil deneyimi için gereken bütün fırsatları bir arada sizlere sunmak için, alanında uzman mürettebatımız ile birlikte eşsiz bir tatil fırsatını size sunuyoruz.

Uygun Fiyata Tekne Kiralama

Güney Ege ve Batı Akdeniz içerisinde olan eşsiz koyları keşfetmek ve insan eli değmemiş adalarda gezinti yapmak sizin için hayal olmaktan çıkacak. Çünkü şirketimiz aracılığı ile uygun fiyata tekne kirayalabileceksiniz. Üstelik düşündüğünüz standartların üzerinde bir hizmet alabileceksiniz.

Türk ve dünya mutfağında uzman olan aşçımız sizlere, geziye çıkmadan önce belirlediğiniz yiyecekleri hazırlayacak ve eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Tatiliniz içerisinde tercih edeceğiniz su ekipmanlarını özel olarak seçebilir, ek su ekipmanları kiralayabilir, özellikle pişirilmesini istediğiniz yemekler için de aşçımıza rezervasyonda bulunabilirsiniz. Tüm bunlar ve çok daha fazlası Naviera’nın sunduğu eşsiz hizmetlerle birlikte sizlere sunulmaktadır.

Uygun Fiyatlı Tekne Seçenekleri

Uygun fiyatlı tekne seçeneklerini sitemiz üzerinden dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Tatil rotasına, kişi sayısına ve hizmet standartlarına göre değişim gösteren birbirinden lüks teknelerimize pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Böyle ister Fethiye ister Marmaris isterseniz de Bodrum tekne kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralık Ahşap Guletler

Guletler, ülkemiz içerisinde yelkenliler arasında en çok talep gören deniz taşıtlarından biridir kuşkusuz. Bunun temel nedeni kalabalık gezi gruplarını konaklayabilecek kapasiteye sahip oluşu ve eşsiz dizaynlarıdır. İstediğiniz her standarta uygun bulabileceğiniz geleneksel gulet modelleri ile unutamayacağınız bir tatil fırsatı ayağınıza kadar geldi. Marmaris tekne kiralama şirketimiz üzerinden en çok talep gören kiralık guletleri inceleyebilirsiniz.

Kiralık Lüks Katamaranlar

Kataramanlar, çift motor yapısına sahip olup gulete oranla daha fazla hız yapabilme kapasitesine sahip deniz taşıtlarıdır. Hız tutkunu kişilerin öncelikli tercihi haline gelen katamaranların içerisinde tatil yapmak oldukça avantajlıdır. Kabinlere özel duş ve WC imkanları ile kişisel hijyenik alanlar oluşturabilmeniz mümkündür. Bunun yanında kataramanlarda mürettebat desteğini opsiyonel olarak sağlayabilirsiniz. Bu sayede paket bir hizmet almak yerine kendi hizmet standartlarınızı oluşturabilir, bütçe ayarlamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Kiralık Son Model Motoryatlar

Motoryatlar genç olan ve genç hisseden herkesin gözbebeği haline gelmiş, ultra lüks deniz taşıtlarıdır. Motoryat‘larımızda dilediğiniz su sporlarını gerçekleştirebilir, en eşsiz lezzetleri deneyimleyebilir ya da gün ışığına kendinizi teslim edebilirsiniz. Tarzınıza hitap eden bir şekilde ister sessiz sakin isterseniz de heyecanlı bir tatil formu oluşturabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Şirketimiz üzerinden kiralama işlemi sağlayabileceğiniz motoryat modellerine sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. Tatil rotanızı en verimli şekilde geçirmek için motoryatlarımız hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Tekne kiralama fiyatlarını değiştiren parametreler; kiralanacak teknenin tipi, tatil süresi, tatil sezonu, mürettebat desteği ve ek hizmetlerdir. İlk kez tekne kiralama girişiminde bulunacak tatilseverler adına bu parametreleri kısaca özetledik;

  1. Tatil sezonu: Tatil yapmayı düşündüğünüz zaman dilimi ödeyeceğiniz tekne kiralama bedelini doğrudan etkilemektedir. Tekne kiralama sezonu Nisan-Ekim ayları arası olarak değerlendirilir. Bu bağlamda Temmuz ayında size sunulacak bir kiralama bedeli ile Ekim ayındaki kesinlikle bir değildir. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları her zaman daha yoğundur.
  2. Tekne tipi: Tatil bütçenizi kiralayacağınız tekne tipi ile direkt olarak ilişkilendirebilirsiniz. Ebat ve kalite standartı açısında tüm tekne tiplerinde kiralama bedelleri değişkenlik göstermektedir.
  3. Mürettebat desteği: Tekne tatilini kelimenin tam anlamıyla yaşamak isteyenler mürettebat desteğinden faydalanmaktadır. Genelde tekne kiralama işlemlerinde mürettebat desteği doğrudan verilmektedir fakat opsiyonel bir şekilde bu hizmetten faydalanmamayı da tercih edebilirsiniz.
  4. Ek hizmetler: Tekne kiralama kapsamında ek hizmetler bünyesinde değerlendirilen yeme, içme hizmetleri ve su sporları gibi hizmetler için şirketler sabit fiyat belirleyememektedir. Yeme içme için kumanya alışverişi yapabilir ya da yaptırabilirsiniz. Su sporları içinse teknenin sağladığı olanaklar doğrultusunda muz, jetski ya da ringo kullanabilir, suyun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tekne kiralama bedeline ek olarak bu hizmetlerden tercihiniz doğrultusunda fayadalanarak tatilinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

 

 

 

Tekne Tatili için Yapılması Gerekenler?

Tekne Tatili için Yapılması Gereken Hazırlıklar Nelerdir? Normal tatil standartlarının dışına çıkarak tekne tatili yapmayı amaçlayan tatilseverlerin yapacağı ilk araştırma hiç kuşkusuz tatil hazırlığı ile ilgili olacaktır. Tekne tatili kulağa her ne kadar abartılı ve lüks gelse de sanıldığının aksine, iyi bir plan dahilinde bütçe dostu tatile dönüştürülebilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız tatil hazırlığı, süreç boyunca …

Mavi Yolculuk Organizasyonu

Mavi Yolculuk Organizasyonu için Tekne Tanıma Rehberi Tatil yapmak istediğinize kesinlikle eminsiniz. Fakat önceki tatillerden farklı olmasını talep ediyorsunuz. O halde mavi yolculuk organizasyonları tam siz göre. Deniz içerisinde her an hareket halindeyken harika anılar biriktireceğiniz, unutmayacağınız bir tatil geçirmek için sizin de hakkınız. Mavi yolculuk fikri size eğlenceli ama biraz ürkütücü gelebilir, hele ki …

Tekne Nasıl Kiralanır? 

Tekne Nasıl Kiralanır? Tekne nasıl kiralanır konusu, ilk tekne tatili yapacaklar için araştırılacak konulardan biridir. Tekne kiralama sürecinde hiçbir adımın es geçilmemesi gerekir. Kiralama öncesi ve tatil esnasında uygulanan prosedürler yat kiralama firmaları tarafından yazılı kurallara dönüştürülüp, belli standartlara bağlanmıştır. Sitelerde yer alan kiralama sözleşmelerini okuyarak bu konu hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür. Araştırma ...

Fethiye Yat Kiralama Rehberi

Fethiye Yat Kiralama Rehberi Yaz döneminde tatil yapmak için en çok tercih edilen beldelerden biri haline gelen Fethiye’de, farklı bir tatil arayışına girenlerin ortak noktası yat kiralamaktan geçiyor. Günümüzde beş yıldızlı otel konforuna erişebilmiş birçok tekneyi Fethiye’de bulabilmeniz mümkün. Farklı özelliklere sahip motoryat, gulet ya da katamaranı bütçeniz dahilinde uygun ücret mukabilinde kiralayabilirsiniz. Fethiye ya …

Yat Kiralamak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Yat Kiralamak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir? Yat kiralama için yapmanız gereken işlemleri öğrenmek adına ilk hamleniz hiç kuşkusuz ki bir yat kiralama danışmanı ile görüşme sağlamaktır. Hem kendiniz araştırarak hem de yat kiralama danışmanından direktifler alarak tatil planınıza ve grubunuza en uygun yatı kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Göcek’ten yat kiralama yapmak isteyenler ve ilk kez …

Marmaris Mavi Yolculuk Organizasyonları

Marmaris Mavi Yolculuk Organizasyonları Mavi yolculuk, deniz ve güneşle iç içe olduğunuz dinamik tatil anlayışını temsil eden bir konseptin bütünüdür. Kelimenin tam anlamıyla tatili tatil olarak yapabileceğiniz mavi yolculuklarda, bir yere bağımlı kalmazsınız her zaman keşif halinde hazır bir şekilde beklersiniz. Tatil algınızı ve dünyanızı büyük oranda revize edecek bu konsepti mutlaka deneyimlemelisiniz. Mavi yolculuk …

Kategori: Teknekiralama
Paylaş