Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralama Tatilinin Avantajları ve Dezavantajları Neledir?

Yat kiralama tatili, özellikle ülkemizde son 30 yılda oldukça rağbet gören bir tatil kültürüdür. Bu tatil kültürü içerisinde yolcular arzuladıkları güzergahlara, 5 yıldızlı otel konforunda ilerleyebilmektedir. Bu tatil yapısının, her yapıda olduğu gibi kendine göre güçlü ve güçsüz tarafları bulunmaktadır. En önemli avantajı ise Covid-19 süreci ile birlikte, her tur öncesinde yapılan dezenfekte ve temizlik çalışmalarıyla daha güvenli bir tatil programı vaat etmesidir. Bunun yanında mürettebatın tamamı gereken sağlık testlerinden geçerek yolculara kusursuz bir tatil deneyimi sağlamaktadır.

Yat Kiralama Tatilinin Avantajları

Yat kiralama tatilinde katılımcıların tamamını siz belirlersiniz. Buna uygun olarak da mahreminizi koruyarak arzuladığınız standartta bir tatil yapmak için adım atabilirsiniz. Standartlaşmış tatil kültürlerinin iyi taraflarını bir araya getirerek; hem tur gezisi düzenleyebilir, hem de 5 yıldızlı otel konforunu yakalayabilirsiniz. Batı Akdeniz ve Güney Ege içerisinde yer alan eşsiz koylar içerisinde dilediğinizce gezebilir ve bu rota boyunca istediğiniz bölgede duraklama ve konaklama yapabilirsiniz. Tüm bunları bütçe dostu fiyatlandırmalarla yapabilir ve Fethiye yat kiralama ya da Bordum mavi yolculuk gibi isteğinize özel liman ve tur programları oluşturabilirsiniz.

Naviera ile birlikte eşsiz bir mavi yolculuk tatiline, bütçe dostu fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarıyla birlikte siz de Naviera ailesine katılım gösterebilir ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak için gereken adımları bugüne özel fiyatlarla atabilirsiniz.

Yat Kiralama Tatilinin Dezavantajları

Yat kiralama tatilinin dezavantajları; sezona ve hava durumuna çok bağımlı olmasından kaynaklanmasıdır. Olağanüstü bir hava koşulu olduğu taktirde tur programında değişiklikler olabilmektedir. Öncelik tamamen yolcuların güvenliğine sunulmaktadır. Tur programı değişiklikleri ve alternatif tatil bilgilendirmeleri ile ilgili haftanın 7 günü 24 saat Naviera adresini arabilir ve bilgi alabilirsiniz. Naviera ile siz de kaliteli ir tatil için gereken adımları atabilecek ve kaliteli bir tatil için gereken bütün özellikleri bir araya getirebileceksiniz. Hizmet katsayımız ve ücretlendirme detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.