• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Sizlere unutulmaz bir yat deneyimi yaşatmak için buradayız.

Naviera yachting, mükemmel yat kiralama hizmetleri vermek üzere 2006 yılında kuruldu. 2006 yılında kapılarımızı açtığımızdan bu yana, dünyanın her yerinden müşterilerinin tüm yatçılık ihtiyaçlarını karşılama arzusu bizi dünyanın dört bir yanına götürdü. Şu anda, dünyanın yatçılık merkezlerinden olan Hırvatistan, New York ve Türkiye ofislerimizde hizmet vermekteyiz.

Geniş yat filomuzla hizmetinizdeyiz

Amacımız, geniş yat filomuz ve müşteri odaklı hizmet politikamız ile tüm yatçılık ihtiyaçları konusunda ilk tercih olmaktır. Uluslararası hizmetlerimizle yat satma, yat kiralama, yat alma, yatınızı pazarlama, yatınızı yönetme, hatta yat üretimi konusunda size yardımcı olabiliriz.

Tüm hizmetlerimiz tamamen müşteri merkezlidir

Her bütçeye ve her standarda göre yat satın almak, kiralamak ve tur planlamak konusunda ihtiyacınız olan tüm yardımı bizden alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde yat mı satmanız gerekiyor? Biz yardımcı olabiliriz! Kusursuz bir tatil planı mı lazım? Yoksa en romantik balayı tatilini mi hazırlamanız gerekiyor? Her detayın en mükemmel şekilde planlandığı tatil ve mavi tur planlarınız için biz buradayız.

Muhteşem ve kusursuz bir yat deneyimi yaşamak için ihtiyacınız olabilecek tüm araç ve ekipmanları biz sizin için hazırlıyoruz. Her şey , lüks bir yatın tatil ve etkinliklerinizi nasıl değiştirebileceğini görerek başlayacak. Bunlarda İlginizi Çekebilir TÜMÜNÜ LİSTELE

5500
GORA GULET
€1400
VONGOLE GULET
1000
QUEEN LİLA GULET
€6000
SAILING NOUR GULET
65.100 Euro
CLEAR EYES GULET
600
OASIS GULET
750
SADRİ USTA GULET
550
WHITE ANGEL YAT
1155
MYRA GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...