Şifrenizi Sıfırlayın

Naviera Tekne Kiralama

Naviera İle Yelken Açın

EUR 0 to EUR 15,000

Kiralık Ara

EUR 0 to EUR 15,000

Arama Sonuçları

Hakkımızda Naviera Yatching

Naviera Yatçılık, 2011’de kurulduğundan beri turizm sektöründe sağlam temeller atmıştır. Firmanın temel misyonu kiralama ve yat içi hizmetleri sağlamaktır. Bunları sağlarken, müşteri memnuniyetini ve üstün hizmet standartlarını kademeli bir şekilde arttırarak korumayı da kendine vizyon edinmiştir. Yasalara uygun şekilde kiralama hizmetleri veren firmamız, aldığı lisanslarla yalnız Türkiye limanlarında değil yurtdışı limanlarında da hizmet vermektedir. Hizmet ağını genişleten firmamız, kendine özgü çalışma ilkelerinden sapmadan bugünlere kadar başarılı bir şekilde gelmiştir.

Sektöründen öncü firmalardan biri haline gelen Naviera Yatçılık; yat kiralamadan önce, kiralama aşamasında ve tatil sırasında müşterileri ile doğrudan kontak kurup, taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için eğitimli ve alanında uzman ekibiyle birlikte var gücü ile çalışmaktadır. Tatil sırasında müşterinin olumsuz bir durumla karşılaşıp mağduriyet yaşamaması adına tüm güvenlik önlemlerimizi titiz bir şekilde almaktadır. Bu anlamda taşıtların bakım ve onarımları, firmanın ilgili birimlerince rutin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tekne içerisinde, kabinlerin ve ortak alanların hijyen ve temizliği hizmet personelleri tarafından tatil öncesi ve tatil sırasında aksatılmadan yapılmaktadır. Naviera Yatçılık’ın değişmeyen hizmet tanımı müşteri sağlığı, güvenliği ve memnuniyetidir. Tatilden mutlu bir şekilde ayrılan müşterileri görmek firmamızın en büyük gururudur.

Firmamızın güçlü, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile yolculuklarınız hayal edeceğinizden rahat geçecektir. Tekne içerisinde yer alan hizmet ekibi, müşteri hizmetleri ve ofiste bulunan kiralama ekibi tamamen sorunlarınıza çözüm üretecek ve taleplerinizi eksiksiz şekilde yerine getirebilecek bir çalışma planı oluşturmuştur. Üstün hizmet yetenekleri, iletişim becerileri ve alanı ile ilgili bilgi ve deneyimlerini sentezleyerek size harika bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefleyen Naviera Yatçılık, uzun yıllar boyunca bu çizgisinden sapmayacak atılımlarda bulunmaktadır.

Çalışma ekibi modern hizmet standartlarını yakalayabilmek adına, dünyada yatçılık adına gerçekleşen tüm gelişmeleri yakında takip etmekte ve firmamızın daha iyi bir hale getirmek için üstün çaba sarf etmektedir. Detaylara gösterilen özen, bizi tercih eden misafirlerimize unutulmaz hatıralar yaşatmaktadır. Mutlu şekilde geçirdiği tatili arkadaşları ile paylaşan misafirler, bir sonraki sezon bu deneyimi tekrar yaşayabilmek için sabırsızlanmaktadır. Naviera ailesi, her sezon siz değerli misafirlerin katılımıyla büyümekte, bizler de bundan gurur ve mutluluk duymaktayız. Aileniz ve arkadaşlarınızla lüks, eğlenceli ve her şeyden önce güvenli bir tekne tatili deneyimi yaşamak için en doğru adrestesiniz. Naviera Yatçılık sizin hizmetinizde.