Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

APA Nedir?

APA (Advanced Provisioning Allowance) yani İleri Tedarik Harcırahı olarak nitelendirilen, sözleşme içerisinde ilave masrafların güvence altına alınmasını sağlayan bir süreçtir. Özel yat kiralama sözleşmesinde, konukların ödemesini garanti altına alarak, konukların ekstra ödeme yapmalarından kaçınmaları için oluşturulmaktadır. Sözleşme maddeleri içerisinde yer alan hükümler ile birlikte misafirler ödeyecekleri ücretler ile ilgili detayların tamamına maddeler içerisinde hakim olmaktadır. Bu ekstra hizmet katsayısı detayları genellikle; yakıt, yiyecek, içecek, eğlence, tıbbi bakım, yatak ücreti, gümrük ve iletişim maddeleriyle bir araya gelmektedir. Bu hizmetlerin detayları ile ilgili yat kiralama uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculuklarda APA Nedir?

Naviera, mavi yolculuğa çıkacak misafirlerinin tam bir verim almalarını ve ödeme işlemlerinde tatillerinin ek ödemelerle boğulmaması için, yolcularını güvence altına almaktadır. Sektör içerisinde 20 yıla aşkın deneyimlerinin bulunması, tatillerinde ihtiyaçlarına uygun çözümler oluşturmalarında olanak sağlamaktadır. Mavi yolculuk içerisinde yolcuların ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak çeşitli ihtiyaçlar oluşmaktadır. Bu ihtiyaçlar standart ölçüde olabileceği gibi özel talepleri de karşılayabilmektedir. Liman masrafları, yeme-içme masrafları, yakıt masrafları ve mürettebat masrafları gibi detayları nitelendiren ücretlendirme katsayıları baştan sona oluşturulur. Bu noktada yapılan giderler tamamen müşteriye şeffaf bir şekilde aktarılır ve müşteri bu masrafları güzergah boyunca takip edebilir.

APA Sözleşmesi Ücretlendirmeyi Nasıl Etkiler?

APA sözleşmesinin temel kıstası, misafirlerin taleplerine uygun bir biçimde ücretlendirmeye sahip olmasından geçmektedir. Bu yüzden de taleplerinizi oluştururken, bunun ücrete nasıl yansıyacağını mürettebata sorarak, bu konuda bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman mürettebat ekibi sizlere kaliteli bir hizmet anlayışıyla, taleplerinizi doğru şekilde yanıtlayacaktır.

Seyahatinizi doğru bir biçimde geçirmek için APA sözleşmesinin detaylarına, Naviera üzerinden ulaşabilir ve bu sözleşme yapısının seyahatinize olan etkileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat mail atabileceğiniz gibi, sözleşme detayları ile ilgili çalışma saatlerimiz içerisinde bilgi alabilirsiniz. Ücretlendirme ve APA yapısı genellikle tur öncesinde belirlenerek, buna uygun biçimde hareket imkanı sağlamaktadır.