Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralama Tatili mi, Cruise Gemi Tatili mi?

Yat kiralama tatili, sıklıkla Cruise gemi yolculuklarıyla karıştırılmaktadır. İki turun da kendine göre olumlu ve olumsuz tarafları bulunmaktadır. Cruise gemileri, bir yolcu gemisi olarak dizayn edilerek, A limanından B limanına seyahat etmeyi ve bu yolculuk boyunca konuklarına 5 yıldızlı otel konforunu aratmayacak bir hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Otel içerisinde bulunan hizmetlerin tamamı da bu yolcu gemilerinin içerisinde yer alır. Yolcular denize ya da seyahat sırasında geçilen bölgelerde gemiden iniş-çıkış yapamazlar. Sonucunda bu bir deniz aracı olarak dizayn edilmiş büyük bir gemidir.

Yat Kiralama Tatilinin Avantajları Nelerdir?

Yat kiralama tatili ise, biraz daha bireysel bir tatil yapısı olarak dikkat çekmektedir. Misafirlerin tatil planlarını, katılımcıları, mürettebatı ve seyahate çıkacakları deniz aracını bile kendilerinin seçebilmesine olanak sağlar. Cruise gemileri kadar lüks olabilmekle birlikte, daha geniş bir mavi yolculuk platformu sunmaktadır. Su sporları daha etkin, mutfak ve servis seçenekleri ise tamamen sizin opsiyonunuza bağlıdır. Yat kiralama tatilinde ayrıca konuklar, diledikleri gibi turlarını organize edebilmektedirler. Burada sağlanan opsiyonlar, konuklara çeşitli alanlarda eşsiz bir tur yaşamaları için fırsat sunmaktadır. İş seyahati, koy gezileri, su aktiviteleri ve gurme turları en sık tercih edilen alanların başında yer alıyor.

Yat Kiralama Tatilinin Fiyatları

Yat kiralama fiyatları; turun yapılacağı sezona, katılacak kişi sayısına, gulete, mürettebat sayısına ve güzergaha göre değişiklik yapılmaktadır. Özel yat kiralama‘da erken rezervasyon fırsatları ve kampanyalarımızdan yararlanmak için siz de Naviera’ya ulaşabilirsiniz. Alanında uzman Yat Kiralama Yetkilimiz, sizlere ihtiyacınız olan tatil ücretlendirmelerini, bütçe dostu fiyatlandırmalarla sunacaktır. Kaliteli bir tatil deneyimi için siz de telefon ile bilgi alabilirsiniz.