Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Sözleşme ve Temel Detaylar – Yat Kiralama Rehberi

Naviera sağladığı sözleşmelerde; müşterilere vaat edilen hizmet ve buna uygun satış detaylarını garanti altına alır. Bu sayede iki tarafın da hizmeti ve alacağı ödeme garanti altına alınır. Yat kiralama sözleşmelerinde;

  • Müşteri adına sorumluluk ilkeleri,
  • Yat sahibinin sağlayacağı hizmetleri,
  • Ücretlendirme ve ödeme detayları

İçerisinde genel olarak yer alan maddelerdir.

Yat Kiralama Sözleşmesi

Naviera, yat kiralama sözleşmeleri ile birlikte misafirlerinin alacağı hizmeti garanti altına almayı başarmaktadır. Bu noktada hem Naviera misafirlerine sağladığı hizmeti beyan eder, hem de ücretlendirme detayları ile ilgili konuklarına bildiride bulunur. Uluslararası yat kiralama sözleşmelerinden esinlenerek hazırlanan sözleşmemiz, Dünya Yatçılık Birliği referanslarıyla oluşturuldu.

  • MYBA Sözleşme Detayları

Myba sözleşme detayları sayesinde konuklar; mürettebatın ücret, yemek ve vardiya hizmetlerini sağlamayı taahhüt etmektedirler. Yatın sağladığı ekipmanları, su oyuncaklarını, temizlik hizmetlerini ve mutfak hizmetlerini kapsayarak hizmet ağı oluşturur. Böylece ücretlendirme maliyetlerinin tamamı kalem kalem ücretlendirilerek oluşturulur.

  • SEMT Sözleşme Şartları

Semt sözleşme detayları gereğince; temel kiralama ücretlendirme ve servisler burada da nitelendirilir. MYBA içerisinde tam pansiyon hizmet katsayısı geçerliyken, SEMT içerisinde yarım pansiyon hizmet sağlamaktadır.

  • GREEK Sözleşme Şartları

Yunan sözleşme şartları, Akdeniz limanında sağlanan sözleşme işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir diğer mavi yalcılık sözleşme örnekleri arasında yer almaktadır. Türkiye’den sıklıkla yapılan Yunan Adaları turlarına ve Yunanistan limanlarına seyahat sağlamaktadır.

Sağlanan hizmet katsayısındaki maddeleri okumak ve bunları Yat Kiralama Uzmanımıza yöneltmek, kiralama işlemlerinde oluşabilecek bütün sorunları ortadan kaldıracaktır. Alanında uzman mürettebatımız ve hizmet katsayımıza siz de telefon, mail ya da adresimize ulaşarak ulaşabilirsiniz.