Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yatlarda Yaşam – Yat Kiralama Rehberi

Naviera, sunduğu eşsiz hizmetler ile birlikte, yatlarında misafir ettiği kişilere hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim vaat etmektedir. Ortalama 1 hafta süren tur güzergahı boyunca tercih edebileceğiniz aktiviteler, gurme lezzetler, su sporları ve ada ziyaretleriyle; alışılagelmiş tatil anlayışınız baştan sona değişecektir.

Mavi Yolculuk Aktiviteleri

Mavi yolculuk içerisinde Naviera, misafirlerinin ihtiyaçlarını düşünerek birçok aktivite programı oluşturmuştur. Alanında uzman mürettebatı ile birlikte, tatil programını tercih eden misafirlerine özel birçok özel organizasyon hazırlamıştır. Gulet içerisinde Türk ve dünya mutfağının eşsiz yemekleri, alkollü ve alkolsüz kokteyller ve ara sıcaklar, sadece turun yiyecek ve içecek kısmını oluşturmaktadır. Buna ek olarak çeşitli aktivite programlarına da katılım yapabilmektesiniz. Örneğin Ölüdeniz içerisinde Yamaç Paraşütü programı ve Marmaris’de su altı dalışı yapabileceksiniz.

Gulet içerisinde ayrıca yer alan su sporları, misafirlerimizin en çok tercih ettiği aktivitelerin başında yer almaktadır. Gulet kiralamaya dahil olan su aktivitelerine ek olarak, Naviera üzerinden tercihlerinize bağlı olarak su sporu teçhizatları kiralayabilirsiniz. Mürettebat her türlü ihtiyacınıza uygun olarak servis, güvenlik, yemek ve günlük seyir işlerini yürütmektedir. Yatlarda ayrıca bulunan masa oyunları, kart oyunları, Playstation, Wi-Fi, TV, DVD ve müzik çalar ile birlikte, gündüzleriniz kadar akşamlarınız da eğlenceli geçecektir. Tercihlerinize uygun olarak kıyı gezileri ve adaları da ziyaret edebileceksiniz.

Mavi yolculuk içerisinde bu ve daha birçok etkinlik sizleri bekliyor olacak. Naviera’nın sunduğu eşsiz fiyatlarla bugün siz de rezervasyonunuzu yaptırarak unutulmaz bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz.