Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Nedir?

Yat, çeşitli amaçlarla kullanılan bir deniz aracıdır. Genellikle kullanım amacı; gezi, konaklama, restoran, iş gezileri ve su sporları organizasyonları olarak nitelendirilebilir. Motor ya da yelken gücü ile seyahat imkanı sağlayan yatlar, ülkemizde bulunan 3 farklı denizde de rağbet görmektedir. Naviera çeşitli amaçlarla yat kiralamak isteyen misafirlerine, mürettebat dahil ya da hariç şekilde kiralama imkanı sunarak, arzuladıkları program ya da tatile uygun biçimde seyahat imkanı sağlamaktadır. Fiyatlandırma detayları ve yat seçeneklerimiz arasında detaylara ulaşmak için bugüne özel fiyatlarla siz de bize ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralama Turları Nedir?

Yat kiralama turları, Güney Ege ve Batı Akdeniz koylarında, ortalama 1 hafta süren bir tatil programıdır. Bu tatil programlarında tercih edebileceğiniz çeşitli temalar bulunarak, program belirlenmektedir. Bu temalar arasında en sık tercih edilenleri:

  • Koy gezileri
  • Spor aktiviteleri
  • Su sporları
  • Gurme gezileri
  • Belde gezileri
  • Yunan adaları ziyaretleri

Tatil programları ile ilgili detaylara, bugüne özel fiyatlarla ulaşmak için siz de sitemiz üzerinden bizmerle iletişim kurabilirsiniz.

Yat Kiralama Nasıl Yapılır?

Yat kiralama hizmetleri, ülkemizin Güney Ege ve Batı Akdeniz koylarında bulunan çeşitli yat şirketleri üzerinden yapılmaktadır. Bu noktada hizmet verenlerden biri olan Naviera, sektörün öncüsü olmanın verdiği deneyimle, sizlere bütçenize uygun fiyatlarla en kaliteli tatil fırsatlarını sunmaktadır. Bölge içerisinde yat kiralama ve yat turları hizmetleri sağlayan firmamız, çeşitli güzergahlarla sizlere hizmet sunmaktadır. Fethiye yat kiralama, Marmaris yat kiralama, Göcek yat kiralama ya da Bodrum yat kiralama alanlarında hizmet sağlayan firmamız, sizler için ihtiyaçlarınıza uygun rotalar belirleyerek, kaliteli bir tatil deneyimi yaşatma garantisi sağlıyor.

Yat kiralama dışında, gulet tekne kiralama, motoryat kiralama, katamaran kiralama ve trawler tekne kiralama alanlarında da hizmet sağlayan şirketimiz, sizlere en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sağlama çabasıyla 20 yıla aşkın süredir hizmet sağlamaktadır. Fiyatlandırma detaylarımız ve merak ettikleriniz ile ilgili çalışma saatlerimizde telefon açabilir, mail atabilir ya da adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yat Kiralama Tipleri: