Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Mürettebat Hizmetleri Nedir?

Naviera, yat mürettebatı hizmetleri içerisinde misafirlerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler oluşturmak için alanında uzman iş arkadaşlarıyla, gülümseyen bir iş anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Misafirlerinin gulet, yat ya da motoryat ile tatile çıktıkları andan itibaren, bütün ihtiyaçları, güvenlik ve servis hizmetlerini sağlayan mürettebatımız, sizlerin 5 yıldızlı otel konforunda bir konaklama geçirmeniz için gereken bütün hizmet sunulmaktadır.

Yat Kiralamada Mürettebat Nasıl Seçilir?

Yat kiralama hizmetlerinde, mürettebat seçimi yatlara ve guletlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin 4-6 kişi arasında konaklama sağlayan bir gulet, 3 kişilik bir mürettebatla hizmet sağlamaktadır. 1 kaptan, 1 denizci ve 1 aşçı yer almaktadır. Denizci gündelik seyir işlerini yönetirken, aşçı da mutfak işlerini yönetmektedir. Son olarak kaptan da seyiri ve guletin işleyişini yönetmektedir.

Guletin lükslük seviyesi, guletin ağırlayabileceği kişi sayısı ve seyir süresi, seyahat içerisinde mürettebatın sağlayacağı hizmeti ve mürettebat hizmetlerini doğrudan etkilemektedir. Gulet seyahatlerinde, güverte içerisinde sadece gulet hizmetleri sağlandığı vakit içerisinde mürettebat yer almaktadır. Bunun dışında boş zamanlarını kendi kabinlerinde değerlendirmektedir. Güvenlik işleri ve günlük seyir işleri ile ilgili detayları naviera.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Yat kiralamaya dahil olan mürettebatlar:

  • Kaptan
  • Aşçı
  • Hostes
  • House keeper
  • Garson
  • Denizci
  • Teknik ekip

Yat Kiralamada Mürettebat Ücretleri

Mürettebat ücretlendirmeleri genel olarak tatilinizin ücretlendirmelerine dahil olarak programa dahil edilir. Bu sayede ek bir ücret ödemek zorunda kalmadan mürettebat hizmetlerinden faydalanabilmektesiniz. Sözleşmede dahil olan hizmet detayları içerisinde, mürettebat günlük seyir içerisinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlamaktadır. Ek olarak talep ettiğiniz hizmet kıstasları ile ilgili detaylara da sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamak sizin de hakkınız. Bugüne özel fırsatlarla erken rezervasyon fırsatı yakalayarak, lüks bir guleti, arzuladığınız fiyatlandırma ve standartlarla sahip olabileceksiniz.

Yat Kiralama Tipleri