Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralamak Neden Satın Almaktan Daha İyidir?

Mavi yolculuk, sizi sadece sevdiklerinizle birlikte Ege ve Akdeniz’in eşsiz koylarına doğru yola çıkartır.

Yat kiralamak, satın almak yerine birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Yat satın almak beraberinde birçok sorumluk ve yük doğururken, yat kiralamada arzuladığınız zaman aralığında, istediğiniz mürettebat ölçülerinde ve istediğiniz ek ekipmanlarla kiralama yapma fırsatlarını size sunmaktadır. Ek olarak seyahat güvenceleri ve finansal olarak bir bağlayıcılığının bulunmaması, yat kiralamayı daha avantajlı yapan etkenler arasındadır. Yat kiralamanın erken rezervasyon fırsatları ve alternatif kampanyaları, kiralayan kullanıcılara bütçelerine uygun kaliteli guletler seçme imkanı da sunmaktadır. Gulet kiralama opsiyonları ile ilgili detaylara, bugüne özel fiyatlarla siz de Naviera üzerinden ulaşabilirsiniz. Alanında uzman olan tekne kiralama uzmanımız, sizlere bütçenize uygun fiyatlar yaratarak, en kaliteli koşulları sizlere sağlamaktadır. Detaylar için iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralamak Neden Avantajlıdır?

Yat kiralama; belirli bir sermaye yatırarak satın alma yerine, belirli zaman aralığında, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapabildiğiniz bir tatil eylemi olarak kalmaktadır. Ancak yat satın aldığınızda bütçenizi bu yatırıma bağlayarak, daha gerekli ya da daha öncelikli yatırım fırsatlarını es geçmenize sebep olabilir. Her yıl düzenli olarak ödediğiniz vergiler, servis masrafları ve diğer ayrıntılar bir araya geldiğinde, koşullar daha da olumsuz hale gelebilmektedir.

Tekneler her yıl %5-20 arasında değer kaybına uğrar. Buna sebep olan birçok erken bulunmaktadır. Buna kullanılan materyallerin ömrü, teknolojik gelişmeler ve teknenin deniz suyu tarafından aşınma durumları da eklenildiğinde, yapılan yatırım bir noktada kalıcı bir kazanım olmaktan uzaklaşır. Sigorta, bakım ve diğer masraflar da eklenildiğinde bu yatırım daha da zararlı bir hale gelebilmektedir. Ancak Naviera’nın sağladığı yat kiralama hizmetleri ile bu ek masrafların hiçbirine gerek kalmadan, özel yat kiralama işlemlerini güvenle yapabilecek ve arzuladığınız zaman aralığında, sevdikleriniz ile birlikte eşsiz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Ayrıca talepleriniz doğrultusunda, alanında uzman mürettebat arkadaşlarımız sizlere eşsiz bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Bugüne özel fırsatlarla siz de Naviera’dan yat kiralama yapabilir ve bütçenize uygun fırsatlarla kaliteli bir gulet tercihinde bulunabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve erken rezervasyon yaptırmak için iletişim adresimize ulaşabilirsiniz.