Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralama Tatilinde Mutfak Masrafları

Yat kiralama tatilinde mutfak masrafları üç farklı kategoride incelenmektedir. Seçtiğiniz tatil programına göre değişiklik gösterecek bu yapılandırmaya uygun olarak siz de tatiliniz için en uygun yemek programını belirleyebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Mutfak Harcamaları Nasıl Olmaktadır?

Mavi yolculuk ortalama 1 hafta süren bir seyir turudur. Bu tur içerisinde misafirlerin yemek ve içecek programları, tur güzergahı uyarınca misafir tarafından karşılanmaktadır. Mavi yolculuk mutfak harcamaları üç farklı opsiyon barındırmaktadır:

  • Erzağın Konuk Tarafından Alındığı
  • Erzağın Konuk Tarafından Belirlendiği, Mürettebat Tarafından Alındığı
  • Her Şey Dahil Tatil Programı

Seçilen tatil programına göre değişebilen yemek programları, konukların gulet tercihi, bütçesi ve katılacak kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Erzağın Konuk Tarafından Alındığı Mavi Yolculuk

1 haftalık erzağınızı tur öncesinde çeşitli marketlerden karşılayarak, gulete katılım gösterebilirsiniz. Böylece istediğiniz yemek programı ve belirlediğiniz standartta yiyecekler tüketebilirsiniz.

Erzağın Konuk Tarafından Seçildiği, Mürettebat Tarafından Alındığı Mavi Yolculuk

Bu program uyarınca konuklar, yemek istedikleri ya da marketten alınmasını istedikleri yiyecek listesini ekip arkadaşlarımıza iletiyorlar. Onlar da tur başlamadan öncesinde erzakları yat içerisinde depolamaktadırlar.

Her Şey Dahil Mavi Yolculuk

Her şey dahil mavi yolculuk, konukların sadece tura katılım gösterdiği, mutfak işlerinin tamamının mürettebat ve şirket yetkilileri tarafından düzenlendiği bir programdır.

Tatiliniz için siz de kendinize uygun bir program seçmek için Naviera’nın kampanyalarından faydalanabilirsiniz.